1

Atatürk Yüzükleri

Türkiye Cumhuriyeti`nin kurucusu, dünyadaki en önemli şahsiyetlerden biri, Türk tarihine adını altın harflerle yazdıran ve çağına yön veren Mustafa Kemal Atatürk her Türk`ün gurur duyduğu, yolundan gittiği bir liderdir.

Türk milleti olarak Atatürk`e olan derin sevgimizi, saygımızı ve bağlılığımızı her an her yerde anlatmaya, ifade etmeye çalışıyoruz. O`nun fotoğraflarını, portrelerini, imzasını evlerimizden, ofislerimizin duvarlarından asıyor, büst biblosunu masalarımızın, evlerimizin en güzel köşesine yerleştiriyoruz.

Bütün bunların dışında bu gün Atatürk`e ait imzanın veya Atatürk`ün silütetinin işlendiği, her zaman üzerimizde taşıyabileceğimiz takılar da üretiliyor. Özellikle erkek takıları için en çok tercih edilen ve vazgeçilmez motiflerden birine çevrilmiştir.

Atatürk`ün imzası ve Atatürk silüeti veya portresi erkek gümüş yüzükleri sadece süsleyen  bir motif değildir. Bu motifler aynı zamanda tarihimiz, Kurtuluş savaşımız, Türkçülük mefkuremiz, milliyetçilik duygumuz ve Atatürk sevgimizdir.

Mustafa Kemal Atatürk, milliyetçi ruhu ve vatan sevgisiyle Türk milletinin en zor durumunda onu kurtarmış, çökmekte olan Osmanlı Devleti`nden yeni, çağdaş bir Türkiye Cumhuriyeti kurmuştur. Kurtarıcımız olan Mustafa Kemal Atatürk`ün imzasının ve silüetinin yansıtıldığı Atatürk Yüzükleri de takmaktan onur duyacağınız, kahramanlığını, vatan sevgisini ve bu millet için yaptıklarını her daim hatırlayacağınız en sevdiğiniz aksesuarınız olacaktır.

O, kurduğu yeni Türkiye Cumhuriyeti`nde Çağdaşlaşma hareketini başlatarak Türk gençliğinin şansı olmuş, Türk milletinin kaderini değiştirmiştir. Şimdiki Türkiye, Türk milleti, Türk gençliği onun emeklerinin ve gayretinin eseridir. Bu nedenle de erkek gümüş yüzük modelleri içerisinde Atatürk Yüzükleri genç, yaşlı fark koymadan her yaşa hitap etmekle her yaşta erkeğin tercih ettiği yüzük modelidir. 

Atatürk Yüzüklerine sahip olmakla her yerde Türk Milliyetçiliğimizi, Atatürk Yolunu izlediğinizi ve ona bağlı olduğunuzu gururla gösterebiliriz. Atatürk yüzükleri girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayarak tarzınızı en iyi şekilde yansıtacaktır.

Atatürk Yüzük Modelleri

Diriliş Takı ekibi olarak Atatürk Yüzük modelleri tasarlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizler için oluşturduğumuz Türk yüzükleri serimizin en başında yer alan Atatürk yüzükleri  bizim de severek ve heyecanla tasarladığımız yüzüklerimizdendir.

Atatürk yüzük modelleri  için esasen motif olarak Atatürk`ün imzası, silüetini ve portresini tercih ediyoruz. Bu motifleri en iyi şekilde ve farklı tasarımlarda hazırlayarak sizlere en kaliteli ve tarz 925 ayar gümüş yüzük modelleri sunmaya çalışıyoruz.

Atatürk Yüzükleri koleksiyonumuzda sınırlı sayıda sunduğumuz Atatürk yüzük modelleri bu motiflerle gönle ve duygulara hitap etmekle beraber her birini farklı tasarımda hazırlayarak göze de hitap ediyoruz.

Atatürk yüzük modelleri ifade ettiği anlamı gereğiyle ve değeriyle parmağınızda taşıdığınız herhangi bir yüzük, süs eşyası olmaktan çıkarak büyük bir gayenin, Türkçülük mefkuresinin en güzel ifadesidir.

İmza, kişinin karakterini en iyi şekilde ifade eden bir işarettir. Atatürk imzalı yüzükler Atatürk`ün asil imzasını kendinde ihtiva etmekle aynı zamanda sizin de karakterinizi ve ideolojinizi, gayenizi en iyi şekilde ifade edecektir. Üzerinde Atatürk`ün imzası olan Atatürk yüzüğü ile girdiğiniz ortamın dikkat odağı olabilirsiniz.

Atatürk imzalı yüzükleri esasen taşsız olarak eski zamanlarda çok kullanılan ve işlevsel olan mühür yüzükleri şekilde tasarlamayı tercih ediyoruz. Siyah zemin üzerine üç boyutlu şekilde işlediğimiz Atatürk imzasını bu şekilde daha ön planda tutuyoruz.

Diğer erkek gümüş yüzük modelleri gibi Atatürk yüzük modelleri de tasarlanırken taşlı, taşsız ve mineli yüzük modelleri hazırlamakla her tarza hitap etmeye çalışıyoruz.

Taşsız modellerimizi sadece Atatürk imzalı yüzükler oluşturmuyor. Taşsız yüzüklerimizde aynı azmanda Atatürk potresini de yansıtarak sizlere daha çok çeşitte erkek gümüş yüzük modelleri sunuyoruz.

Taşlı modellere gelince ise Atatürk yüzükleri  için en mükemmel seçimin kehribar taşı olduğuna inanıyoruz. Altın varak üzerine Atatürk işlemesi ateş kehribarının asilliği ile birleşince ortaya muazzam bir tasarım çıkıyor. İhtişamlı görünüme sahip bu yüzük yan kısımlarındaki altın kaplamalı eklemelerle de kişiselleştirilebilme özelliğiyle çok özel bir hediye olabilir.

Farklı renk seçenekleri ve parlaklığı ile erkek gümüş yüzük modelleri  için her zaman kullandığımız zirkon taşlar Atatürk yüzük modelleri için de tercih etiğimiz doğal taştır. Kırmızı zirkon taşın üzerine Atatürk imzasını kemer şeklinde sararak Ay yıldız motifi ile beraber bu yüzükte Türkiye bayrağını da yansıtmaya çalıştık. Aynı zamanda mavi renk Türklüğü ifade etti için başka bir modelde de mavi zirkon taşı ile farklı konseptte bir model ortaya çıkardık.

Atatürk yüzük modelleri için ana tema Atatürk imzası, silüeti, portresi olsa da bu tasarımları tamamlamak için yüzüklerin yan kısımlarını eski zamanlardan bu güne kadar Türkler için önemli olan bir sıra motif ve desenlerle süsledik. Bu motifler içinde Atatürk ile hafızalarda kendini yenileyen Bozkurt motifi, Göktürkçe Türk yazısı, Ay yıldız motifi, Osmanlı Tuğrası, Osmanlı arması ayrıca Osmanlı ve Selçuklu dönemi desenleri ve kalem işi desenler de yer alıyor.

Atatürk Yüzük Fiyatları

 

İlk olarak üzerinde Atatürk silüeti, imzası işlenen Atatürk yüzükleri manevi olarak her Türk için çok değerlidir. Bu yüzükleri elinizde taşımanın verdiği hisler paha biçilemez.

İşin maddi tarafına geldiğimizde ise Diriliş Takı olarak bu yüzüklerin her biri 925 ayar gümüş madeninden en iyi kalitede hazırlasak da yine Atatürk yüzük fiyatları için de diğer erkek gümüş yüzük modellerinde olduğu gibi en uygun rakamları sunuyoruz.

Atatürk yüzükleri kategorisinde sizlere sınırlı sayıda ama bir birinden farklı tasarımlara sahip erkek gümüş yüzük modelleri sergiliyoruz. Bu yüzüklerin her biri Diriliş Takı ustalarının meharetli ellerinin emeğidir. Özenle hazırlanan her Atatürk yüzüğü üzerindeki el işçiliği ve eklenen parçalarla birlikte farklı fiyatlara sahiptir.

Siz de Atatürk yüzükleri ile her yerde adınızdan söz ettirmek ve tarzınıza tarz katmak istiyorsanız şimdi Diriliş Takı online sitemizi ziyaret edip Atatürk yüzük modelleri arasından tarzınızı ve ruhunuzu en iyi yansıtan yüzüğü satın alabilirsiniz.

Sitemizi incelediğiniz zaman en iyi kaliteyle beraber size en uygun Atatürk yüzük fiyatları da sunduğumuzun şahiti olacaksınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR