ALYANS
Yüzük geleneği, Milattan Öncelere dayanan Tunç Devrinde ortaya çıkmasıyla birlikte hayatımızda yer almıştır. İlk kez Roma Döneminde evliliklerde kullanılmaya başlanan alyanslar demirden üretilmekte ve yuvarlak çember yapısı ile sonsuzluk "sonu olmayan" anlamında çiftlerin parmaklarında yer almış ve bir ömür birlikte olmayı simgelemiştir. Bu dönemde evlilik yüzüğünü sadece kadınlar kullanmış ve bir erkeğe ait olduğunun göstergesi olmuştur. Mısırlılar döneminde ise tam tersi olarak yüzük,güç,ihtişam,koruyucu simgesiyle kullanılmıştır. Bir süre sonra değerli metallerden yapılmaya başlanan yüzükler ilk zamanlarda önce zenginler kullanmaya başlamış ve sonrasında halk zenginleştikçe herkes tarafından yaygın olarak kullanılmaya devam etmiştir. Alyans Kelimesi "ALLİANCE" Dilimize İngilizceden türemiş olup Türkçe'de "İttifak Yapmak" Manasına Gelmektedir.
Gümüş Alyans Modelleri
Hayatımızda yer verdiğimiz bir çok şeyde olduğu gibi aksesuarlarımızda da zevkimize yönelik seçimler yapmaktayız. Evlenecek olan çiftler için düğün öncesi ilk akla gelen kuşkusuz alyans modelleri arasından seçim yapmak. Bir çok renk çeşitleri ve modelleri bulunan alyanslar, eşlerin zevkle tercih yapacağı en güzel alışveriş zamanlarından birisi olmaktadır. Düz alyans, bombeli alyans, kalpli alyans,desenli alyans,Taşlı ve İsimli Alyanslar başta olmak üzere daha bir çok model ve renk seçenekleriyle birbirini seven çiftlerin zevklerine hitap ediyor.
Gümüş Çift Alyanslar
Yüzük denilince akla hiç şüphesiz nişan ve evlilik gelir. Sonsuz aşkın ve ebedi saadetin simgesi olan alyanslar nişanlanıcak veya evlenecek çiftlerin en değerli aksesuarı olmaktadır. Alyanslar bir çiftin birbirine bağlılığını ve aynı zamanda dışarıdan bakılan gözler için evliliğini simgelemektedir. Kadınlar ve erkekler için ayrı modeller tercih edilebileceği gibi çoğu zaman aynı modelin kadın için olanını taşlarla süsleyerekte Kadın Erkek Alyans kombini oluşturulmaktadır.
Gümüş Alyanş Çeşitleri
Alyanslar eski zamanlardan beri bütün yüzük modellerinin önüne geçerek takıların en anlamlısı olmuştur. Hayatımıza ilk olarak demirden üretilerek yer almaya başlamış olan yüzük, çağımızda artık Gümüş madeninden de üretilmektedir. Dinimizin emirleri gereği altın alyans tercih etmeyen erkekler gümüş alyans yüzükleri kullanmaktadır. Gümüş Alyanslar kullanımı kolay olmakla birlikte istenirse Altın rengi alyans,gümüş rengi alyans,rose rengi alyans veya oksitli siyah alyans gibi renklerde üretilmektedir. Altın Kaplama veya Altın Yaldız yapılan 925 Ayar Gümüş Alyanslar bütçenize dost olmakla birlikte istediğiniz her modele de sahip olabileceğiniz bir seçim olmaktadır.
Diriliş Takı
Özel Kurulu atölyesi, toptan ve perakende satışları ile Her anınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyan Diriliş Takı en kaliteli 925 Ayar Gümüş Alyans ürünleri ve ucuz fiyat Alyans politikası ile evlilik, nişan alışverişleriniz için bütçenizde yer açmanızı sağlayarak sizlere kolaylık sunuyor. Kusursuz bir alışverişin keyfini yaşamak istiyorsanız, her yaşa hitap eden Modeller ile kusursuz işçiliği ve Türkiye'nin her bölgesine ücretsiz kargo imkanı ile %100 müşteri memnuniyeti planlamasıyla hizmet vermektedir. Mevcut Alyans Modellerimizden tek tık ile kolaylıkla sipariş verebileceğiniz gibi dilerseniz hayalinizde olan bir modeli de sizin için üretebiliriz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.