1 2 >

İsimli Gümüş Kolye

Kişiye özel tasarlanabilen birçok takı çeşitleri vardır. Bu takılar kişilerin zevklerine göre tasarlanan tekrarı, eşi olmayan takılardır ve özel günlerin en değerli hediyeleridir.

 

Kişiye özel ürünlere bakacak olursak yüzük, kolye, bileklik gibi takıların farklı dizaynlarda kişiye özel tasarlanan bir sürü çeşitlerini görebiliriz.  Diriliş Takı olarak biz de değerli müşterilerimiz için kişiye özel farklı modellerde ve dizaynlarda tamamı 925 ayar gümüş madeninden takılar üretiyoruz.

 

Yenilenmiş online sitemizde sizlere kişiye özel gümüş yüzük, kişiye özel gümüş kolye, kişiye özel gümüş bileklik modellerinin yanı sıra sizlere en son ürünlerimizden olan kişiye özel deri cüzdan modelleri de sunuyoruz.

 

Kişiye özel ürünlerimizin içerisinde en çok dikkat çeken ve tercih edilen ürünler ise kişiye özel gümüş kolyelerden isimli gümüş kolye modelleridir. En çok kadınların takmayı sevdiği ve sürekli tercih ettikleri, çoğu kadında görebileceğimiz modellerden olan kişiye özel isimli gümüş kolye kategorimizde sizlere bir sürü farklı modellerde ve tasarımlarda alternatif ürünler sunuyoruz.

 

Kişiye özel isimli gümüş kolye serimizi incelerseniz burada hem erkekler hem de kadınlar için model seçenekleri görebilirsiniz. Sizlere farklı çeşitlerde sunduğumuz bu serimizi yine sizlerden gelen istekler üzerine tasarladığımız kişiye özel isimli gümüş kolye modellerinden oluşturduk.

 

Diriliş Takı farkıyla ve kalitesiyle elde edeceğiniz kişiye özel isimli gümüş kolye tarzınıza tarz katacak, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekecektir. En kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş, sizin tarzınızı ve zevkinizi yansıtan isimli gümüş kolye kendine has tasarımı ve şık görünümü ile görenleri kendine hayran bırakacaktır.

 

Kişiye Özel İsimli Gümüş Kolye Modelleri

 

Kişiye özel isimli gümüş kolye modelleri kişiye özel tasarladığımız kolyeler arasında sizlere en çok alternatifler ve kolye fikirleri sunduğumuz serimizdir. Sizlere geniş çeşitte ürün sunmamız da bu kategorideki ürünlerin fazlasıyla tercih edildiğini gösteriyor.

 

Kişiye özel isimli gümüş kolye modelleri hem erkekler hem de kadınlar için özel olarak ismin veya isimlerin yazılmasıyla tasarlanan kolyelerden oluşmaktadır. Burada sizlere sunduğumuz kolye çeşitleri her biri kendine has tasarımları ile birbirinden seçilmektedir.

 

Bu serimizde farklı tarzları bir araya getirerek sizlere eşsiz kişiye özel isimli gümüş kolye modelleri tasarladık. Sizlere sunmakta olduğumuz isimli gümüş kolye modelleri herhangi standart ya da geleneksel kolye şeklinde değil, alışılagelmişin dışında tasarımlara sahip kolyelerdir. Aynı zamanda burada bir konsept üzerine tasarlanmış kolye modelleri de bulabilirsiniz. Bu konsept kolyeler size farklı fikirler sunabilir.

 

Kişiye özel isimli gümüş kolye modelleri arasında ayrıca hem erkek hem de kadınların kullanabilecekleri modeller ve çiftlere özel modeller de bulunuyor. Aynı zamanda bu kolyelerde sizlere silver, gold ve rose olmakla üç farklı renk seçeneği de sunmaktayız.

 

Erkeklere Özel İsimli Gümüş Kolye

 

Kişiye özel isimli gümüş kolye modellerine çoğunlukla kadınlarda rastlasak da erkeklere özel de isimli gümüş kolye modelleri artık tercih edilen modellerden biridir ve Diriliş Takı online sitemizde mevcuttur.

 

Erkeklere özel isimli kolye modellerini yine geleneksel kalıplar üzerinden yola çıkarak tasarlamaktayız.  Genel olarak erkek gümüş kolye modelleri iki şekilde tasarlanıyor. Bunlardan ilki erkeklerin özellikle takıda her zaman kullanmayı tercih ettikleri gümüş madeninden üretilen, tasarımın esas parçasını oluşturan gümüş kolye ucu eklenmiş erkek kolye modelleridir. Diğeri ise sade ve şık tasarımlarıyla her tarza uyum sağlayabilen gümüş kolye zincir modelleridir.

