ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Deri Kartlık Cüzdan

Nakit paranın çok kullanılmadığı ödemelerin çeşitli banka kartlarıyla yapıldığı günümüzde deri cüzdan modelleri artık daha minimalist tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Klasik deri cüzdan modellerinin yanı sıra ihtiyaca, paranın nakit veya kartla kullanım şekline göre deri kartlık cüzdan olarak daha kullanışlı ve küçük boyutlu yeni cüzdan modelleri tasarlanıyor.

Deri kartlık cüzdan modellerinin ayırtedici özelliği adından da belli olduğu gibi bu cüzdan modellerinde kart bölümünün çok olması, bazı modellerde hatta hiç nakit bölümünün olmamasıdır. Bu tasarımlarda maksat daha çok kartı bir arada tutmaktır.

Diriliş Takı olarak biz de sizlere deri koleksiyonumuzda birkaç farklı tasarımda ve farklı renk seçenekleriyle deri kartlık cüzdan modelleri sunuyoruz.

Deri kartlık cüzdan modellerimizin her biri %100 orijinal deri malzemesinden üretilmiş olup kanserojen madde içermemektedir. Böylece hem farklı renk ve model seçenekleriyle her tarza ve her zevke hitap ederken hem de sağlığınızı tehdit etmeyen çok şık ve kullanışlı deri kartlık cüzdan modelleri tasarlıyoruz.

Deri Kartlık Cüzdan Modelleri

Erkek deri kartlık cüzdan modelleri genelde daha küçük boyutlu olmakla hem çantada yerden tasarruf eder hem de montun, ceketin veya pantalonun cebine rahatca sığabilir. Ama her biri farklı hacim, kapasite ve bölüm sayısına sahiptir.

Deri kartlık cüzdan modellerinin esas özelliği hacimce küçük ama kullanışlı ve işlevsel olmasıdır. Kart bölümlerinin sayısının çok olması deri kartlık cüzdan modellerinde aranılan özelliktir.

Deri kartlık cüzdan modelleri tasarımlarına göre birbirilerinden farklılık gösteriyor. Kartlık cüzdanların klasik modelleri esasen tek katlı olsa da iki katlı ve üç katlı modeller de üretilmektedir. Bazı modellerde nakit para bölümü olsa da bazı modeller sadece kart bölümlerinden oluşmaktadır. Bu kartlar sayesinde kimlik kartları, ehliyet, banka kartları gibi çeşitli kartların bir arada kullanılması kolaylaşıyor.

Diriliş Takı olarak online sitemizde sizler için hem klasik çizgilerde hem de modern tarzda, kahverengi, taba, bordo, siyah, kırmızı, antrasit renklerde, zevke göre parlak, mat ve eskitme model tam yedi farklı tasarımda erkek deri kartlık cüzdan modelleri sunuyoruz.

Deri kartlık cüzdan modellerimizin tamamı  gerçek deriden üretilerek her biri farklı özelliklere sahiptir. Sitemizden oluşturduğunuz erkek deri kartlık cüzdan modelleri siparişlerinizin her biri Diriliş Takı özel hediye kutusu içerisinde hediye paketi olarak gönderilmektedir.

Siyah Orijinal Deri Kartlık

Siyah renk orijinal deri kartlık cüzdan modeli sırf kartların yerleştirilmesi için tasarlanan akordeon model denilebilecek cüzdan modellerinden biridir.

Açıldığında iç kısmında 12 adet kart bölümünden, kapandığında ise her iki tarafında da birer kart bölümü olmakla 14 kart bölümünden oluşan bu deri kartlık cüzdan küçük hacmi ama geniş kapasitesiyle seçilmektedir. Bu model, yine deri malzemesinden kayış üzerinde metal snap ile kapanarak içindeki kartlar muhafaza edilmektedir.

Ayrıca Diriliş Takı deri koleksiyon ürünler arasında en çok tercih edilen, çok satan deri kartlık cüzdan modellerinden biridir.

Zato Model Kartlık

Zato model kartlık, dış görünümüyle klasik tek katlı deri kartlık cüzdan modellerini hatırlatsa da özel mekanizmalı geniş kapasiteli kart bölümüyle farklı tasarıma sahiptir.

Kahverengi, taba, bordo ve siyah renk olmakla dört farklı renk seçeneğiyle bu deri kartlık cüzdan modellerinin mekanizmalı kartlık kısmına 9 adet kart sığabilmektedir. Zato model deri kartlık cüzdan modellerinin bunun yanı sıra 2 adet ön ve 2 adet arka kısmında olmakla 4 adet daha kartlık bölümü ile toplamda 13 adet kart kapasitesi vadır.

Bu deri kartlık cüzdan modelleri küçük boyutlu ama geniş kapasiteli ve özel mekanizmalı tasarımıyla  dikkat çekmektedir.

Appariscente Model Kartlık

Appariscente model erkek deri kartlık cüzdan modelleri hem kart hem de nakit para taşıyanlar için ideal cüzdan seçimidir.

Çift taraflı bu deri kartlık cüzdan hem de iki katlı kartlık modellerindendir. İç kısmında nakit para bölümü olan bu cüzdan metal snap ile kapanıyor. Üst kısmında ise her iki tarafında da 4 adet kart bölümü olmakla 8 adet kart kapasitesine sahiptir.

Siyah, bordo, kırmızı, taba ve mavi renk seçenkleri bulunan Appariscente model deri kartlık cüzdan oldukca kullanışlıdır.

Multiplo Model Kartlık

Multiplo model deri kartlık cüzdan diğer kartlık modellerinden hem renkleri hem de tasarımıyla seçilmektedir. Şöyle ki parlak taba, eskitme kahverengi ve antrasit olmakla üç renk seçeneğiyle sizlere sunduğumuz bu deri kartlık cüzdan modeli üç katlıdır.

İçerisinde 10 adet kart barındırabilen özel mekanizmalı bölümden, bir adet nakit para bölümünden ve yine iç kısmında iki adet kart bölümünden oluşan Multiplo model deri kartlık cüzdan modelleri üçe katlanarak metal snap ile kapanıyor.

Dippio Model Kartlık

İki katlı Dippio model deri kartlık cüzdan modelleri ise iki farklı renkin bir arada kullanılmasıyla tasarlanan şık cüzdan modellerinden biridir.

İki katlı klasik deri cüzdan modellerini hatırlatsa da açıldığında içinin kitap şeklinde üç bölümden oluşması özelliği bu cüzdanı diğer deri kartlık cüzdan modellerinden ayırmaktadır. İç kısmında sekiz adet kart ve bir adet nakit para bölümü olan bu deri kartlık cüzdan modellerinin esas tasarım renkleri siyah ve kahverengidir. Kahverengine uygun olarak taba, siyah renge uygun olarak ise bordo, koyu mavi, kırmızı renklerde kullanılan detaylar tasarımı daha da şık hale getirilmiştir.

Modesto Model Kartlık

Modesto model erkek deri kartlık cüzdan tam klasik kartlık modellerindendir. Günlük hayatında sadece kart kullanan erkekler için ideal bir seçimdir.

Tek katlı küçük boyutlu bu model sadece altı kart bölümünden oluşmaktadır. Bordo, kırmızı, taba, mavi ve siyah renkleri mevcuttur.

Ghev Model Kartlık

Şık ve farklı görünüme sahip Ghev model deri kartlık cüzdan modelleri çift taraflı ve çift renkli tasarımıyla dikkat çekmektedir.

Her iki tarafında da üç adet kart ve bir adet kimlik bölümü olmakla toplamda altı adet kart ve iki adet kimlik bölümünden oluşmaktadır. Ayrıca bir adet iğneli nakit para bölümlü bu deri kartlık cüzdan iki katlı olmakla deri kayış ile kapanmaktadır.

Düz siyah, siyah ortası mavi, kahverengi ortası taba, siyah ortası bordo, siyah ortası kırmızı renklerde tasarlanan Ghev model deri kartlık cüzdan modelleri orta kısmındaki iğne çıkarılıp değiştirilerek çift taraflı kullanılabilmektedir.

Deri Karlık Cüzdan Fiyatları

Diriliş Takı olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle de ürünlerimizi titizlikle tasarlıyor ve en kaliteli malzemeler kullanıyoruz. %100 orijinal deri malzemesinden ürettiğimiz deri koleksiyonumuzun ayrı bir kategorisini teşkil eden deri kartlık cüzdan modelleri de özenle oluşturduğumuz koleksiyonlardandır.

Kalitenin ve tasarımların yanı sıra belirlediğimiz fiyatlarla da müşterilerimizin gönlünü feth ediyoruz. Diğer bütün koleksiyonlarımızda olduğu gibi deri koleksiyonumuzda erkek deri kartlık cüzdan fiyatları için de müşterilerimizin bütçelerine uygun en uygun rakamlar sunuyoruz.

Deri kartlık cüzdan fiyatları belirlenirken öncelikle ürünün kalitesi, ardından ise tasarım özellikleri, kullanılan mekanizmalar ve detaylar göz önünde bulunduruluyor. Orijinal deri malzeme her zaman yumuşak dokusu ile kendini belli ediyor. Sizlere en kaliteli ve kanserojen madde içermeyen deri kartlık cüzdan modelleri sunuyor bununla beraber en uygun deri kartlık cüzdan fiyatları belirliyoruz