Bozkurt Kolye
DK0233
₺1.759,02
₺1.972,75
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
1
Bozkurt Kolye
DK0390
₺1.274,36
₺1.390,37
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
1
Bozkurt Kolye
DK0355
₺926,73
₺1.390,37
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
1
Bozkurt Kolye
DK0163
₺1.269,61
₺1.594,37
Bozkurt Kolye
DK0013
₺1.167,55
₺1.512,34
Bozkurt Kolye
DK0012
₺1.143,73
₺1.458,71
Bozkurt Kolye
DK0004
₺1.004,25
₺1.300,97
Bozkurt Kolye
DK0122
₺1.300,23
₺1.442,59
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
1
1 2 >

Bozkurt Kolye🐺

 

Erkek gümüş kolye ve erkek gümüş yüzük modelleri arasında Türklüğü ifade eden motiflerin yansıtıldığı tasarımlar, erkeklerin çok severek kullandığı takılardır. Milliyetçi ruhu ifade eden bu aksesuarların arasında bozkurt kolye, geçmişten gelen, Türklerin çok saygı duyduğu, bugün de kendi popülerliğini koruyan kurt motifini yansıttığı için Türk kolye modelleri arasında en çok tercih edilen gümüş kolye modellerinden biridir.

 

Erkek takılarında simge ve motifler önem taşır. Takılar erkeklerin stillerini tamamlayan parçalar olmakla beraber aynı zamanda bu takıların üzerine işlenmiş motifler onların karakterlerini, seçimlerini, ideolojisini ve birçok şeyi yansıtıyor.

 

Bozkurt kolye üzerinde derin anlamlı, Türklerin en eski ve kutsal simgelerinden olan bozkurtun işlemesiyle birçok özelliği kendinde ihtiva eder. Öncelikle bozkurt gücü, kuvveti, dayanıklılığı, kudreti, iktidarı, cesareti ve sayamadığımız daha çok şeyi sembolize eder. Türkler de her zaman cesur ve kudretli millet olarak bozkurtu kendilerine simge olarak seçmiş, kendilerine börü, bozkurt demişlerdir.

 

Kuvvetli, cesaretli ve bir kurt kadar dayanıklı, milletine, vatanına bağlı Türk erkeklerinin tercihi olan gümüş kurt kolye modelleri onların güçlü karakterlerini yansıtıyor. En çok tercih edilen motiflerden biri olduğu için de gümüş sektöründe her gün yeni tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor.

 

Bütün asaletiyle erkek gümüş kolye modellerini süsleyen bozurt motifi gümüşe çok yakışan motiflerden biridir. Diriliş Takı olarak biz de sizlere tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş kaliteli ve çok şık tasarımlara sahip ülkücü kolye modelleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 


Bozkurt Kolye Modelleri🐺

 

Gümüş bozkurt kolyeler esasen Türklüğü ifade eden en önemli motiflerden olan bozkurt motifinin farklı şekillerde işlenmesiyle tasarlanan kolyelerdir. Bozkurt sembolü ifade ettiği anlamı ve heybetli görünümü ile tek başına kendi asaleti, şıklığı ve karakteri olan bir motiftir.

 

Diriliş Takı`nın sizlere özel tasarladığı bozkurt kolyeler bütün asaleti ve şıklığıyla tarzınıza tarz katacak, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekecektir.

 

Bunun yanı sıra Diriliş Takı olarak ülkücü kolye modelleri tasarlarken sadece bozkurt motifini değil, aynı zamanda kolye üzerine bozkurt motifiyle anlam olarak uyum sağlayan, Türklüğü ifade eden başka motifleri de eklemekle daha derin anlamları yansıtan kolye modelleri sunuyoruz.

 

Tasarladığımız ve tasarlamakta olduğumuz gümüş bozkurt kolye farklı şekiller ve farklı dizaynlarda olmakla olgun ve genç her yaştan erkeğin her tarz giyimle kullanabileceği kolyelerdir.

 


Bozkurt Kolye Ucu🐺

 

Bozkurt kolye modelleri diğer erkek kolye modelleri gibi zincir ve kolye ucundan oluşmaktadır. Standart erkek kolye modelleri olarak tasarlanan bu kolyelerde de tasarımın esas kısmını kolye ucu teşkil etmektedir.

