Taşsız Yüzükler
DEY1535
₺1.177,86
₺1.278,69
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
1
Tekli Alyans
AL0112
₺1.113,18
₺1.348,29
Tekli Alyans
AL0113
₺1.007,90
₺1.256,80
Tekli Alyans
AL0114
₺1.007,90
₺1.256,80
El İşi Alyans
AL0117
₺5.551,43
₺6.405,48
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
1
El İşi Alyans
AL0118
₺7.166,55
₺7.982,90
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
1
El İşi Alyans
AL0119
₺6.442,72
₺7.039,09
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
1
Tekli Alyans
AL0072
₺896,59
₺1.130,61
1

Gümüş Alyans

 

Diriliş Takı en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden ürettiği 200’ün üzerinde birbirinden farklı ve şık tasarımlara sahip gümüş alyans modellerini sizlere sunuyor.

 

Nişan ve evlilik törenlerinin sembolü olan alyanslar Diriliş Takı’da ayrı bir kategori sunulmaktadır. Bir ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız ve her zaman size bu yolculuğunuzda eşlik edecek gümüş alyans modelinize Diriliş Takı farkıyla sahip olabilirsiniz.

 

Alyanslar ilk başlarda deri, ahşap, taş gibi ilkel malzemelerden yapılsa da zamanla bu malzemeler yerini değerli metallere bırakmıştır. Bugün de alyans malzemesi olarak değerli metaller kullanılmakta, gelişen teknolojiyle çok daha güzel ve farklı alyans modelleri tasarlanmaktadır.

 

Günümüzde alyans için en çok tercih edilen metal gümüş madenidir. Evlilik hazırlıkları maliyetli olduğu için çiftler genelde seçimlerini gümüş alyans modellerinden yana kullanıyorlar. Gümüşün tercih edilmesinin sebebi ise diğer değerli metallerden daha uygun fiyatlı, kendine benzeyen metallerden ise daha değerli, kaliteli ve uzun ömürlü olmasıyla ilgilidir.

 

Alyansın Anlamı

 

Dünyada mükemmel tasarımlı, eşsiz, benzersiz, anlamı özel ne kadar yüzük varsa onların arasında en değerlisi ve en anlamlısı kesinlikle alyans yüzüklerdir. Alyanslar bir takıdan daha fazlasıdır. Evliliğin sembolü, sonsuzluğun işaretidir.

 

Alyanslar ilk takılmaya başladığı günden bugüne kadar farklı coğrafyalarda farklı inançlar, efsane ve rivayetlerle anılsa da genel olarak hepsinin çıkış  noktası aynıdır. Her ruhta farklı bir anlam bulan alyanslar sihirli bir çemberdir. Bu çemberin ise mistik özelliği vardır. İdeal ve sağlam yuvarlak yapısı evlilik bağlarının ayrılmaz ve daimi olduğunu ifade eder.

 

Alyansta önemli olan maliyet veya süsleme, ihtişam değildir. Alyansların asıl anlamı ve görevi, sonsuz aşkı ifade etmektir. Bu nedenle de genel olarak alyans yüzük modelleri geçmişten günümüze kadar bütün dünyada sade tasarımlarıyla bilinmektedir.

 

Gümüş Alyans Modelleri

 

Gerçek anlamda bir alyans yüzük modeli tasarımı ister işlemeli ve süslemeli olsun isterse de dümdüz bir daire olsun,  ister gümüş alyans olsun isterse de çok daha değerli bir madenden üretilsin kesinlikle her ortamda ilk farketilen aksesuardır.

 

Gümüş alyans modelleri de şık tasarımları ve iddialı duruşuyla alyansların sade tasarım geleneğini devam ettirmektedir.

 

Diriliş Takı uzman ekibimizle birlikte modayı ve trendleri takip ederek sizler için birbirinden şık ve farklı tasarımlara sahip gümüş alyans modelleri sunuyor, diğer katergorilerde olduğu gibi gümüş alyans kategorisinde de farklı tarzlara hitap edebilmek adına yüzüklerimizi rose, gold ve silver olmakla üç farklı renk seçeneği ile üretiyoruz.

 

Alyans bir ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız bir yüzük olduğu için alırken en doğru seçimi yapmak gereklidir. Diğer takılar gibi alyans seçiminde de tarz önemli rol oynamaktadır. Bunu bilerek farklı özelliklere sahip gümüş alyans modellerimizi sizler için dört farklı kategoriye ayırdık. Böylece tarzınızı yansıtan ve isteklerinizi karşılayan gümüş alyans yüzük modelinizi daha kolay şekilde bulmanızı sağladık.

 

Star Kesim Alyans

 

Gümüş Star Kesim Alyans Modelleri Diriliş Takı’nın kadınlara özel tasarladığı gümüş alyans modelleridir.

 

50’ye yakın zevkli tasarımlardan oluşan 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş star kesim gümüş alyans modellerinden biri sevdiğiniz kadına evlenme teklif etmek için şık bir seçim olabilir.

 

Gümüş Star Kesim Alyans Modelleri birbirinden farklı tasarımlarıyla her zevke ve her tarza hitap etmektedir. Diriliş Takı’nın star kesim gümüş alyans modelleri farklı desen ve motiflerle işlenmiş, bazı modeller gold detaylar, bazı modeller ise 14K altın kaplama ile süslenmiştir.

 

Gümüş alyans konusunda sadelikten yana olan müşterilerimiz için bu kategoride birkaç modelde sade tasarımlı 925 ayar gümüş alyans modelleri ile beraber daha hareketli, ışıltılı veya süslemeli alyans modelleri arayanlar için de şerit detaylı, kare motifli, dalga motifli, kalp ritmi motifli, sonsuzluk motifli, çiçek desenli ve birçok farklı desenlerle süslediğimiz gümüş alyans modelleri sunuyoruz.

 

Takılarda gold detayları seviyorsanız star kesim gümüş alyans modelleri arasından gold detaylarla süslenmiş veya 14K altın kaplama detaylı alyanslardan birini tercih edebilirsiniz.

 

El İşi Alyans

 

Gümüş El İşi Alyans Modelleri kategorisi ise kadın ve erkek karışık gümüş alyans modellerinden oluşmaktadır.

 

Bu kategorinin en özel parçaları erkeklere özel tasarlanmış Erzurum kalem işlemeli gümüş alyans modelleridir. 7mm, 10mm, 12mm olmakla üç farklı boyutta tasarlanan Erzurum kalem işlemeli gümüş alyans modelleri el işi olmakla 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir.

 

Kadınlar için tasarlanan gümüş alyans modelleri ise yine sade ve yaprak desenli, şerit motifli, sonsuzluk motif işlemeli, nokta desenli, gold detaylı, 14K altın kaplama detaylı el işi alyans modellerinden oluşmaktadır.

 

Tekli Alyans

 

Gümüş Tekli Alyans kategorisinde ise sizlere erkek ve kadın karışık 100’ün üzerinde birbirinden farklı tasarımlara sahip gümüş alyans modelleri sunuyoruz.

 

Bu kategoride yine kadınlar için daha klasik gümüş alyans modellerinden devam etsek de erkekler için daha farklı tarzlarda tasarımlar hazırlıyoruz.

 

Alyans takma geleneği bir zamana kadar sadece kadınların ayrıcalığıydı. Erkekler uzun bir süre alyans takmadılar. 1. Dünya Savaşı sırasında erkeklerin her an onlara sıcak ailelerini, sevgi dolu eş ve çocuklarını, beklendiklerini hatırlatmak için taktıkları alyans sonradan onlarda da bir gelenek haline dönüştü. Bundan sonra da erkekler alyans takmaya devam ettiler.

 

Biz de Diriliş Takı olarak bu kategoride erkek müşterilerimiz için tarzlarını yansıtacak, standart alyanslardan faha farklı tarzlarda gümüş alyans modelleri sunuyoruz. Sizler için tasarladığımız Yaprak Model Gümüş Alyans, Örgü Model Gümüş Alyans, Burgu Model Gümüş Alyans, Kral Gümüş Alyans modelleri ile farkınızı ortaya koya bilirsiniz.

 

Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş siyah zemin üzerine İstiklal Marşı yazılı Ay Yıldız motifli gümüş alyans ise çok özel tasarımıyla birçok özelliği kendinde birleştirmektedir.

 

Çiftli Alyans

 

Gümüş Çiftli Alyans Modelleri mükemmel tasarımlarıyla göz okşamaktadır. Silver, rose, altın renklerde, siyah ve altın kaplamalı çiftli gümüş alyans modelleri her biri farklı tasarımıyla farlı zevklere ve tarzlara hitap etmektedir.

 

Diriliş Takı çiftli gümüş alyans kategorisinde hem klasik hem de modern çizgilerle tasarlanan sevdiğinizle birlikte takabileceğiniz alyanslar bulabilirsiniz. Klasik tarza sahipseniz veya klasik alyans modeli istiyorsanız tercihinizi sitemizde bulunan silver, gold renklerde, taş süslemeli veya altın kaplama standart gümüş alyans modellerinden yana kullanabilirsiniz.

 

Eğer daha farklı bir tarzda, modern çizgilerde alyans arıyorsanız siyah kaplama gümüş alyans modelleri kesinlikle doğru seçim olacaktır. Özellikle Siyah ve Altın kaplama Gümüş Alyans Takımı sade ama farklı ve şık tasarımıyla dikkat çekmektedir.

 

Gümüş Alyans Fiyatları

 

Diriliş Takı olarak sizlere geniş ürün yelpazesiyle gümüş alyans modelleri sunuyoruz. Alyanslarımızın her biri farklı detayları ve özellikleri olan farkıl tasarımlara sahiptir. Bu nedenle de gümüş alyans fiyatları sabit olmamakla her ürünün kendi özelliğine göre değişmektedir.

 

Gümüş alyans modellerinin her biri en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir. Gümüş alyans fiyartları öncelikle gümüş madenin kalitesine göre belirlenmektedir. Alyansları farklı modellerde tasarlayabilmek ve müşterilerin zevkelerine hitap edebilmek için kullandığımız taş eklemeleri, işlenen motifler ve desenler, gold detaylar, 14K altın kaplama, siyah kaplama ve genel olarak yapılan tüm eklemeler ve her ince detay gümüş alyans fiyatları belirlemede önemli rol oynamaktadır.

 

Sizler için büyük özenle işlediğimiz gümüş el işi alyans modelleri ise diğerlerinden farklı olarak yüksek emek sarf edilerek hazırlanmıştır. Her biri özenle işlenmiş Erzurum kalem işi gümüş alyans fiyatları el emeğinden dolayı diğer modellere nazaran daha yüksek rakamlara sunulmaktadır.

 

Gümüş tekli alyans fiyarları müşterilerimizin bütçesine uygun olarak makul rakamlarda belirlenmiştir. Gümüş çiftli alyans fiyatları ise çift yüzük üzerinden hesaplanarak belirleniyor. Ayrıca belirlediğimiz uygun fiyatların üzerine sitemizde zaman zaman indirim kampanyaları da uygulamakla müşterilerimizi memnun ediyoruz. 

 

Hem şık hem de uygun fiyatlı gümüş alyans arıyorsanız kalitenin ve uygun fiyatın adresi Diriliş Takı’yı tercih edebilir, sonsuz aşkınızın simgesini Diriliş Takı farkı ve kalitesiyle parmağınızda bir ömür boyu taşıyabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR