Doğal Taş Bileklik
DBL0068
₺991,94
₺1.055,95
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0069
₺892,41
₺951,84
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0084
₺991,94
₺1.055,95
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0070
₺961,39
₺980,50
%2 İndirim
%2İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0072
₺938,33
₺1.009,21
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0073
₺997,99
₺1.130,65
%12 İndirim
%12İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0074
₺917,51
₺937,25
%2 İndirim
%2İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0075
₺1.038,38
₺1.100,82
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0076K
₺878,02
₺901,87
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0077
₺890,92
₺959,10
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0078
₺867,29
₺972,98
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0079
₺991,94
₺1.067,57
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0080
₺955,01
₺1.024,48
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
1
Doğal Taş Bileklik
DBL0082
₺1.033,41
₺1.107,48
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
1
1 2 >

Doğal Taş Bileklik

 

Her dönemin popüler konularından olan doğal taşlar ve enerjileri günümüzde de kendi popülaritesini korumaya devam ediyor. Doğal taşların sahip oldukları iyileştirici ve büyülü özellikleri, enerjileri herkesin dikkatini çekmekte, özellikle son dönemlerde doğal taşlı takılar oldukça ilgi görmektedir. Bu takılar arasında doğal taş bileklik modelleri öne çıkmaktadır.

 

Doğal taşların insanlar üzerindeki etkileri herkesin malumudur. Ama doğal taşların her biri oluşum yerine, kimsasal özelliklerine ve kendi enerjilerine göre her kişinin hayatına farklı yönleriyle katkıda bulunur. Doğru seçilmiş doğal taş, sahibine uyum sağlar, onun ruh halini dengeler, sağlık sorunlarıyla başa çıkmasında yardımcı olur, zarardan ve kazadan korur, şans, mutluluk ve refahı getirir, yaratıcılığı tetikler, kısacası yaşamı olumlu yönde etkiler.

 

Taşların etkisini en hızlı şekilde alabilmenin yolu ise doğal taşlardan hazırlanmış takılar kullanmakdır. Şöyle ki doğal taşlar tene temas ettikleri zaman daha hızlı şekilde sahibine uyum sağlar ve etkilemeye başlar. Bu konuda da en etkili takılardan biri doğal taşlardan boncuk halinde dizilmiş doğal taşlı bilekliklerdir. Tene doğrudan temas eden doğal taş bileklik faydaları ile sahibine yaşamının her alanında ona yardım eder, pozitif enerji verir.

 

Biz de Diriliş Takı olarak ruhunuza ve sağlığınıza iyi gelecek, aynı zamanda tarzınıza tarz katacak, farklı doğal taşlardan özenle üretilmiş hem kadınların hem de erkeklerin rahat şekilde kullanabileceği farklı çeşitlerde şifalı taş bileklik modellerimizi sizlere sunuyoruz.

 

Doğal Taş Bileklik Modelleri

 

Doğal taşlı bileklikler, farklı renkleri renkleriyle her tarza, her zevke ve her yaşa uygun olmakla %100 doğal taşlardan üretilmiştir. Bileklik kategorimizden ulaşabileceğiniz doğal taş bilekliklerimiz üretilirken akuamarin, necef taşı, apatit, amazonit, terahertz, lapis, kaplan gözü, ametist, havlit, kristal kuvars, ay taşı, prehnit, Afrika turkuazı ve renkli akik taşları kullanılmıştır.

 

Fiziksel özelliklerine göre farklı şekillerde, 6mm, 7mm, 8mm, 8.5mm ve 11mm çapında olmakla farklı boyutlarda kesilmiş doğal taşlar misina ipiyle birbirine bağlamış doğal taş bileklik özellikleri ile birbirinden farklılık göstermektedir.

 

Diriliş Takı`da bulabileceğiniz doğal taşlardan üretilen şık bileklikler, günlük hayatınızda sizlere eşlik edecek en önemli tılsımınız olacaktır. Eşsiz doğal taşlarla üretilmiş bu bileklikler sağlığınızı ve ruh halinizi olumlu yönde etkilerken tarzınıza tarz katacak, günlük kombininizi şıklaştıracaktır.

 

On beş farklı taş çeşitinden üretilmiş yirmiye doğal taş bileklik modelleri hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Ama yine de doğal taş bileklik erkek için kaplan gözü, terahertz, lapis, prehnit, Afrika turkuaz, gibi daha koyu renklerde olan taşlar tercih edilirken kadınların seçimi necef, amazonit, apatit, ametist gibi daha canlı ve renkli taşlardan yana oluyor.

 

Doğal taşlar, reklerinin yanı sıra kişilerin burçlarına, sağlık sorunlarına, ruhsal durumlarına veya almak istediği enerjiye uygun olarak da seçiliyor. Her taş farklı enerjiye, büyülü ve iyileştirici özelliğe sahip olmakla kişilerin hayatına da farklı yönlerden etki etmektedir.

 

Ametist Taşı Bileklik Modelleri

 

Ametist taşı, esrarengiz mor rengiyle yüksek enerjiye sahip doğal taşlardan biridir. Ametist doğal taş bileklik kadın müşterilerin en çok tercih ettiği modellerden biridir. 7mm çapında özenle kesilmiş ametist taşlardan üretilmiş bu bileklik koç, yengeç, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının uğurlu tılsımlarındandır.

 

Ametist taşı, başarının taşı, sadakatin sembolüdür. Düzenli kullanıldığında sakinleştirir ve stresi azaltır. Cilt hastalıklarının tedavisinde de kullanılan ametist taşı, vücut ağrılarına da iyi gelir. Yüksek enerjisiyle olumsuz enerjileri kendine çeker, sahibini olumlu enerjiyle yükler, onu kötü düşüncelerden kurtarır ve şans getirir. Siz de ametist taşının güçlü enerjisiyle başarıya ulaşmak, hanede mutluluğu bulmak istiyorsanız ametist taşı bileklik tercih edebilirsiniz.

 

Kaplan Gözü Bileklik Modelleri

 

Sitemizde doğal taş bileklik modelleri arasında kaplan gözü taşından üretilmiş iki farklı bileklik sunuyoruz. 8mm çapındaki taşlardan hazırlanmış bu iki bileklik desenleri ve renk yansımalarıyla birbirinden farklı görünüme sahiptir. Bunun sebebi ise taşlarımızın %100 olması ile ilgilidir. Çünkü doğal şekilde oluşan taşların deseni ve rengi her zaman farklıdır, biri diğerine benzemez.

 

Eskiden dişil enerjiye sahip olduğu inanılan kaplan gözü taşı, bir süre sonra çoğunlukla erkeklerin kullandığı taşlardan birine çevrilmiştir. Hem rengi hem de enerjisiyle günümüzde de daha çok erkeklerin tercihi olmaktadır.

 

Kaplan gözü, iyi şans getiren taşlardan biridir. Sahibine güç ve cesaret verir, ona doğru yolu gösterir. İyileştirici özellikleriyle de sevilen bu taş, hastalıklardan sonra vücudun iyileşmesine yardımcı olur.

 

Akik Taşlı Bileklik Modelleri

 

Her ikisi de 8mm çapında olan biri renkli akik doğal taşlı bileklik diğeri ise büyüleyici mavi renkli akik taşı hem erkek hem de kadın müşterilerin en sevdiği bileklik modellerimizdendir.

 

Akik taş, enerjisi, büyülü ve iyileştirici özellikleriyle herkesin çok iyi bildiği taştır. Doğada geniş renk paletiyle bulunur ve her renginin kendi enerjisi vardır. Renkli  akik taşlı doğal taş bileklik özellikleri de bu taşların renklerine göre farklılık göstermektedir.

 

Sarı, yeşil, mavi, siyah, beyaz renkli bu bileklik sahibini bir çok yönden olumlu etkileyecektir. Örneğin, sarı akik sindirimi normalleştirirken, mavi akik endokrin sistem hastalıklarına, siyah akik kalp sorunlarına, beyaz akik ise solunum yolu hastalıklarına iyi gelir.

 

Doğal Taş Bileklik Fiyatları

 

Doğal taşlardan üretilmiş bileklikler rengarenk çeşitleriyle günlük hayatta sade kombinleri şıklaştıran ve renklendiren şık takılardan biridir. Şık görünümünün yanı sıra işlevsel de olan bu bileklikler sahibini günlük hayatın zorluklarında yalnız bırakmaz, ona pozitif enerji verir.

 

Doğal taş bileklik fiyatları taşın orijinalliğine ve nadirliğine göre belirlenmektedir. Sitemizde sizlere sunduğumuz her biri orijinal doğal taşlardan üretilmiş bileklik modellerinin fiyatları her bütçeye uygundur. Ayrıca sitemize üye olarak sık sık yenilenen indirim kampanyaları ve fırsatlarla seçtiğiniz ürünleri daha uygun fiyata elde edebilirsiniz.

 

 

Hem erkekler hem de kadınlara uyabilecek, her zevke ve her yaşa hitap eden, aynı zamanda her bütçeye uygun %100 doğal taşlardan üretilmiş doğal taş bileklik modelleri şimdi Diriliş Takı’da sizleri bekliyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR