1 2 3 4 >

Kişiye Özel Gümüş Kolye

 

Kolyeler, vücudun boyun boğaz kısmına takılan takı olarak göz hizasında olduğu için her ortamda insanlarla iletişim zamanı doğrudan dikkat çeken aksesuarlardır. En çok dikkat çeken kolyeler ise kişiye özel tasarlanan kolyelerdir. Günlük takılmaya uygun olması adına kişiye özel kolye modelleri  esasen gümüş madeninden üretilmektedir.

 

Kişiye özel gümüş kolye özellikle kadınların en çok tercih ettikleri özel hazırlanan aksesuarlardır. Farklı çeşitlerde ve dizaynlarda karşımıza çıkan, kadınlar için üretilen kişiye özel gümüş kolye modelleri kişisel zevklere göre tasarlanmaktadır.

 

Diriliş Takı olarak biz de kişiye özel gümüş yüzük  serisinden farklı olarak kişiye özel gümüş kolye serimizi hazırlarken ağırlıklı olarak kadın kolye çeşitleri üzerine çalıştık. Ama bu, kişiye özel tasarlanan kolyelerimiz arasında erkekler için kişiye özel gümüş kolye modelleri tasarlamadığımız anlamına gelmemelidir.

 

Değerli müşterilerimizin istedikleri modellere rahatça ulaşabilmeleri için yenilenmiş Diriliş Takı sitemizde kişiye özel tasarlanan gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş bileklik ve deri cüzdan modellerinin her birini farklı kategorilerde sunuyoruz. Aynı zamanda kişiye özel gümüş kolye modellerimizi de ayrı bir kategoride yine kendi içinde de kolye çeşitlerine göre birkaç farklı kategorilere ayırarak sizlere aradığınız modellere anında ulaşabilmeniz için kolay etişirim sağlıyoruz.

 

Kişiye özel gümüş kolye dendikde akıla ilk isim yazılı veya cümle yazılı, harfli, resimli, açılır kapanır madalyon kolyeler veya o kişiye özel derin anlamlı bir motifin işlendiği kolyeler geliyor. Bu nedenle de kişiye özel gümüş kolye sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü ve farklı özel günlerde sevdiklerinize alabileceğiniz en özel, en değerli hediyelerden biri olabilir.

 

Şimdi kişiye özel tasarlanan isim yazılı, resimli, harfli açılır kapanır gümüş kolye modelleri ve daha fazlasını Diriliş Takı`da bulabilir, sevdiklerinizi bu eşsiz kişiye özel gümüş kolye modellerinden biri ile mutlu edebilirsiniz. Ayrıca kendiniz için de bu özel kolyelerden birini alabilir, girdiğiniz her ortamda size özel tasarlanan gümüş kolye modelinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Gümüş Kolye Modelleri

 

Diriliş Takı olarak her müşterinin farklı kişisel zevkine hitap edebilmek adına ürün çeşitliliğimize özen gösteriyoruz ve her gün tasarladığımız yeni ürünlerimizle müşterilerimizin beğenisini kazanıyoruz.

 

Kişiye özel gümüş kolye serimiz için de yine farklı çeşitler ve tasarımlar sunabilmek adına kişiye özel dualı kolye, resimli gümüş kolye, isimli gümüş kolye ve açılır kapanır gümüş kolye kategorilerinde sizlere 50`nin üzerinde alternatif kolye modelleri sunuyoruz.

 

Taşlı, taşsız ve mineli modellerde tasarladığımız kişiye özel gümüş kolye modelleri her biri sizlerin siparişlerinizden ve tercih ettiğiniz modellerden ilham alınarak, yola çıkılarak tasarlanmıştır. Bu yüzden sizlere sunduğumuz alternatifler arasından mutlaka zevkinize uygun çok özel gümüş kolye modelini bulabileceğinizden eminiz.

 

Kadın ve erkek gümüş kolye modelleri karışık olarak sizlere sunduğumuz bu kategorilerdeki kolyeler her zevke ve her yaşa hitap edebilecek tasarımlara sahiptir. Genelde kolyeler gümüş zincir ve gümüş kolye ucu olarak tasarlansa da biz sizlere burada klasik kolye modelleriyle beraber daha farklı tasarımlarda da kolyeler sunmaktayız. Farklı dizayndaki kolyeler ise kişiye özel gümüş kolye kategorilerine göre değişmektedir.

 

Kişiye Özel Dualı Kolye

 

Kişiye özel dualı kolye modelleri ister kadın ister erkek olsun son zamanlarda en çok tercih edilen kolye modellerinden biridir. İsteğe göre çift ve tek taraflı olarak tasarlanan dualı kolye modelleri tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmektedir.

 

Siyah zemin üzerine isteğe göre Kur`an`i Kerim`den dua veya dualar yazılan bu kolye modelleri aynı zamanda taşlı olarak da tasarlanmaktadır. Dilerseniz dua ile beraber isminizi de kolye üzerine Arapça veya Türkçe yazmaktayız.

 

İsimli Gümüş Kolye

 

Kişiye özel isimli gümüş kolye modelleri esasen kadın müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen modellerdendir. İsimli gümüş kolye serimizde müşterilerimize çok farklı tasarımlarda gümüş kolye modelleri sunmaktayız.

 

Burada kolyelerimiz gümüş kolye zinciri ve gümüş kolye ucu şeklinde tasarlanmakla beraber isimle zincirin bir bütün olarak dizayn edildiği modeller de vardır.

 

Ayrıca bu kategoride erkek gümüş kolye modelleri de mevcuttur. Siyah zemin üzerine kişinin isteği üzerine onun için özel olan motiflerle veya erkek takıları için kullanılan özel motiflerle birlikte ismini de kazımakla kişiye özel isimli gümüş kolye modelleri de tasarlıyoruz.

 

Açılır Kapanır Gümüş Kolye

 

Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birine çok özel hediye arıyorsanız kişiye özel açılır kapanır gümüş kolye modelleri nokta atışı seçim olacaktır. Bir çok farklı tasarımlarda sizlere sunduğumuz bu kolyeler gerçekten de hediye edeceğiniz kişiye sürpriz olacaktır.

 

Şimdi bütün bu kolyeler ve daha fazlası Diriliş Takı`da satışta.

 

Kişiye Özel Gümüş Kolye Fiyatları

 

Kişiye özel gümüş kolye fiyatları üretilen gümüş madeninin kalitesinden başlamakla, kolyelerin el işçiliği, ağırlığı, tasarlanırken kullanılan teknikler, eklenen parçalara göre belirlenmektedir.

 

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki Diriliş Takı olarak ister gümüş yüzük, ister gümüş kolye, ister gümüş bileklik, ister kişiye özel tasarlanan ürünler olsun, ürettiğimiz her takıda aynı kalitede gümüş madeni kullanıyoruz. Kişiye özel gümüş kolye modelleri de en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmektedir.

 

Kişiye özel gümüş kolye fiyatları ürün özelliklerine göre farklı rakamlarda sunulmaktadır. Diriliş Takı olarak her zaman sizler için en uygun fiyatlar belirliyoruz. Bu nedenle de kişiye özel gümüş kolye modelleri için de çok yüksek olmayan fiyatlar belirlememekle beraber sitemizde sizler için her ürüne göre  %10`dan başlayarak  %30`a kadar indirim kampanyası da uyguluyoruz.

 

Diriliş Takı online sitemizi ziyaret ederseniz hem sizler için tasarladığımız kişiye özel gümüş kolye modellerini hem de  kişiye özel gümüş kolye fiyatları aynı anda inceleyebilir, seçiminizi ona göre yapabilirsiniz.

 

 

20 yılı aşkın bir süredir gümüş sektöründe faaliyet gösteren bir marka olarak müşterilerimiz için en iyi kalitede, en iyi ve farklı tasarımlarda ve en uygun fiyata gümüş takılar üretmekteyiz. Kişiye özel gümüş kolye modelleri ürettiğimiz binlerce çeşitin sadece bir kısmını teşkil ediyor. Siz de Diriliş Takı kalitesi ve farkıyla kişiye özel gümüş kolye modellerinden birine ve daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız hemen şimdi online sitemizi ve mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR