Toptan Gümüş Yüzük ve Kolye ModelleriToptan gümüş yüzük, kolye, tesbih ve bileklik çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üretimini yaptığımız yüzlerce gümüş yüzük, kolye, bileklik, ve alyans modellerini mağazanızda satmak ister misiniz?

925 ayar gümüşten ürettiğimiz yüzlerce model arasında dilediklerinizi seçip toptan gümüş takı satın alabilirsiniz. İskontolu fiyatlar ile uzun yıllar Türkiye'de en çok satılan ve ilgi gören gümüş yüzük ve takı modellerini satın alabilirsiniz. Müşterilerinizin beğenisini kazanacak gümüş takılar ile sizde satışlarınızı arttırabilirsiniz.turkiye'nin bir çok bölgesindeki gümüş satıcılarına üretim yapan ve binlerce farklı gümüş yüzük modelinin tedariğini sağlayan Diriliş Takı olarak ürün gamımızı her geçen gün geliştirmekteyiz. Eğer sizde kaliteli ve işçilikli gümüş yüzük, kolye, bileklik veya küpe satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan yüzük denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi olan Diriliş Takı, hem Türkiye'nin dört bir yanına hem de Dünya'nın farklı ülkelerine kargo ile gönderim sağlamaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden perakende olarak son kullanıcıya gümüş takı ve aksesuar satışımız devam etmektedir. Fakat dükkan veya mağazanızda gümüş yüzük, kolye ve bileklik gibi takılar satmak isterseniz, toptan gümüş yüzük hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Hem model çeşitliliğini görmek hem de konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizi ziyaret edebilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Adresimiz: Molla Fenari Mah. Kürkçüler Pazarı Sok. 25/B Fatih / İstanbul
TAŞLI YÜZÜK ÖRNEKLERİ
TAŞSIZ YÜZÜK ÖRNEKLERİ
AY YILDIZLI YÜZÜK ÖRNEKLERİ
OSMANLI YÜZÜK ÖRNEKLERİ
İSLAMİ & DUALI YÜZÜK ÖRNEKLERİ
BAŞPARMAK & ZİHGİR YÜZÜK ÖRNEKLERİ
ÇERKES YÜZÜK ÖRNEKLERİ
TÜRK YÜZÜK ÖRNEKLERİ
ASKER & POLİS YÜZÜK ÖRNEKLERİ
HAYVAN FİGÜRLÜ YÜZÜK ÖRNEKLERİ
GÜMÜŞ KADIN TAKI ÖRNEKLERİMİZ
GÜMÜŞ KOLYE ÖRNEKLERİMİZ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR