1

Özel Harekat Yüzükleri

Özel harekat yüzükleri Emniyet Genel Müdürlüğü`ne bağlı olan Özel Harekat Başkanlığı tarafından oluşturulan PÖH (Polis Özel Harekatı) ve Jandarma Genel Komutanlığı`na bağlı JÖH (Jandarma Özel Harekatı) birliklerini oluşturan personel için tasarlanan özel gümüş yüzüklerdir.

Özel harekat yüzükleri içinde PÖH uüzükleri ve JÖH yüzükleri  yer almaktadır. Her bir yüzük bu birimlere özel arma ve simgelerle işlenerek tasarlanıyor.

Dünyanın en zor ve tehlikeli görevlerinden olan polislik mesleğinin daha tehlikeli bir seviyesi olan Polis Özel Harekat birimi çalışanları için Polis Özel Harekat yüzükleri onların severek kullandığı her zaman üzerlerinde taşımaktan mutluluk ve gurur duydukları en özel aksesuarlarıdır.

Özel Harekat yüzükleri Polis Özel Harekatı ve Jandarma Özel Harekatı timlerinin, birliklerinin hem operasyonlarında hem de günlük hayatlarında yanlarından ayırmadıkları, parmaklarını süsleyen ve mesleklerini, kimliklerini ifade eden yüzüklerdir.

İster Polis Özel Harekatı isterse de Jandarma Özel Harekatı olsun bu birimlerde çalışabilmek, bu birimlerin bir üyesi olmak çoğu Türkün, polisliğe gönül veren her polisin, askeriyedeki her askerin hayalidir. Aynı zamanda bu birimlerde çalışabilmek büyük çaba ve özel eğitim talep ediyor.

Bu mesleğe gönül veren, bu tehlikeli görevi icra eden, hayatları pahasına vatanı, milleti tehditlerden ve tehlikelerden koruyan Polis Özel Harekatı ve Jandarma Özel Harekatı mensuplarına özel tasarladığımız Özel Harekat yüzükleri sitemizde erkek gümüş yüzük kategorisindeki Asker ve Polis yüzükleri serimizde bulabilirsiniz.

Özel Harekat yüzükleri veya PÖH yüzükleri ve JÖH yüzükleri Özel Harekat birimine girmeğe hak kazanan yeni adaylar ve bu birime hayatını adayan, yıllarını veren Polis Özel Harekatı ve Jandarma Özel Harekatı mensuplarına verilebilecek en güzel hediye olabilir.

Özel harekat yüzükleri bu birimlerde çalışan polislerimiz ve asekerlerimiz için sadece aksesuar olmakla kalmayacak aynı zamanda bu kutsal ve önemli görevi yerine getirmenin gururunu her baktığında hatırlatacak özel bir nişane olacaktır.

PÖH (Polis Özel Harekatı) nedir?

Polis Özel Harekatı gizli ve riskli operasyonları yapan özel tim, grup ve birliklerdir. Bu timler ve birlikler olağanüstü durumlardaki operasyonları, baskınları olabilecek her türlü coğrafi ve yüksek riskli şartlarda yönetebilecek kişilerden seçilerek ve özel  eğitim verilerek oluşturuluyor.

Polis Özel harekatı`ndaki bu özel gruplar almış oldukları eğitimlerle ve onlara verilen en modern silah ve araçlarla teroristleri etkisiz hale getirmekle, yurtiçi ve yurtdışında ülke için oluşabilecek tehditlerle mücadele etmekle ve ortadan kaldırmakla,  kurtarma operasyonlarını gerçekleştirmekle ve birçok başka görevleri yerine getirmekle  yükümlüdürler.

Diriliş Takı olarak bizim de Polis Özel Harekat mensuplarına özel tasarladığımız 925 ayar gümüş madeninden üretilen kaliteli ve şık PÖH yüzükleri çok talep gören erkek gümüş yüzükler arasında yer almaktadır.

JÖH (Jandarma Özek Harekatı) nedir?

Jandarma Özel Harekatı, Jandarma Genel Komutanlığı`na bağlı özel eğitim alınarak deneyimli askerlerden oluşturulan birimdir. Jandarma Özel Harekatı da Polis Özel Harekatı gibi terörle mücadelede görev yapan özel timlerden ve birliklerden oluşmaktadır.

Askeriyenin önemli birliklerinden biri olmakla seçme ve gönüllü askerlerin oluşturduğu özel gruplar ve timlerdir. Jandarma Özel Harekatı mensupları deneyimli askerler arasından seçilse de bu özel grupları oluşturmak için de özel eğitimlere tabi tutulur, en modern silahlar ve araçlarla donatılıyorlar.

JÖH yüzükleri Jandarma Özel Harekatında görev yapan askerlerimizin severek ve beğenerek taktıkları aksesuarlarıdır.

Özel Harekat Yüzük Modelleri

Özel Harekat yüzükleri Özel harekatta görev alan Polis Özel Harekatı ve Jandarma Özel harekatı üyelerinin her zaman kendileri için veya yakınlarının onlar için özel günlerinde seçtikleri en özel ve değerli yüzüklerdir.

Özel Harekat yüzükleri şık tasarımlarıyla şimdi en iyi kalitede Diriliş Takı`da sizleri bekliyor. Polis Özel Harekatı ve Jandarma Özel harekatı mensuplarına özel olarak tasarladığımız JÖH Yüzükleri ve PÖH yüzükleri bu birimlere ait armanın ve özel motiflerin işlenmesiyle tasarlanıyor.

Kişiselleştirilebilen erkek gümüş yüzük modellerimizden olan Özel Harekat Yüzük modelleri sizlerin istekleri üzerine farklı renk ve desenlerle de işlenerek tarzınızı daha iyi yansıtabilecek şekilde hazırlanacaktır.

Özel Harekat yüzük modelleri özel anlamlara sahip olmakla bu birim mensuplarının vatana, milletine ve mesleğine olan saygı ve sevgisini yansıtan yüzüklerdir.

Diriliş Takı olarak tasarladığımız JÖH yüzükleri ve PÖH yüzükleri taşlı ve taşsız modellerde üretiliyor. Taşlı modeller kırmızı ve siyah zirkon taşının mükemmel ışıltısı ve özellikleri kullanarak tasarlanıyor.

Kırmızı renk zirkon taş Türk yüzükleri serimizde ve Asker ve Polis yüzükleri serimizin diğer koleksiyonlarında olduğu gibi JÖH yüzük modelleri ve PÖH yüzük modelleri üzerinde de al renkli Türkiye bayrağını yansıtmamızda en önemli unsur oluyor.

Özel Harekat yüzük modelleri için en ayırt edici özellik bu yüzüklerin üst veya yan kısımlarında PÖH ve JÖH armalarının işlenmesidir. Ek olarak bu yüzüklerin yanları ve taşın çevresi diğer erkek gümüş yüzük modelleri gibi Osmanlı Arması ve Osmanlı Tuğrası motifleri, Kartal motifi, Ay yıldız motifi, kurt motifleri ile süsleniyor.

Siz de kendinize, özel günlerinde yakınlarınıza Polis Özel Harekat yüzüğü ve Jandarma Özel Harekat yüzüğü almak istiyorsanız Diriliş Takı sitesini ve mağazalarını ziyaret edebilir, en tarz Özel Harekat yüzük modellerine sahip olabilirsiniz.

Özel Harekat Yüzük Fiyatları

İfade ettikleri anlamları gereğiyle Polis Özel Harekat yüzükleri ve Jandarma Özel Harekat yüzükleri çok değerlidir.

Özel harekat yüzükleri için manevi değerin yanında tasarımların oluşumu ürünlerin ortaya çıkışıyla ilgili maddi değer de vardır. Öncelikle Özel Harekat yüzük fiyatları belirleyen en önemli unsur yüzüğün üretildiği maden, kalitesi ve ağırlığıdır.

Diriliş Takı olarak tasarlamakta olduğumuz Özel Harekat yüzükleri ve diğer erkek gümüş yüzükleri için en kaliteli 925 ayar gümüş madeni kullanıyoruz. Bizim için çok önemli olan müşteri memnuniyetini kalitemizle kazanıyor, müşterilerimize uzun ömürlü ve şık tasarımlı ürünler sunuyoruz.

Özel harekat yüzük modelleri çoğunlukla taşlı modellerden oluşmaktadır. Elmasa yakın ama maliyet açısından çok daha uygun fiyata olan ve her kesin alabileceği değerli taşlardan olan zirkon taşın iki farklı rengini kullanarak tasarladığımız JÖH yüzük fiyatları ve PÖH yüzük fiyatları son olarak bu yüzüklerdeki el işçiliğine göre belirleniyor.

Erkek gümüş yüzük modellerinde en şık tasarımlarla beraber sizlere her zaman en uygun fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. JÖH yüzük fiyatları ve PÖH yüzük fiyatları için de çizgimizden çıkmayarak her birinizin sahip olabileceği rakamlar belirliyoruz.

Şimdi sizi de en uygun Özel Harekat yüzük fiyatları ve en tarz Özel Harekat Yüzükleri için sitemizi incelemeye davet ediyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR