Resimli Kolye

Sevdiklerimiz için özel günlerde ne hediye alabiliriz diye günlerce düşünüyor, onların zevklerine, isteklerine ve en önemlisi ihtiyaçlarına uygun hediyeler almaya özen gösteriyoruz. İhtiyaçlar doğrultusunda hediye almak her zaman en güzel seçenek gibi görünse de bazı durumlarda düşünülmüş ve özel olarak tasarlanmış kişiye özel hediye tercih etmek sevdiklerinizi çok daha mutlu edebilir.

Ona en güzel hediyeyi sadece onun için tasarlanmış bir takıyla verebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan takılar hiçbir zaman modası geçmeyen, popüleritesini her zaman koruyan takılardır. Takı modası sürekli değişse de yeni trendler ortaya çıksa da kişiye özel tasarlanan takılar her zaman aktüeldir ve bu tasarımlar gerçekten zamansız tasarımlardır.

Kişiye özel tasarlanan  takılar arasında en eski eski ve en çok tercih edileni resimli kolye modelleridir. Bu kolye sevdiklerinize bu zamana kadar verdiğiniz hediyeler arasında en şaşırtıcı hediye olabilir. Anneler Günü için annenize, Doğum Günü için ablanıza veya kardeşinize, Sevgililer Günü için  sevdiğiniz kadına, Evlilik Yıldönümü için eşinize resimli kolyeyle onun sizin için ne kadar değerli olduğunu anlatabilirsiniz.

Peki resimli kolyeler sadece kadınlara mı hediye edilir? Günümüzün tarz erkekleri de artık sadece gümüş yüzük modelleriyle yetimiyor aynı zamanda farklı tasarımlarda bileklik ve kolyeler, hatta resimli, isim yazılı kolyeler, yüzükler tercih ediyor. Bu nedenle kadınlar eşlerine, babalarına, kardeşlerine veya abilerine onların özel günlerinde rahatlıkla resimli kolyeler hediye edebilir.

Sevdiklerinize ve kendinize fotoğraflı kolyeler almanız için milyonlarca sebep bulabilirsiniz. Ama bu kolyelere sahip olmak için en büyük sebep kolyenin insan vücudundaki konumu olabilir. Çünkü kolyeler insan vücudunun öyle anlamlı bir kısmına denk geliyor ki... Bir de üzerine özel olarak sevdiklerinizin fotoğraflarıyla süslenmişse çok daha derin anlamlar ifade edebilir. Şöyle ki sevdiklerinizi her zaman kalbinize yakın tutmak için onların fotoğraflarının işlendiği fotoğraflı kolye modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

Resimli Gümüş Kolye Modelleri

Diriliş Takı kişiye özel ürünler koleksiyonuyla özel anılarınıza, en güzel duygularınıza ortak olmaya devam ediyor. Diriliş Takı’nın 925 ayar gümüş madeninden ürettiği olağanüstü resimli kolye serisinden özel bir parça, mücevher koleksiyonunuza anlamlı bir dokunuş katarken aileniz, arkadaşlarınız kısaca bütün sevdikleriniz için son derece düşünülmüş ve değerli bir hediye olacaktır.

Zamansız tasarımlardan olan resim baskılı kolyeler aynı zamanda işlevseldir. Bizden elde edeceğiniz resimli kolyenizi özel davetlerde ya da dışarıda geçireceğiniz bir eğlence için seçtiğiniz kıyafetle kombinleyerek ezber bozabilir, gündelik kıyafetlerinizle kombinleyerek son dokunuşu yapabilirsiniz. Bu kolyelerle şıklığınızı tamamlarken aynı zamanda sevdiğiniz kişileri her zaman yanınızda taşımanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Resimli kolye modelleri geleneksel ve yeni tarasımlarıyla sizleri bekliyor. Bu kolyeler genellikle zincirden ve fotoğrafın farklı kuyumculuk teknikleriyle işlendiği kolye ucundan oluşuyor. İçinde veya üstünde resim bulunan kolyeler, tasarımı fark etmeksizin her durumda sevdiklerinize verilebilecek en özel hediyelerden biridir. Bu kolyeler üzerinde özel anıları taşımakla beraber hediye ettiğiniz kişiye yeni bir anı kazandırır.

Diriliş Takı olarak resimli gümüş kolye modellerimizi sizlerden gelen siparişler üzerine tasarlıyor bu kategorimizin ürün yelpazesini sizin sevkinizle genişletiyoruz. Siz de özel anlarınızı bizimle ölümsüzleştirebilir, kolyenizi bizimle tasarlayarak sevdiklerinizin mutlu edebilirsiniz. 

 

Aşkların Hatırlatıcısı Madalyon Kolye

Fotoğraflı kolyeler arasında en eski ve geleneksel modellerden olan tarihi 16. yüzyıla dayanan madalyon kolyeler, hala en çok tercih edilen kişiye özel kolyelerin başında geliyor. İlk başlarda madalyon kolyelerin esas kullanım amacı kötü ruhları kovmak olsa da, daha sonra evrilmiş farklı anlamlar taşımıştır. Hatta 18. yüzyılda herkesin hayran olduğu, içinde kıvrılan veya örülen saç buklesinin olduğu madalyonlar çok kullanılyordu ve bu madalyonlar genellikle şeffaftı. 19. Yüzyılada madalyonlar daha da önem kazandı, ölümden sonraki yaşamı anmanın yolu olarak kullanılmaya başlandı.

20. yüzyıla geldikte ise madalyon kolye fotoğrafçılığın ortaya çıkışıyla bugünkü anlamını kazandı. Birinci Dünya Savaş’ında genç askerlerin sevdiklerine içinde kendi fotoğraflarının bulunduğu madalyon hediye etmesiyle  madalyon kolyeler popülerleşti. Bu kolye askerlerin aşklarının hatırlatıcısı oldu. Günümüzde ise sadece aşkların hatırlatıcısı olarak değil sevdiklerimizi her daim yanımızda taşıyacağımız onları bize hatırlatcak olan çok özel aksesuarımıza çevrildi.

Siz de resimli kolye almayı düşünüyorsanız seçiminizi madalyonlardan yana kullanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilen yuvarlak, oval, dikdörtgen ve tarihi 18. yüzyıla dayanan, o dönemlerde çok popüler olan, bizim de sizler için severek ürettiğimiz kalp model madalyonlardan birini hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Bizden seçtiğiniz herhangi bir madalyon kolye modelinin sadece iç kısmına değil dilerseniz üst kısmına da istediğiniz fotoğrafı işleyebiliriz. Bunun yanı sıra yazı da yazdırabilirsiniz. Yapmanız gereken şey gerekli bilgileri doğru şekilde bize ulaştırmanızdır. Bilgileri ürüne tıkladıktan sonra fotoğraf yükle ve yazı yazmak için eklediğimiz kutucuktan gönderebilir veya whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Fotoğraflı Kolye

Madalyon kolyeleri genellikle kadınlar tercih ettiği için biz de erkek müşterilerimiz için yeni ve çok şık fotoğraflı kolye modeli tasarladık. Siyah zemin üzerine ustalıkla işlediğimiz fotoğraflı kolyemizi kral kolye zinciriyle kombinleyerek sizlere şık bir kolye tasarladık.

Siz de eşinize, kardeşinize veya sevgilinize özel gününde anlamlı bir hediye almak istiyorsanız hiç düşünmeden bu kolyeden sipariş edebilirsiniz. Eğer aklınızda daha farklı bir tasarım varsa bizimle iletişime geçebilir bu özel kolyeyi bizimle birlikte tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel ürünler arasından erkek gümüş yüzük modellerinden biriyle de bu kolyeyi kombinleyebilirsiniz.

 

Resimli Gümüş Kolye Fiyatları

Kişiye özel tasarlanan ürünler hazır ürünlere nazaran her zaman daha yüksek fiyatlara sunuluyor. Bunun esas sebebi ürünün kişisel zevke ve isteklere uygun olarak yeni baştan üretilmesi ve el emeğinin yüksek olmasıdır.

Diriliş Takı olarak her zaman fiyat konusunda müşterilerimizi düşünüyor her bütçeye uygun fiyatlar belirlemeye çalışıyoruz. Yüksek kalitede gümüş kullanmamıza ve her ürünü özenle hazırlamamıza rağmen resimli kolye fiyatlari için her zaman en makul rakamları belirliyoruz. Amacımız müşterilerimizi memnun etmek onların mutluluğuna ortak olmaktır.

 

Siz de en şık ve en kaliteli resimli gümüş kolye modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız Diriliş Takı doğru adrestir. En uygun resimli kolye fiyatları için siparişinizi hemen şimdi oluşturun ve sitemizde uyguladığımız özel indirimlerden yararlanın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR