Polis Yüzükleri
DEY1517
₺1.122,95
₺1.263,88
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
1
Polis Yüzükleri
DEY1522
₺987,20
₺1.106,95
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
1
1

Polis Yüzükleri

Polis yüzükleri bu mesleğe gönül veren Türk Polisi için özel olarak tasarlanan erkek gümüş yüzük modellerindendir.

Gümüş polis yüzüğü polislik mesleğini icra eden ve hayatının büyük bir kısmını bu mesleğe adamış emekli polislerimizin çok severek kullandıkları, parmaklarında taşımaktan mutluluk ve gurur duydukları özel aksesuarlardır.

Bu gümüş yüzükler onlar için sadece parmaklarını süsleyen bir aksesuar değildir. Polis yüzükleri üzerindeki özel simgelerle, belki devre yılının, rütbenin işlenmesi ile onlar için büyük bir meslek hayatını, mesleğini icra ettiği yıllardaki bütün anıları, çalışma arkadaşlarını, operasyonları her zaman gözünde canlandıracak, hatırlatacak özel bir nişandır.

Diğer erkek gümüş yüzükleri arasında polis yüzükleri Türk Polis Teşkilatı`nın Türkiye`nin hemen her yerindeki kurumlarında çalışan emniyet mensupları tarafından sürekli talep gören yüzüklerdir.

Polis yüzükleri 925 ayar gümüş madeninden üretilmekle şık, özel ve dikkat çekici tasarımlarıyla hem günlük hayatta hem de çalışırken kullanıma çok uygun olan yüzük modellerinden biridir. Ayrıca bu gümüş yüzük her kesin aynı giyimde olduğu bir çalışma ortamında sizin tarzınıza tarz katarak bu grup içinde diğerlerinden seçilmenizi sağlayacaktır.

Diriliş Takı olarak tasarladığımız 925 ayar gümüş polis yüzükleri sizin de tarz ve şık görünmenize yardımcı olacaktır. En kaliteli gümüş madenini kullanarak tasarladığımız Polis yüzükleri ve diğer asker ve polis yüzük modelleri mesleğinizi ifade eden bir nişane olarak parmağınızı süsleyecektir.

Polis Yüzük Modelleri

Diriliş Takı olarak 925 ayar gümüş madeninden üretmiş olduğumuz Polis yüzükleri geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunduğumuz Asker ve Polis yüzük modellerinin bir kısmını teşkil ediyor.

Asker ve polis yüzükleri arasında en çok tercih edilen erkek gümüş yüzük modellerinin Polis yüzük modelleri olduğunu söyleyebiliriz.

Polis yüzük modelleri genel olarak diğer erkek gümüş yüzük modellerinde olduğu gibi taşlı, taşsız ve mineli modellerde karşımıza çıkıyor. Biz ise sade ve şık tasarımlarıyla Diriliş Takı yetenekli ustalarının el emeği olan polis yüzükleri şimdilik size taşsız modellerde sunuyoruz.

Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş polis yüzük modelleri siyah zemin üzerine Emniyet Genel Müdürlüğü`nün arması üç boyutlu şekilde işlenerek tasarlanıyor. Polis Armalı bu gümüş yüzüklerin yanları ise Ay yıldız motifi, Göktürkçe Türk yazısı, Osmanlı ve Selçuklu motifleri ve birçok başka simgelerle süsleniyor.

Diriliş Takı online sitesinde inceleyip beğendiğiniz polis yüzüğü üzerine farklı desenlerin işlenmesini istiyorsanız farklı desen ve farklı renk seçenekleri için bizimle iletişime geçebilir, isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Tasarladığımız taşsız gümüş polis yüzükleri sade ve şık tasarımlarıyla iş yerinizde dikkatleri üzerine çekecek, sizi tarzlı gösterecektir.

Diriliş Takı olarak tasarladığımız gümüş polis yüzük modelleri şimdilik sınırlı sayıda olmakla sadece taşsız olarak üretiliyor. Dilerseniz taşlı yüzükler kategorisinde Diriliş Takı olarak sizlere sunduğumuz doğal taş çeşitlerini de inceleyebilir veya seçiminizi asker ve polis yüzükleri koleksiyonlarımızda sürekli kullandığımız ısıya dayanıklı, parlaklığı ile seçilen zirkon taşından yana kullanabilirsiniz.

Asker ve Polis yüzükleri için özel olarak kırmızı ve mavi renkli zirkon taşlarını kullanıyoruz. Bu renkler yüzüklerimizde yansıtmak istediğimiz düşüncelerimizi en iyi şekilde ifade etmekle tasarımlarımızı mükemmelleştiriyor.

Kişiye Özel Polis Yüzüğü

Diriliş Takı olarak erkek gümüş yüzük kategorisindeki Asker ve Polis yüzükleri serimizi müşterilerimizin istekleri üzerine oluşturuyoruz. Bu nedenle de bu serimizde diğer erkek gümüş yüzük modelleri gibi çok yüksek rakamların üzerinde ürün çeşitliliği sergilemiyoruz.

Polis yüzük modelleri ve genel olarak Asker ve Polis yüzükleri için tasarımlarınızı oluşturmayı size bırakıyoruz. Bununla beraber bu kategorilerimizi tamamen boş bırakmayarak değerli müşterilerimiz ve emniyet mensupları için kendi özel tasarımlarımızı sunuyoruz.

Eğer bu modellerden farklı bir tasarımdaki özel Polis Yüzük modeli istiyorsanız Diriliş Takı olarak sizlere sunduğumuz özel yüzük yaptırma seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Şimdi yenilenmiş Diriliş Takı online sitemizin en altında yerleşen özel yüzük yaptırmak istiyorum kısmına tıklayarak hayalinizdeki yüzüğü bizimle paylaşabilirsiniz. Bizimle birlikte oluşturacağınız 925 ayar gümüş Polis yüzüğü ile kendinizi ödüllendirebilir veya onu hediye edeceğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz.

Diriliş Takı online sitesinde beğendiğiniz Polis Yüzük modelleri ve diğer modeller sizin isteklerinize uygun da kişiselleştirilebiliyor. Bizim sizlere sunduğumuz Polis Yüzükleri tarzınızı yansıtıyorsa ve aklınızdaki yüzükle uyuşuyorsa şimdi whatsapp iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerek isteğinize göre yüzükleri kişiselleştirebilirsiniz.

Polis Yüzük Fiyatları

Diriliş Takı olarak farklı tasarımlarda sizlere sunduğumuz diğer Asker ve Polis yüzükleri gibi kişiye özel tasarlandığı için Polis Yüzük Fiyatları için de kesin ve sabit fiyat belirlenemiyor.

Kişiye özel tasarlanan erkek gümüş yüzükleri bu tasarımların her birinin sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösteriyor. Şöyle ki yüzüklerin üzerine doğal taşların, altın kaplama veya gümüş  parçaların eklenmesi, yüzük üzerinde motiflerin, desenlerin işlenmesi yüzüğün değerini belirleyen faktörlerdir. Taşsız modellerde ise gümüş yüzük fiyatları yüzüğün el işçiliğine göre belirleniyor.

Sitemizde sizlere sunduğumuz mevcut ürünlerde Polis yüzük fiyatları her zaman olduğu gibi en uygun rakamlarla sunuluyor. Taşsız modellerde tasarladığımız Polis yüzükleri yüksek kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş, Diriliş Takı yetenekli ustalarının elinden çıkmıştır.

Yüksek kaliteli Polis yüzükleri uygun fiyata satın almak istiyorsanız sizlere Diriliş Takı online sitemizi incelemeyi tavsiye ediyoruz.

Her zevke ve her yaşa uygun erkek gümüş yüzük modelleri ve en uygun rakamlardaki erkek gümüş yüzük fiyatları şimdi sadece Diriliş Takı`da.

Şimdi siz de sizi yansıtan, tarzınıza tarz katacak en özel yüzüklerinize Diriliş Takı farkıyla sahip olabilirsiniz. Online sitemizden oluşturacağınız siparişiniz Diriliş Takı özel hediye kutusu içerisinde hediye paketi olarak gönderilecektir. Ayrıca bizden alacağınız gümüş yüzüğün bakımını da kolaylıkla yapabilmeniz için gümüş parlatma bezi de firmamızın hediyesi olarak siparişinizin üzerinde size ulaştırılacaktır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR