Astsubay Yüzükleri
DEY1510
₺2.033,84
₺2.332,11
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
1
Astsubay Yüzükleri
DEY1519
₺1.849,01
₺2.073,88
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
1
1

Astsubay Yüzükleri

Asker ve Polis yüzükleri askeri hiyerarşinin farklı kademelerinde çalışan veya emekli olmuş askerlerin ve polislerin severek kullandığı aksesuarlarından biridir. 

Diriliş Takı olarak çoğunlukla erkek takıları ağırlıklı 925 ayar gümüş madeninden ürettiğimiz ürünleri sizlere sunuyoruz. Şimdi farklı modellerdeki Subay Yüzükleri, Astsubay Yüzükleri, Devre Yüzükleri, Polis Yüzükleri ve birçok başka Asker ve Polis yüzükleri Diriliş Takı online sitemizde ve Diriliş Takı mağazalarının vitrinlerinde sizleri bekliyor.

Erkek kolye, erkek bileklik modelleriyle beraber erkeklerin en çok tercih ettiği takı olması nedeniyle esasen yüzük tasarımları yapmakla sektörde erkek gümüş yüzük modellerinde en geniş ürün yelpazesine sahip gümüş markalarından biriyiz.

Farklı dönemlerden farklı konseptlerle hazırladığımız, farklı motiflerle süslediğimiz farklı tasarımlardaki erkek gümüş yüzük modelleri müşterilerimizin beğenisini kazanıyor. Bu erkek gümüş yüzükleri içerisinde Asker ve Polis yüzükleri de sıklıkla tercih edilen gümüş yüzük modelleri sırasında başlarda geldiği için bizim de severek tasarladığımız yüzük modelleridir.

Diriliş Takı olarak Asker ve Polis yüzükleri serimizde Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri`nde, Jandarma`da mesleğini icra eden veya etmiş olan bütün rütbelerden ve bütün kurumlardan olan asker ve polislerimiz için yüzük tasarımları hazırlıyoruz.

Astsubay Yüzük Modelleri

Geniş ürün yelpazesiyle sunduğumuz Asker ve Polis yüzükleri serimizin bir kısmını teşkil eden Astsubay yüzükleri hayatını bu mesleğe adamış şu anda da çalışmakta olan ve mesleğini icra edip bitiren emekli astsubaylarımıza özel tasarlanan yüzüklerdir.

Diğer Asker ve Polis yüzük modellerinde olduğu gibi Astsubay yüzük modelleri tasarlarken Türkiye Kuru Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri için ayrılıkta her kurumun adını üzerine yazarak tasarlıyoruz.. Aynı zamanda bu yüzüklerin üzerinde devre tarihini de yazmakla yüzüğün sahibi için ölümsüz anılarını gümüş yüzük üzerine kazıyoruz.

Astsubay yüzük modelleri tasarlarken erkek yüzüklerimizde her zaman geniş renk seçeneğinden yararlandığımız zirkon taşını kullanıyoruz. Türkler için önemli yere sahip olan Ay Yıldız motifli Astsubay yüzükleri özenle tasarlıyoruz.

Üzerinde DKK (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı) ve Astsubay yazılı altın kaplama Ay yıldız motifini Türklüğü ifade eden mavi renkli zirkon taşının ve bağımsızlığı ifade eden kırmızı renkli zirkon taşın üzerine yerleştirerek tasarladığımız Astsubay yüzük modelleri yan kısımlarını çapa motifiyle süslüyoruz.

Esasen müşteri siparişi üzerine tasarladığımız Astsubay yüzükleri şimdilik sadece Türkiye Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yazılı modellerden oluşmakla sınırlı sayıdadır. Siz de kendi çalıştığınız kuruma göre ve kendi devre yılınıza göre size özel dönem yüzüğü istiyorsanız veya sizin için özel birine böyle bir yüzük hediye etmek istiyorsanız Diriliş Takı bu konuda güvenebileceğiniz tek adrestir.

Kendi Dönem Yüzüğünüzü Bizimle Tasarlayın

Diriliş Takı sitemizde ve mağazalarımızda Asker ve Polis yüzükleri arasından veya geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunduğumuz erkek gümüş yüzük kategorimizden en güzel parçayı seçip satınalabilirsiniz.

Asker ve Polis yüzükleri kategorimizde sizlere Devre Yüzükleri, Subay Yüzükleri, Astsubay yüzükleri, Uzman Çavuş Yüzükleri, Polis Yüzükleri, Özel harekat (JÖH-PÖH) yüzük ve Bekçi yüzükleri olmakla geniş kategoride erkek gümüş yüzük modelleri  sunuyoruz.

Eğer bu kategorilerde kendi dönem yüzüğünüzü bulamadıysanız sitemizin en alt kısmında yer alan özel yüzük yaptırmak istiyorum kısmına tıklayarak whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçip hem kendiniz hem de bir yakınınız için kişiye özel gümüş yüzük siparişinizi verebilirsiniz.

Diriliş Takı farkıyla sahip olacağınız kaliteli 925 ayar gümüş yüzük farkınızı ortaya koyacak en özel aksesuarlarınızdan biri olacaktır.

Şimdi siz de istediğiniz Dönem yüzükleri  veya farklı kategoride bir erkek gümüş yüzük modeli için whatsapp sipariş hattımızdan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Astsubay Yüzük Fiyatları

Astsubay yüzükleri her biri 925 ayar gümüş madeninden üretilmekle taşlı modellerden oluşmaktadır.

Erkek gümüş yüzük modellerinde fiyatları öncelikle ürünün üretildiği gümüş madeninin kalitesi belirliyor. Diriliş Takı olarak ürünlerimizi her zaman en kaliteli gümüşten hazırlıyoruz. Böylece uzun ömürlü kullanım garantisi veriyoruz.

Fiyatları belirleyen diğer unsurlar da yüzük üzerine eklenen parçalara göre değişiyor. Astsubay yüzük fiyatları da bu yüzüklerin her birinin özelliğine ve üzerine eklenen parçalara göre farklı rakamlar göseriyor. Şöyle ki mavi zirkon taş zirkon taşlar arasında en özelidir ve parlaklığı ile yüzükleri ihtişamlı gösetiyor. Aynı zamanda kırmızı zirkon taşın al renkli oluşu bu yüzüklerde üzerindeki Ay yıldız motifi  ile Türkiye bayrağını yansıtıyor.

Astsubay yüzük modelleri üzerine altın kaplamalı Ay yıldız motifi ise yüzüğün tasarımını tamamlayarak değerini artırıyor.

Şimdi Astsubay yüzük fiyatları, Astsubay yüzük modelleri ve daha fazla Asker ve Polis yüzükleri için sitemizi ve mağazalarımızı ziyaret edebilir, Diriliş Takı farkıyla hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Astsubay Kimdir?

Askeri hiyerarşide astsubay, subayın altında yer alan rütbedir.

1951 yılı 5 Temmuz tarihli T.C. Resmi Gazetesi`nde çıkan Astsubay Kanunu`nun 1. Maddesinde ise Astsubay rütbesi tam olarak şöyle tanımlandırılmıştır: “Türkiye Cumhuriyeti Ordusunun kara, deniz ve hava kuvveleriyle jandarma, gümrük koruma birlikleri kadrolarının astkomuta kademelerinde eğitim, sevk ve idare ile diğer idari işlerde subaya yardımcı olarak görevlendirilen asketi şahıslara (Astsubay) adı verilir”.

Astsubaylar Günü

2012 yılından itibaren 17 Ekim dünyada ve Türkiye`de emekli ve çalışan Astsubayların günüdür. Bu günün 17 Ekim`de kutlanmasının nedeni ise Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği`nin 1984 senesinde 17 Ekim tarihinde kurulmasıyla ilgilidir.

Siz de bu özel günde kendini ve hayatını bu mesleğe adamış bir yakınınızı kutlamak için Astsubay yüzük modelleri arasından birini hediye edebilirsiniz.

Türkiye Deniz Kuvvetleri

Türkiye Deniz Kuvvetlerinin yaranma tarihi Selçuklu dönemine dayanıyor. İlk Türk filosu 1081 yılında Ege Denizi`nde Emir Çaka Bey tarafından kurulmuştur.

Büyük bir tarih içerisinde Türk Deniz Kuvvetleri değişerek ve gelişerek bugünkü haline gelmiştir. 1949 senesinde ise bugünkü haliyle Deniz Kuvvetleri Komutanlığı kurulmuştur.

Günümüzde 27 Eylül Deniz Kuvvetleri günü olarak kutlanmaktadır. Deniz Kuvvetleri gününün bu tarihte kutlanmasının özel bir sebebi vardır. 1538 yılı tam da 27 Eylül tarihinde Osmanlı İmparatorluğu, Kaptan-ı Derya lakablı Barbaros Hayreddin Paşa`nın yüksek zekası, denizçilik bilgisi ve tercübesi sayesinde Preveze Deniz Savaşı`nda zafer kazanmıştır.

 

Bu nedenle de 27 Eylül Deniz Kuvvetleri Günü olarak kutlanmaktadır. Siz de bu özel günde bu mesleği yapan bir yakınınıza Diriliş Takı tasarımı olan üzerinde Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yazan Asker ve Polis yüzük modellerinden birini hediye edebilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR