1000 Ayar Lazer Kesim Desenli Gümüş Tesbih

Ürün Kodu: HTS003
189 TL
En Uygun Fiyat
Planlanan Teslimat
:
18.09.2019 - 20.09.2019
Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • 1000 Ayar Lazer Kesim Desenli Gümüş Tesbih Açıklaması :

  1000 Ayar Lazer Kesim Desenli Gümüş Tespih 15,66 gr Ürünü Diriliş Takı Özel Hediye Ahşap Kutularında, Gümüş Parlatma Bezi İle Birlikte Gönderilmektedir. İki İş Günü Hazırlık Süreci Vardır. Bir - Üç İş Günü İçerisinde Kargoya Verilmektedir. Stok Kodu HTS003'dür. Lazer Kesim Desenli Gümüş Tespih Ürününü Ücretsiz Kargo Ve Kapıda Ödeme Fırsatıyla Veya Kredi Kartı Ve Havale İle Yapacağınız Alışverişlerde %5 İndirim Fırsatıyla Satın Alabilirsiniz. 

  Lazer Kesimden Oluşan 925 Ayar Gümüş Tespih Ürünü Otuz Üç Zikir Tanesinden Oluşan Bir Tesbihdir. Özel Lazer Kesim Oluşu Ve Görselliğiyle Herkes Tarafından Tercih Edilen Bir Gümüş Tespih Haline Gelmiştir. Diğer Gümüş Tespih Modelleri Ve Fiyatları İçin "//www.dirilistaki.com/tesbih" Linkine Tıklayınız.

  1000 Ayar Lazer Kesim Desenli Gümüş Tesbih Nedir? Ne Değildir?

  Gümüşün İnsan Vücuduna Şaşırtıcı Faydaları Bulunmaktadır. 14.yy Avrupasın'da Veba Mikrobundan Kurtulmada Gümüş Kullanılmıştır. O Zamanlarda Çingeneler Veba Mikrobundan Kurtulmak Ve Zarar Görmemek İçin Gümüşü Partiküllere Ayırarak Damardan Vücuda Veriyorlarmış. Gümüşün Bakteri Ve Virüsleri Temizleyici Özelliği Sayesinde Vücuda Yayılan Gümüş Taneleri Veba Mikrobundan Kurtarmıştır. Bilinen İlk Antibiyotik Madde Gümüştür. Gümüş Metal Yaprağı Sargı Bezi Olarak Kullanılmıştır. Antibakteriyel Özelliği Nedeniyle İnsanlar Gümüşten Kaşık, Çatal, Bıçak Kullanmaya Başlamışlardır. Bebeklerin İlk Doğduklarında Ağızlarına Gümüş Kaşık Sürerlermiş. Gümüş İle Yara Ve Kesikleri Tedavi Etmişlerdir. Alerjik, Kaşıntı Vs. Gibi Hastalıklara Gümüş Suyu İyi Gelmektedir. Vücudun Stresini Alma Gibi Bir Özelliği Bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.