ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kişiye Özel Deri Cüzdan

Erkekler kadınlar kadar çok aksesuar ve takı kullanmasalar da stillerini tamamladıkları ve onlar için gün içinde işlevsel olan, işlerine yarayacak belirli aksesuarları vardır. Erkeklerin düzenli olarak hayatlarına eşlik eden ve önemli olan aksesuarları, kemer, saat, bazen giyim tarzına ve yerine göre kol düğmesi ve deri cüzdan olarak bilinmektedir.

Deri Cüzdan hiç kuşkusuz ki her erkeğin sahip olduğu en önemli aksesuardır. Tercihler, stiller ve en önemlisi paralar değiştikce cüzdanlar da günümüze kadar birçok kez değişmiş ve şimdiki haline gelmiştir. Zaman geçtikce cüzdanlar işlevsel bir eşya veya aksesuar olmaktan çıkmış stili, tarzı tamamlayan aksesuar haline gelmiştir.

Bugün cüzdanlar farklı tarzlarda ve farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Diriliş Takı`da da bulabileceğiniz farklı tarzlardaki tamamen sağlıklı deri malzemeden üretilmiş, kanserojen madde içermeyen deri cüzdan modelleri her yaşa ve her tarza hitap etmektedir.

Diriliş Takı olarak sizlere deri koleksiyonumuzda cüzdan ve kartlık dahil 100`e yakın ürün sunmaktayız. Bir de bunun üzerine bu modeller arasında  siz müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen birkaç model deri cüzdan ve deri kartlık seçerek kişiye özel deri cüzdan koleksiyonumuzu oluşturduk.

Kişiye özel deri cüzdan modelleri çoğu zaman el yapımı olmakla tek nüsha yapılır ve maliyeti çok yüksektir. Biz ise sizler için tamamen farklı bir şekilde kişiye özel cüzdan modelleri sunuyoruz. Diğer kişiye özel tasarlanan ürünlerimizde olduğu gibi bu defa da deri üzerine isimlerinizi kazıyoruz.

Kişiye özel  isimli deri cüzdan mı olur demeyin. Olur. Çünkü Diriliş Takı olarak biz sizlere en tarz, görenlerin dikkatini üzerine çekecek kişiye özel deri cüzdan modelleri sunuyoruz. Ayrıca bu cüzdanları sizler için üretirken hiçbir kimyasal maddenin kullanılmadığı, kanserojen madde içermeyen deri malzemesi kullanarak sağlığınıza da dikkat ediyoruz.

İsimli Cüzdan Modelleri

Diriliş Takı olarak gümüş ürünlerle beraber aynı zamanda yaklaşık bir yıla yakın bir süredir siz değerli müşterilerimize birbirinden farklı tasarımlara sahip deri cüzdan modelleri de sunmaktayız. İlk günden itibaren deri koleksiyonumuz müşterilerimiz tarafından en az gümüş ürünlerimiz kadar sevilmiş ve tercih edilmiştir.

Deri cüzdan üretirken önceliğimiz kullandığımız malzemenin kalitesi ve tasarımların faklılığıyla beraber aynı zamanda işlevsel olmasıdır. Çünkü cüzdanlar günlük hayatımızda bize eşlik eden, işimizi kolaylaştıran aksesuarımızdır.

Aynı zamanda deri cüzdan modelleri günümüzün tarz erkeklerinin stillerini tamamladıkları en önemli aksesuarlarından birine çevrilmiştir. Diriliş Takı olarak bizim de tasarladığımız deri cüzdan modelleri farklı tarzlarda olmakla beraber aynı zaman farklı renklerde de üretilmektedir. Böylece geniş bir kitleye hitap edebiliyoruz.

Mutlaka Okuyun >> Gerçek Deri Nasıl Anlaşılır

Yenilenmiş Diriliş Takı online sitemizde birçok kategorimizi genişletirken sizin de çok sevdiğiniz kişiye özel ürünler koleksiyonumuza da yeni kategoriler ekledik. Bu kategorilerden biri de birçok markada göremeyeceğiniz kişiye özel cüzdan modelleri kategorisidir.

Sizlere sunmakta olduğumuz kişiye özel cüzdan modellerini bu cüzdanların üzerine özel lazer tekniği ile isimlerin yazılmasıyla hazırlıyoruz.

Diriliş Takı`ya özel isimli cüzdan modelleri hem kendiniz için hem de sevdiklerinize ve sizin için değerli olan kişilere özel günlerde hediye etmek için tercih edebileceğiniz çok özel cüzdanlardır. İsimli deri cüzdan onu hediye edeceğiniz kişiyi mutlu edecek, aynı zamanda her kullandığında ona sizi hatırlatacaktır.

Sizlere isimli cüzdan modelleri hazırlamak için deri koleksiyonumuzdan en özel ve en işlevsel, aynı zamanda sizlerin de en çok tercih ettiğiniz modelleri seçtik. Bu modellerin arasında tercihe göre hem deri cüzdan modelleri hem de deri kartlık modelleri yer almakdır. Aynı zamanda isimli cüzdan modelleri için sizlere en az beş renk seçeneği de sunmaktayız.

Cüzdan Modelleri

Daha önce de söylediğimiz gibi cüzdanlarımızın tasarımlarını oluştururken deri cüzdan modellerimizin tarz görünmesiyle beraber işlevsel olmasına da özen gösteriyoruz. Bazı deri cüzdan modelleri vardır ki tasarımını çok beğenirsiniz ama fonksiyonel olmadığı için çok fazla işiniz yaramaz.

İsimli deri cüzdan modelleri için sizlere deri koleksiyonumuzun en çok tercih edilen modeli olan  Vano Model Telefon Bölmeli Deri Cüzdan modelimizi sırf işlevselliği açısından seçtik.

Sizlere beş farklı renkte sunduğumuz bu deri cüzdan modeli, bir telefon bölmesi olmakla, beş kartlık ve kimlik bölmesi, ayrıca kağıt para için bir bölüm ve fermuarlı bir bölümden oluşmaktadır. Bu kişiye özel deri cüzdan modeli telefon bölmünün olması nedeniyle günlük hayatta elinde çok eşya taşımayı sevmeyen erkeklerin en çok tercih ettiği modeldir.

Çok sevdiğiniz bu modele Diriliş Takı kalitesiyle, hatta üzerine isminizi yazdırarak sahip olabilirsiniz.

Kartlık Modelleri

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi, her kesin artık kağıt parayla değil kartlarla işlemler yapmasından dolayı artık deri kartlık modelleri daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Deri kartlık modellerinin kart tutumu ne kadar fazla olursa o kadar işlevseldir. Kart bölümleriyle beraber kağıt para bölümünün de olması bu modellerin işlevini daha da artırıyor. Bizim de sizler için kişiye özel deri cüzdan kategorimize seçtiğimiz kartlık modellerinde yine hem kartlık bölümlerinin çok oluşu hem de istediğiniz zaman kağıt paranızı yerleştirebileceğiniz kağıt para bölümü de bulunmaktadır.

İsminizle kişiselleştirebileceğiniz bu deri kartlık modelleri için sizlere yine beş farklı renk seçeneği de sunuyoruz.

Kişiye Özel Deri Cüzdan Fiyatları

Kişiye özel deri cüzdan modelleri Diriliş Takı bünyesinde mevcut olan hazır tasarım deri cüzdan modellerinden oluşturulduğu ve bu modellerin kişiselleştirilmesiyle hazırlandığı için kişiye özel deri cüzdan fiyatları deri koleksiyonumuzdaki cüzdan modellerinden çok farklı rakamlarda sunulmamaktadır.

Büyük özenle tasarladığımız, sağlığınız açısından en doğal deri malzemesi kullanarak ürettiğimiz deri cüzdan modelleri ve akabinde kişiye özel deri cüzdan modelleri için bu kalitenin karşılığında çok uygun fiyatlar belirledik. Tamamı el işçiliği olmasına rağmen kişiye özel deri cüzdan fiyatları için yine de siz değerli müşterilerimizi memnun etmek açısından yüksek rakamlar belirlemedik. 

Ayrıca istediğiniz cüzdan modelini alabilmeniz ve sevdiklerinizi isimli deri cüzdan modelleri ile mutlu edebilmeniz adına  kişiye özel deri cüzdan fiyatları için en uygun rakamlar belirlemekle beraber sitemizde her ürüne özel farklı indirim kampanyaları da uygulamaktayız.