Telefon Bölmeli Cüzdan İle Yerden Tasarruf Zamanı!

telefon bölmeli cüzdan

İlk zamanlar sadece paraları muhafaza etmek için yapılan ilkl cüzdanlar şimdiki cüzdanlardan çok farklıydı. Şöyle ki bu cüzdanlar çok daha basit bir görünüme sahipti ve özellikle boyutundan dolayı işlevsel değildi. Ama zaman geçtikce neredeyse sırt çantası büyüklüğünde olan cüzdanlar, evrildi ve insanların günlük hayatta vazgeçilmez parçalarından birine çevrildi. Böylece farklı işlevselliğe sahip,  ve farklı tasarımlarıyla daha estetik görünümde yeni cüzdan modelleri tasarlandı. Bu modellerden biri de telefon bölmeli cüzdan modelleridir.

Bu içeriğimizin de konusu işlevselliği ile bütün cüzdan modelleri arasında belki de en işlevseli olan ve gündelik hayatlarında özellikle erkeklerin çok severek kullandığı telefon bölmeli cüzdanlardır. Eğer siz de telefon bölmeli cüzdanları araştırıyosanız ve bu cüzdanlardan birine sahip olmak istiyorsanız bu içerik işinize yarayacaktır.

 

Telefon Bölmeli Cüzdan

Çoğu kişi daha az yer kapladığı için genellikle küçük boyutlardaki iki veya üç katlı cüzdanları tercih eder. Özellikle erkekler gündelik hayatlarında genellikle çanta kullanmadıkları için ceplerine sığabilecek şekilde küçük cüzdanlar seçerler. Bu cüzdanlar küçük boyutlarından dolayı daha az yer kaplıyor olabilir. Ama bu her zaman işe yaramıyor. Mesela kadınlar çantalarına bir sürü eşya sığdırırlar. Her biri ayrı ayrı ve çantanın içinde onları bulmak bazen zorlaşır. Ya da erkekler dışarıya çıkarken yanlarına en az cüzdan ve cep telefonu alırlar. Bu da aynı zamanda iki eşya taşımak anlamına geliyor. İşte bu zaman telefon bölmeli cüzdan modelleri gerçekten can kurtarıyor. Nasıl mı? Devam edelim.

Telefon bölmeli cüzdanlar adından da anlaşılacağı üzere nakit para ve kart bölmeleri dışında telefon bölmesinin de olduğu cüzdanlardır. Boyutları büyüktür. Ama içine hem paraları ve kartları hem de telefonu sığdırabildiği için oldukça işlevseldir. Yani telefon bölmeli cüzdanlar aslında büyük boyutlarıyla yerden tasarruf edebiliyor.

Bu cüzdan modelleri önceleri kadınlar için tasarlansa da ardından erkek modasına da yerini almayı başardı. Hatta erkeklerin daha çok işine yaradığını da söyleyebiliriz. Şöyle ki cüzdan kimlik, banka kartları, para ve ehliyet gibi farklı belgelerin muhafaza edildiği bir aksesuar olmakla beraber imajın bir parçası ve tarzı tamamlamaya yardımcı olan harika aksesuardır. Erkek cüzdan telefon bölmeli modelleriyle de hem erkeklerin günlük yanlarında taşıdığı kişisel eşyalarını korurken aynı zamanda onların tarz görünmesine de yardımcı oluyor.

Özellikle tarzından ödün vermeyen, şık görünmeye önem veren erkekler cüzdan seçimlerine dikkat eder, gardırobundaki kıyafetlere uygun cüzdan seçmeye özen gösterirler. Bu zaman cep telefon bölmeli erkek cüzdan tarzı şıklaştırabilecek en güzel seçimlerden biri olur.

Erkek Cüzdan Telefon Bölmeli

Cüzdanlar genellikle her kişinin yaşam tarzına bağlı olarak tercih edilir. Bazı erkekler ellerinde bir şeyler taşımak istemez ve küçük boyutlu ince cüzdanlar tercih eder ve ceplerinde taşır. Bazı erkekler ise ceplerinin cüzdandan ve telefondan dolayı deforme olmasını istemez, bu görüntü onları rahatsız eder ve kişisel eşyalarını bir arada bir çantada ya da çantadan daha iyi bir seçim olan telefon bölmeli cüzdan modelinin içine sığdırır.

Erkek cüzdan telefon bölmeli modeller son zamanlarda çoğu erkeğin sıklıkla tercih ettiği ve çok severek kullandığı cüzdan modellerinden birine çevrilmiştir. Bu cüzdanlar birbirinden farklı tasarımlara sahip olmakla ve farklı renkleriyle gerçekten hem kişisel eşyaları muhafaza ederek yerden tasarruf sağlarken hem de erkeklerin tarzını tamamlayan önemli bir parça oluyor.

Diriliş Takı da müşterilerine tam 10 farklı renkte ve üç farklı tasarımda Ripido Model, Occhi Model ve Vano Model %100 orijinal deriden ürettiği cep telefonu bölmeli erkek cüzdan modellerini sunuyor. Bu şık tasarıma sahip cüzdanları hadi birlikte inceleyelim.

 

Vano Model Telefon Bölmeli Deri Cüzdan

İki katlı cüzdan modellerinden olan Vano model cüzdan telefon bölmeli olmasına ince tasarımı ve orta ölçülü oluşuyla telefon bölmeli cüzdan arayışında olanların tam da aradığı model olabilir. Bordo, kahverengi, siyah, lacivert ve taba renk seçenekleri olan bu cüzdan beş adet kartlık, bir adet kimlik,nakit para bölümü, fermuarlı bölümü ve en önemlisi telefon bölmesiyle işlevsel cüzdanlardan biridir. Sade ve şık tasarımı her yaştan ve her tarzdan erkeğe hitap edebiliyor.

 

Occhi Model Telefon Bölmeli Deri Cüzdan

Mat ve parlak taba, kahverengi, koyu yeşil, bordo, siyah, gri ve mavi olmakla 8 farklı renk seçeneği bulunan Occhi Model, erkek cüzdan telefon bölmeli modeller arasında şık tasarımı ve kullanışlı olmasıyla seçiliyor. Şöyle ki arka taradında el tutacağı mevcut olan bu cüzdanın taşınması daha kolaydır. İlk modelden farklı olarak ise 13 adet kartlık bölümü, nakit para bölümü, kişisel eşyalar için iki adet fermuarlı bölümü ve telefon bölümü ile daha çok kart, para ve kişisel eşya kapasitesine sahiptir. Cüzdanın bir diğer özelliği ise iki yandan kapanan düğmeleriyle eşyaları daha iyi muhafaza etmesidir.

Ripido Model Telefon Bölmeli Deri Cüzdan

Üçüncü model ise diğer iki modelden farklı olarak fermuarlı cüzdan modellerindendir. Kartlarınızı, paranızı ve telefonunuzu değişen hava şartlarından ve diğer durumlardan daha iyi şekilde korumak istiyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken modellerden biridir. 14 adet kartlık bölümü, 4 adet nakit para bölümü ve telefon bölümüyle diğer iki cüzdan modelinden daha çok eşya almasına rağmen inceliği ve fermuarlı oluşuyla dikkat çekiyor.

 

Cep Telefonu Bölmeli Erkek Cüzdan

Cüzdan mükemmel ve zamansız bir hediyedir. Babanıza, kardeşinize veya abinize, eşinize veya sevgilinize, arkadaşınıza, hatta patronunuza hiç düşünmeden kişinin yaşam şartlarını ve tarzını göz önünde bulundurarak cüzdan tercih edebilirsiniz.

Eğer seçiminizi cüzdandan yana kullanıyorsanız bu neden cep telefonu bölmeli erkek cüzdan modellerinden biri olmasın? Bu cüzdanın hediye edeceğiniz kişinin vazgeçemeyeceği parçasına dönüşeceğinden eminiz.

Cüzdan harika bir hediyedir dedik ama kişiselleştirilmiş cüzdan çok daha harika bir seçim olacaktır. Diriliş Takı hediye edeceğiniz telefon bölmeli cüzdanınızı kişiselleştirme şansı veriyor. Şöyle ki dirilistaki.com  sitesinden kişiye özel ürünler kategorisinden kişiye özel deri cüzdana tıklayarak Vano model deri cüzdanın farklı renk seçenekleri arasından beğendiğiniz rengi seçerek kişiselleştirebilirsiniz.

Kanserojen madde içermeyen %100 orijinal deriden üretilmiş daha fazla erkek deri cüzdan modelleri için Diriliş Takı’nın online sitesini ziyaret edebilir, sağlığınıza zarar vermeyen ve şık tasarımlarıyla elinize çok yakışacak deri cüzdan modellerine DİRİLİŞ TAKI farkıyla sahip olabilirsiniz.

Etiketler: telefon bölmeli cüzdan, erkek cüzdan telefon bölmeli, cep telefonu bölmeli erkek cüzdan
Eylül 15, 2022
Listeye dön