 

Günümüz modasında da erkek gümüş kolye modellerinde zincirin kendisini değil kolye ucunu vurgulayan tasarımlar yapılmaktadır. Bu zaman da farklı tasarımlar ortaya çıkıyor. Kolyeler üzerine yansıtılan farklı motifler bize alternatifler sunuyor.

 

Kolye modellerinde de kolyenin tasarımını bozkurt motifli veya modelli gümüş kolye ucu tamamlamaktadır.

 

Diriliş Takı olarak sizlere farklı tasarımlarda bozkurt motifli kolye uçları sunuyoruz. Farklı çeşitlerde online sitemizde sizlere sergilediğimiz kurt kolye modelleri göz alıcı ve şık görünümleriyle beğeninizi kazanacaktır.

 

Modern, klasik ve geleneksel çizgilerde tasarladığımız kolye uçları hem milliyetçi ruhunuzu yansıtacak hem de stilinizi tamamlayacak en önemli aksesuarlarınızdan biri haline gelecektir.

 

Bozkurt kolyeler için gümüş kolye ucu tasarlarken farklı teknikler kullanmakla sizlere farklı çeşitlere modeller üretiyoruz. Şöyle ki kolye ucu tasarımlarımızda sizlere üç boyutlu ve siyah zemin üzerine bozkurt motifini farklı şekillerde işleyerek sunuyoruz.

 

Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş üç boyutlu bozkurt kolye modelleri kurt kafası ve uluyan kurt modellerinde tasarlanıyor. Aynı zamanda bu modellerde kurt motifinin yanı sıra kolye üzerine işlediğimiz Ay yıldız motifi, Göktürkçe türk yazısı kurt motifine eşlik etmekle tasarımlarımıza daha derin anlam katıyor.

 

Bütün ihtişamıyla ve heybetiyle yansıtılan Kurt kafası gümüş kolye modellerimiz Bozkurt kolye modelleri arasında kendine has benzersiz tasarımlarıyla diğerlerinden ayrılmaktadır. Bu kolyelerimiz tarzlarını farklı aksesuarlarla tamamlamayı seven erkeklerin vazgeçemeyecekleri kolyeleri olacaktır.

 

Siyah zemin üzerine yansıttığımız kurt motifli kolye modellerimiz ise daha sade ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bu modellerde dikkati daha çok çeken kısım ise kolye ucu üzerine yazılan yazılardır. Bozkurt motifini saran Teşkilat-ı Mahsusa amblemli Turan Birliği yazılı gümüş kolye, Tanrı Türkü korusun yazılı Ay yıldız Bozkurt desenli gümüş kolye erkek müşterilerimizin tercih ettiği modeller arasında ilk sıralarda gelmektedir.

 


Bozkurt Kolye Fiyatları🐺

 

Bozkurt eski Türklerin kendilerine benzettikleri, Göktürklerin bayraklarında yer alan simge olarak, destanlarda ve Türk mitolojisinde kutsal bir hayvan olarak bilinmektedir. Bu nedenle de Türkler için büyük önem arz etmekte ve büyük değer görmektedir.

 

Bozkurt kolye ifade ettiği anlam itibariyle Türkler için fiyatı paha biçilemez. Bozkurt kolye Türk olmaktan gurur duyan her Türkün onurla takacağı erkek kolye modellerindendir.

 

Günümüzde bu kadar tercih edilen ve popüler olan bozkurt motifli kolye modelleri farklı tasarımlarıyla erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmuştur. Bozkurt kolye fiyatları da modellerin çeşitliliğine göre farklı rakamlarda sunuluyor.

 

Bozkurt kolye fiyatları modellerin her birinin kendine has özelliklerine, kullanılan metalin kalitesine ve grama göre belirleniyor. Diriliş Takı olarak tasarladığımız kolyelerin her birinin tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir.

 

Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğu için ürünlerimizi özenle tasarlarken aynı zamanda en kaliteli gümüş madeni kullanıyoruz. Böylece sizlere hem eşsiz tasarımlar hem de uzun ömürlü kaliteli gümüş ürünler sunuyoruz.

 

Geniş ürün yelpazesiyle çeşitli modeller sunduğumuz için sizleri kolye fiyatları, bozkurt kolye modellerini ve daha fazla ürünleri incelemek için Diriliş Takı sitemize ve mağazalarımıza davet ediyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR