ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Deri Cüzdan ve Kartlık Modelleri

Deri koleksiyon ürünler Diriliş Takı`nın özel ve değerli koleksiyonlarındandır. Eskiden sadece deri malzemeyi erkek bileklik modelleri yapımında kullansak da artık yeni deri koleksiyonumuzla ürün yelpazemizi genişleterek sizler için erkek deri cüzdan ve erkek deri kartlık modelleri de tasarlıyoruz.

Cüzdanlar para, kart, kimlik, ehliyet ve bu gibi şahsi belgeleri ve eşyaları birlikte muhafaza ederek günlük hayatımızda işimizi kolaylaştıran, vazgeçilmez ve en önemli aksesuarımızdır. Özellikle erkekler çoğu zaman çanta kullanmadıkları için cüzdanlar onların kurtarıcı parçasıdır.

Cüzdan alırken onun kullanışlı olmasına dikkat eder aynı zamanda tarzımızı yansıtmasına ve uyum sağlamasına da özen gösteririz. Çünkü cüzdan sürekli çantamızda veya cebimizde taşıdığımız günlük kullandığımız bir aksesuar olarak artık önemli bir parçamız haline gelmiştir. Çok kullanıldığı için de cüzdanlar çabuk eskiyebilir ve yıpranırlar.

Ama Diriliş Takı olarak bizim sizler için tasarladığımız  birbirinden tarz tam 17 modelde erkek deri cüzdan ve 7 modelde erkek deri kartlık en kaliteli deri malzemeden üretilmiştir.

Günümüzde farklı malzemelerden ve farklı tasarımlara sahip çok şık cüzdan modelleri ve çeşitleri mevcuttur. Ama deri koleksiyon ürünleri olan erkek deri cüzdan modelleri ve erkek deri kartlık modelleri şık görünümleriyle sadece işlevselliği ile beraber hem de tarzı şıklaştıran bir aksesuardır.

%100 gerçek deriden ürettiğimiz deri koleksiyon ürünlerimizin kalitesine, işlevsel olmasına ve tasarımına önem veriyoruz. Bütün bunlarla beraber sağlığı tehdit etmeyen ürünler sunmak da önemsediğimiz konulardan bir diğeridir. Bu nedenle de deri cüzdan ve deri kartlık modellerimiz hiç bir şekilde kanserojen madde kullanılmadan üretilmiştir.

Erkek Deri Cüzdan Modelleri

Erkekler genelde gerek kalmadıkça çanta kullanmadıkları için erkek cüzdan modelleri daha işlevsel dizaynları ile dikkat çekmektedir.

Erkek deri cüzdan modelleri cüzdanların kullanım şekilne ve yerine göre farklı tarzlarda ve boyutlarda tasarlanmaktadır. Diriliş Takı olarak biz de kullanım şekline göre sizlere farklı tasarımlara sahip erkek deri cüzdan modelleri hazırlıyor, cüzdan modellerinin tasarımına göre de her cüzdanda 4-6 renk seçeneği sunuyoruz. Böylece her tarza ve her yaşa hitap ediyoruz.

Erkek deri cüzdan modellerini tasarlarken önceliğimiz ürünün işlevsel olmasıdır. Bu nedenle her modeli tasarken en ince detaylara kadar düşünyoruz. Şöyle ki çoğu erkek, cüzdan seçimini daha küçük modellerden yana kullanır. Küçük cüzdanların kullanımı çok daha rahattır, cebe sığar ve kötü bir görüntü yaratmaz.

Küçük cüzdanlar tercih eden erkek müşterilerimiz için birçok farklı modelde ve farklı özellikleri olan erkek deri cüzdan modelleri tasarladık. Bu modelleri tasarlarken esas olarak küçük bir cüzdana daha çok eşya sığdırmayı hedefledik. Böylece cüzdanlarımızı daha kullanışlı hale getirdik. Bu deri cüzdan modelleri küçük boyutlu olup fazla yer kaplamadığına göre günlük hayatında hem çanta kullanan hem de kullanmayan erkeklerin tercih edebileceği modellerdir.

Araba kullanan ve tarzını kullandığı cüzdanlarla şıklaştıran erkekler ise genelde daha büyük boyutlu deri cüzdan modelleri kullanmayı tercih ederler. Bunu da göz önünde bulundurarak yine her biri farklı tasarıma sahip daha büyük boyutlu deri cüzdan modelleri tasarladık.

Bu cüzdanlar daha büyük boyutlu olduğu için daha çok eşya sığdırılabiliyor. Genellikle elde taşınır veya araba kullanan erkeklerin kullandığı deri cüzdan modelleridir. Hatta daha kullanışlı olması açısından üç farklı modelde ve farklı renk seçenekleriyle sizlere telefon bölmeli deri cüzdan modelleri de sunuyoruz. Telefon bölmeli cüzdan modellerinden birini tercih ederseniz telefonunuzu cüzdanınızın içinde muhafaza ederek elinizde taşımak zorunda kalmayacaksınız.

Erkek Deri Kartlık Cüzdan Modelleri

Günümüzde artık nakit para çok kullanılmadığı için deri kartlık cüzdan modelleri çok daha tercih edilir hale gelmiştir. Bu nedenle de sektörde kartlık modellere daha çok rastlanıyor.

Deri kartlık modelleri boyutları küçük olduğu için gerçekten de daha kullanışlıdır ve çantada, cepte daha az yer kaplar. Kartlık modelleri diğer deri cüzdan modellerinden boyutunun küçük olmasının yanı sıra fazla kart bölümünün olmasıyla seçiliyor.

Diriliş Takı olarak erkek deri kartlık modellerinde daha fazla kart bölümünün olmasına özen gösterdik. Erkek deri kartlık modelleri iki çeşitte üretilmekle her biri farklı tasarıma sahiptir. Şöyle ki bazı tasarımlarımız sadece kart bölümlerinden oluşsa da bazı tasarımlarımızda kart bölümleriyle beraber nakit para yerleştirebileceğiniz bölüm de eklenmiştir.

Bu deri kartlık modellerini tercih etmekle cüzdanınıza daha çok kart yerleştirecek hem de nakit paranızı burada muhafaza edebileceksiniz.

Deri Cüzdan ve Kartlık Fiyatları

Deri cüzdan fiyatları ve deri kartlık fiyatları öncelikle üretilen malzemenin kalitesi ve derinin orijinal olmasıyla belirlenmektedir.

Biz, Diriliş Takı olarak deri cüzdan modelleri ve deri kartlık modelleri için en kaliteli %100 orijinal ve sağlığınız için herhangi bir tehlike oluşturmayan, kanserojen madde içermeyen deri malzemesi kullanıyoruz. Sizlere sunduğumuz yüksek kaliteyle beraber deri cüzdan fiyatları ve deri kartlık fiyatları için en uygun rakamlar belirlemeye çalışıyoruz.

Her zevke ve her tarza hitap etmek adına ise Diriliş Takı online sitemizde farklı tasarımlarda deri cüzdan modelleri ve deri kartlık modelleri sunuyoruz.

Çeşit farklılığı, farklı özelliklere sahip cüzdan modelleri demektir. Deri cüzdan fiyatları da her modelin sahip olduğu özelliğe göre değişmektedir. Örneğin bazı deri kartlık modellerinde daha fazla kart yerleştirmek içi farklı açılır kapanır şekilde mekanizmalı bölümler kullanılmıştır ki bu özellik de kartın tasarımına bir renk katmı ve fiyatı belirleyen özelliklerden biri olmuştur.

Sizlere sunduğumuz bazı deri cüzdan modelleri tamamen el işi olmakla çok değerlidir. Büyük özenle hazırlanan el işi deri cüzdan fiyatları diğer deri cüzdan fiyatlarına nazaran daha yüksek rakamlara sunulmaktadır.

%100 orijinal deri malzemesinden üretilmiş, şık tasarımlı ve uygun fiyatlı deri cüzdan veya deri kartlık arıyorsanız kalitenin ve uygun fiyatın adresi Diriliş Takı`nın deri koleksiyonunu incelebilirsiniz.