 

Erkeklere özel isimli gümüş kolyemodelleri, kolye ucu esas olan, önem taşıyan modellerden oluşmaktadır. Erkeklere özel isimli kolye modellerimizden biri genel olarak erkeklerin en çok tercih ettiği yuvarlak şekilli siyah zemin üzerine motif işlenmiş, dua yazılmış ve isim eklenmiş tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilen kolyelerdir.

 

En çok tercih edilen ve çok sevilen diğer modellerimizden biri de ay yıldız konseptli isim yazılı erkek gümüş kolye modelimizdir. Türk olmaktan gurur duyan, üzerinde Türklüğü ifade eden motifleri taşımayı seven birine Ay yıldız kişiye özel gümüş kolye modeli en değerli hediye olacaktır.

 

Erkeklere özel isimli kolye modelleri arasında en özel model ise Kişiye Özel Pusula Gümüş kolye modelidir. Bu modelimiz aynı zamanda bilekliği ile birlikte kombin şeklinde de tasarlanmaktadır. Kişiye Özel Pusula Gümüş kolye bileklik kombin eşinize, babanıza özel bir günde verebileceğiniz en güzel hediye olabilir.

 

Kadınlara Özel İsimli Gümüş Kolye

 

Kişiye özel isimli gümüş kolye modelleri kadınlar arasında daha popüler olduğu için çok çeşitte kadınlara özel isimli gümüş kolye modellerimiz bulunmaktadır. Bu kolyeler isteğe göre kolye ucu ayrı veya zincire birleşik şekile tasarlanmaktadır.

 

Kadınlara özel isimli gümüş kolye modelleri taşlı ve taşsız modellerde, farklı tarzlardaki tasarımlarıyla üç farklı renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Bu kolyeler arasında en çok dikkat çeken modeller bir konsept oluşturularak tasarlanan modellerdir.

 

Eşinize, annenize, kardeşinize, arkadaşınıza, sizin için değerli olan bir kadına isimli gümüş kolye almak istiyorsanız onun mesleğini ifade eden kişiye özel tasarım kadın gümüş kolye hediye edebilirsiniz. Ya da yeni anne olan veya anne adayı bir yakınınıza sitemizden de bulabileceğiniz çok özel, isim yazılı bebek figürlü gümüş kolye seçimi yapabilirsiniz.

 

Kadınlara özel tasarlanan kolyeler arasında en çok dikkat çeken model Hayat ağacı isim yazılı gümüş kolye modelleridir. Bu kolyeyi hem birine özel bir günde hediye edebilir hem de kendiniz için de alabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin ismini her zaman üzerinizde taşıyabilirsiniz.

 

Sitemizden sizlere sunduğumuz farklı tasarımlardaki kişiye özel isimli gümüş kolye modellerinden beğendiğiniz bir kolyeyi kendi bilgilerinizle birlikte bize ileterek isminizin yazıldığı kişiye özel kolyeye Diriliş Takı farkıyla sahip olabilirsiniz. Ya da sizlere sunduğumuz alternatif modellerden ilham alarak tasarımı size ait yeni bir kolye modelini de bizimle birlikte baştan yaratabilirsiniz.   

 

Kişiye Özel İsimli Gümüş Kolye Fiyatları

 

Kişiye özel isimli gümüş kolye fiyatları hazırlanılan her kolye modeline göre farklılık teşkil etmektedir. Aynı zamanda bu kolyeler kişisel istekler üzerinden oluşturulduğu için Diriliş Takı online sitemizde sizlere sunduğumuz  kişiye özel isimli gümüş kolye fiyatları da müşterilerin isteklerine göre değişmektedir.

 

Genel olarak her üründe olduğu gibi kişiye özel isimli gümüş kolye fiyatları da belirlenirken öncelikle bu kolyenin üretildiği gümüş madeninin kalitesi ve ürünün ağırlığı göz önünde bulunduruluyor.

 

Kişiye özel isimli gümüş kolye fiyatları belirleyen diğer unsurlar ise özellikle kadın gümüş kolye modellerinde zirkon taşların kullanımı, çiçek desenleri ve zevke göre farklı eklemeler ve değişimlerdir. Ayrıca el işçiliği de fiyatları etkileyen diğer hususlardan biridir.

 

Diriliş Takı olarak sizlere tam 30 farklı çeşitte farklı tasarımlarda kişiye özel isimli gümüş kolye modelleri sunarken yine her zaman olduğu gibi kendi çizgimizden çıkmayarak en uygun rakamlar belirliyoruz.

 

 

Siz de en farklı tasarımlarda kişiye özel isimli gümüş kolye modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız Diriliş Takı sizin için en doğru seçim olacaktır. Sitemizi ziyaret ederek hem kişiye özel isimli gümüş kolye modellerini hem de kişiye özel isimli gümüş kolye fiyatları aynı anda inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR