ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Deri Cüzdan

İlk cüzdanlar sadece para taşımak amacıyla yapılsa da zaman geçtikce, bir çok eşya ve aksesuar gibi cüzdan modelleri de şekil ve boyut değişikliğine uğramıştır. Moda gelişip değiştikce ise farklı tarzlarda ve farklı malzemelerden, zevkli tasarımlarla cüzdan modelleri ortaya çıkmıştır.

Günümüzde cüzdan modelleri artık giyim tarzıyla uyum sağlamakla tarzımızı tamamlayan bir aksesuar haline gelmiştir. Bu nedenle de cüzdan seçerken ne kadar para ve kart sığabildiği ve işlevselliği ile beraber hangi aksesuarlarla kullanılacağına da dikkat edilmesi gerekir.

Erkekler kadınlardan farklı olarak çanta taşımadıkları için cüzdanlar onların günlük hayatlarında bir çeşit çanta görevi görüyor. Böylece nasıl ki kadın çantaları kullanım açısından işlevselse erkek cüzdan modellerinin de işlevselliğine dikkat ediliyor, farklı kullanım alanlarına ve şekillerine göre tasarlanıyor.

Erkek cüzdan modelleri içerisinde ise en çok deri cüzdan modelleri tercih edilmektedir. Farklı tasarımlara sahip erkek deri cüzdan modellerinin her birinin farklı özellikleri, iki veya üç katlı, fermuarlı olmakla farklı açılıp kapanma şekilleri vardır. Gün içinde sürekli kullanıldığı için katlanma kısımlarından veya fermuardan dolayı yıpranabiliyorlar. Bu nedenle de erkek deri cüzdan yapımında hakiki deri malzeme kullanılması çok önemlidir.

Biz de Diriliş Takı olarak sizlere zevkli tasarımlara sahip farklı renk seçenekleriyle  birkaç modelde erkek deri cüzdan modelleri sunuyoruz. Deri koleksiyonumuzun özel parçaları olan erkek deri cüzdan modellerimizin yapımında tasarımların yanı sıra önceliğimiz kaliteli deri malzemesinin kullanılmasıdır.

Diriliş Takı`da sizlere sunduğumuz erkek deri cüzdan modellerinin her biri en kaliteli %100 orijinal deriden üretilmiş olup, herhangi bir kanserojen madde içermemektedir. Böylece sizlere hem uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli ve hoş tasarımlı cüzdanlar sunarken hem de sağlığınızı düşünüyoruz.

Erkek Deri Cüzdan Modelleri

Dünya genelinde erkek deri cüzdan modelleri kullanım yerine ve farklı zevklere göre birkaç kalıplaşmış modelde tasarlanmaktadır. Ama her biri farklı hacimde ve kapasitede, farklı bölüm sayısına sahiptir.

Erkek deri cüzdan modelleri esasen kompakt tasarımda olmakla kullanım şekline göre farklılık göstermektedir. Şöyle ki bazı modellerde kağıt para bölümüyle baraber birkaç kart bölümü, bazı modellerde ise telefon bölümü veya pasaport bölümü bile vardır.

Erkek deri cüzdan modelleri iki katlı ve üç katlı olmakla seyahat (yolculuk) cüzdanları, akordeon model cüzdanlar, fermuarlı cüzdanlar, kompakt model denilen ön cep cüzdanları, banknot cüzdanları, genelde ceketin ve montun iç cebinde kullanılan uzun ince model cüzdanlar ve  kartlık cüzdan modelleri olarak farklı özelliklerle tasarlanmaktadır.

Ayrıca bu cüzdanların bazılarında toka, düğme, mıknatıs, fermuar gibi  farklı açılır kapanır özellikler kullanılsa da, bazı daha büyük boyutlu erkek deri cüzdan modellerinde elde rahat taşınabilmesi için üzerine kayış detayı eklenmektedir.  Bazı deri cüzdan modellerinde ise bu özelliklerin hiç biri kullanılmamakta cüzdanın tasarımı yalın tutulmaktadır.

Diriliş Takı olarak sizlere birkaç farklı modelde farklı özelliklere ve renk seçeneklerine sahip erkek deri cüzdan modelleri sunuyoruz.

Klasik El Yapımı Deri Cüzdan

Taba, yeşil, kahverengi ve siyah olmakla dört farklı renkte sizlere sunduğumuz klasik el yapımı erkek deri cüzdan modelimiz %100 hakiki deriden yapılmış, tamamı el işidir.

Adından da görüldüğü gibi iki katlı klasik erkek deri cüzdan modelidir. Gerçek dana derisinden üretilmiş bu deri cüzdan nakit para bölmesi ve altı kart bölmesinden oluşmaktadır. Klasik model olmasından dolayı birine hediye edilebilecek en uygun deri cüzdan modellerinden biridir.  

Vano Model Deri Cüzdan

Vano model deri cüzdanımız telefon bölmeli deri cüzdan modellerinden biridir. Siyah, lacivert, taba ve bordo renkleri mevcuttur.

İki katlı cüzdan modellerinden biri olarak ince uzun tasarıma sahiptir. Beş adet kartlık bölümü, kimlik bölümü, nakit para bölümü, bir adet fermuarlı cep ve telefon bölümü olmakla oldukça işlevsel erkek deri cüzdan modelidir.

Ayrıca bu erkek deri cüzdan modelleri kişiselleştirme özelliğine de sahiptir.

Kozmo Model Deri Cüzdan

Kozmo model erkek deri cüzdan modelleri ise düğme detaylı ve kompakt tasarımlı cüzdandır. Bu cüzdanların ayırtedici özelliği tasarımında iki rengin kullanılmasıdır. Şöyle ki kozmo model cüzdanlarımızın esas kısmı bir renk düğme detaylı kayış kısmı ise başka bir renkte olmakla farklı tasarıma sahiptir. 

Siyah-kırmızı, siyah-bordo, kahverengi-taba, taba-kahverengi, siyah-mavi ve siyah renkleri bulunan bu deri cüzdan modellerinin on bir adet kartlık bölümü, nakit para bölümü ve üç adet kimlik veya ehliyet bölümü olmakla işlevsel cüzdanlardandır.

Ripido Model Deri Cüzdan

Ripido model deri cüzdanlar büyük boyutlu ve telefon bölümü olan deri cüzdan modellerimizdendir. Modelin fermuar detayı cüzdanın içeriğini güvenli bir şekilde korur.

Bu erkek deri cüzdan modelleri taba, koyu mavi, kahverengi, bordo ve siyah olmakla beş farklı renkte tasarlanmıştır. 14 adet kartlık bölümü, dört adet iç nakit para bölümü ve telefon bölümünden oluşan ripido model deri cüzdan seyahat için de uygundur.

İglia Model Deri Cüzdan

İglia model deri cüzdan ise bölümlerin çok olmasına rağmen kompakt tasarıma sahiptir ve pantalon ceplerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Siyah, klasik siyah, kahverengi, taba, koyu mavi ve bordo renkleri bulunan bu modeller iki bölmeli nakit para bölümü, on adet kartlık bölümü, iki adet kimlik kartı bölümü ve beş adet iç gözü olmakla oldukça kullanışlı bir modeldir.

Aquila Model Deri Cüzdan

Aquila model ise farklı detayları ile dikkat çeken erkek deri cüzdan modellerindendir. Şöyle ki bu modellerin hem düğmeyle kapanan kayış hem de fermuar detayı vardır.

Tasarımında iki farklı rengin kullanılması ve çok sayda kart bölümünün olması modelin ayırtedici özelliğidir. Bu cüzdan modelinin düz siyah, siyah-bordo, siyah-mavi ve kahverengi-taba renkleri mevcuttur.

Detta Model Deri Cüzdan

Bir adet kimlik bölümü, bir adet nakit para bölümü ve altı adet kartlık bölümünden oluşan iki katlı detta model erkek deri cüzdan modelleri minimalist tasarımlar seven erkekler için en uygun seçim olabilir.

Siyah ve kahverengi olmakla iki farklı renkte üretilen bu cüzdan modelleri taba, kırmızı, koyu mavi ve bordo kayış detayları ile farklı tasarıma sahiptir.

İntrecciate Model Deri Cüzdan

İntrecciate deri cüzdan modelleri iki katlı klasik, çok işlevsel cüzdanlardır. Oldukça kullanışlı olan bu cüzdanlar bir adet nakit para bölmesi, bir adet düğme detaylı bozuk para bölmesi ve altı adet kartlık bölümü ile beraber cüzdanın ön kısmında da içinde bir adet kartlık bulunan cep detayı vardır. Bu modelin bordo, siyah ve mavi renkleri mevcuttur.

Cerniera Model Deri Cüzdan

Küçük boyutlu modellerden biri olan cerniera erkek deri cüzdan modellerinin fermuar detayı cüzdanın içeriğini korumaktadır. Nakit para bölümü, bir adet kimlik bölümü, on adet kartlık bölümünden oluşan bu model koyu mavi, kahverengi, siyah, bordo, kırmızı ve taba olmakla tam altı farklı renkte tasarlanmıştır.

Doppio Model Deri Cüzdan

Doppio model deri cüzdan klasik iki katlı ön cep cüzdan modellerinden biridir. Siyah ve kahverengi olmakla iki farklı renkte sunulan bu modeller taba, bordo, koyu mavi ve kırmızı deri detaylarıyla şık tasarıma sahiptir.

Bu deri cüzdan modelleri bir nakit para bölmesi, sekiz adet kartlık bölümünden oluşmakla oldukça işlevseldir.  

Pagam Model Deri Cüzdan

Pagam model erkek deri cüzdan modelleri üç katlı olmakla diğer cüzdanlardan farklı tasarıma sahiptir. Küçük boyutu ve işlevselliği ile dikkat çekmektedir. Şöyle ki bir adet nakit para bölümü, üst kısmında bir adet kimlik bölümü ve özel mekanizmayla açılıp kapanabilen beş adet kartın sığabileceği gizli bölümden oluşmaktadır.

Siyah, kahverengi, taba ve bordo renkleri mevcuttur.

Classico Model Deri Cüzdan

Classico deri cüzdan modelleri klasik model cüzdanlardan biridir. Küçük boyutlu olmasına rağmen kapasitesi geniştir. Şöyle ki bu model iki adet kimlik kartı bölümü, iki bölmeli nakit para ölümü ve yedi adet kartlık bölümünden oluşmaktadır. Aynı zamanda boyutundan dolayı cebe rahatça sığabilmektedir.

Kahverengi, taba, koyu mavi, bordo ve siyah renkleri mevcuttur.

Occhi Model Deri Cüzdan

Occhi erkek deri cüzdan modelleri her detayı ince düşünülmüş farklı tasarıma sahip cüzdanlardan biridir. Bu cüzdanın boyutu büyük ve kapasitesi geniştir.

İki katlı ve iki köşesinden düğme ile kapanabilen bu model, iki adet fermuarlı bölme, nakit para bölümü, on üç adet kartlık bölümü ve telefon bölümünden oluşmaktadır. Arka tarafında el tutacağı detayı bu cüzdanın elde taşınmasını kolaylaştırıyor.

Taba, kahverengi, koyu yeşil, bordo, siyah, gri, mavi, parlak taba ve yeşil olmakla dokuz farklı renk çeşiti bulunan bu deri cüzdan modelleri her zevke ve her tarza hitap etmektedir.

Rizzo Model Deri Cüzdan

Küçük boyutlu Rizzo deri cüzdan modellerinin içeriği fermuarla muhafaza edilmektedir. Bu model boyutunun küçük olmasına rağmen yedi adet kartlık bölümü, üç adet kimlik bölümü ve iki bölmeli nakit para bölümünden oluşmaktadır.

Koyu kahverengi, koyu mavi, kahverengi, siyah, bordo ve kırmızı renkleri mevcuttur.

Ghev Model Deri Cüzdan

Ghev model erkek deri cüzdan modelleri iki farklı renk kombinasyonuyla tasarlanmış modellerdendir. İki katlı cüzdan modellerinden olan Ghev model cüzdanlar aynı zamanda çift taraflı kullanılabilme özelliğine de sahiptir.

Altı adet kartlık bölümü, iki adet kimlik bölümü ve bir adet iğneli nakit para bölümünden oluşmaktadır. İğneli bölüm çıkarılıp takılabilir.

Düz siyah, siyah-mavi, siyah-bordo ve siyah-kırmızı renkleri mevcuttur.

Appariscente Model Deri Cüzdan

Appariscente model erkek deri cüzdan modelleri iki katlıdır. Üst kısmı çift taraflı sekiz bölmeli kartlıktan iç kısmı ise bir adet para bölmesinden oluşmaktadır. Cüzdan metal snapla kapanır, nakit paralar böylece muhafaza edilir.

Bordo, kırmızı, taba, mavi ve siyah renkleri mevcuttur.  

Erkek Deri Cüzdan Fiyatları

Erkek deri cüzdan fiyatları cüzdanların sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir.

Şöyle ki erkek deri cüzdan modelleri büyük ve küçük boyutlu olmakla, fermuar, kayış, düğme, mıknatıs detayları, farklı bölümleriyle birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bütün bu özelliklerden dolayı erkek deri cüzdan fiyatları farklı rakamlara sunulmaktadır.

Erkek deri cüzdan fiyatları belirlenirken öncelikle deri malzemesinin orijinalliğine bakılmaktadır. Orijinal deri malzemesi cüzdanın fiyatını belirleyen en başlıca unsurdur. Ardından modellerin tasarımı ve kullanılan ek parçalar, mekanizmalar ve detaylar erkek deri cüzdan fiyatları belirleyen diğer unsurlardır.

Diriliş Takı olarak sizlere %100 orijinal deriden tasarlanan birbirinden şık ve kullanışlı erkek deri cüzdan modelleri sunmakla beraber erkek deri cüzdan fiyatları için de her müşterinin bütçesine uygun rakamlar belirliyoruz.