Erkek Bileklik
DBL0142
₺1.688,24
₺2.042,79
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
1
Erkek Bileklik
DBL0103
₺1.864,33
₺2.042,79
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
1
1 2 3 ... 5 >

Gümüş Bileklik

 

Gümüş bileklik kombinlerin tamamlanması için kusursuz bir aksesuardır. Halka şeklinde olmakla ele takılan takı çeşitlerinden biri olarak insanlık tarihindeki ilk takılardandır. Tarihte ilk bileklikler otlar, ağaç kabukları, hayvan derileri, diş, kemik ve taş gibi ilkel malzemelerden yapılmış ve süs eşyası olarak kullanılmamıştır. Bilekliklerin ilk zamanda büyülü özellikleri olduğuna inanılmış, hastalıkları ve kötü ruhları uzaklaştırmak için takılmıştır. Bileklikler mücevher olarak ilk kez Antik Sümer`de kullanılmıştır.

 

Medeniyetin gelişmesiyle insanlar artık bileklikleri daha kalıcı malzemelerden, gümüş ve diğer değerli madenlerden yapmaya başlamışlardır. Günümüzde de diğer metaller arasında gümüş, hem diğer değerli metallerden fiyat açısından daha uygun olduğu hem de gümüşe benzeyen diğer metallerden daha dayanıklı olduğu için en çok tercih metallerdendir.

 

Genel olarak bileklikler ilk yapıldığı günden bu güne kadar moda değiştikce farklı ve yeni tarzlarda ve modellerde üretilse de genel yapısını, biçimini değiştirmemiştir. Günümüzde de hem erkek gümüş bileklik hem de kadın bileklik modellerinin farklı tarzlarda ve tasarımlarda yapılan versiyonları karşımıza çıkmaktadır.

 

Gümüş bileklik çeşitleri tarzı tamamlayan, günlük kombinleri şıklaştıran önemli aksesuarlardan biridir. Bugün hem erkek hem de kadın modasında çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Modanın gelişmesi ve kuyumculuk sektöründe teknolojinin ilerlemesi ortaya bir birinden şık tasarımların ve kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

 

Diriliş Takı olarak biz de sizlere birbirinden farklı, şık tasarımlara sahip, en kaliteli gümüş madeninden ürettiğimiz modellerimizi sunuyoruz. Hem modern hem de geleneksel çizgilerde tasarladığımız gümüş bileklik modelleri her yaşa ve her tarza hitap etmektedir.

 

Kadın, erkek farketmez, sizler için özenle hazırladığımız, Diriliş Takı farkı ve kalitesiyle elde edeceğiniz, hem günlük kullanıma hem de özel davletlerde şık elbiselerle takılmaya uygun olan  bileklik modelleri tarzınızı şıklaştıracak,  girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekecektir.

 

Gümüş Bileklik Modelleri

 

Diriliş Takı olarak sizlere yenilenmiş sitemizin bileklik kategorisinde kadın ve erkekler için 150`ye yakın model sunuyoruz. Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilen her bilekliğimiz Diriliş Takı yetenekli ustalarının el emeğidir.

 

Erkekler ve kadınlar için farklı kategorilerde sunduğumuz gümüş bileklik modelleri birbirinden şık ve tarz tasarımlarıyla müşterilerini bekliyor. Her zaman modayı ve sektörü takip eden bir marka olarak hem erkek gümüş bileklik modelleri hem de kadın bileklik modelleri hazırlarken trendleri ve sektörü araştırarak, aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak tasarımlarımızı oluşturuyoruz.

 

Gümüş bileklik modelleri tasarlarken sadece gümüş madeni değil aynı zamanda deri malzemesini de kullanarak farklı tarzlara hitap edebilecek yeni modeller sunuyoruz. Kadın gümüş bileklik modellerinde farklı işlemeli ve süslemeli, taşlı ve farklı tarzlarda kadınların naif bileklerini süsleyecek ince tarz bileklikler üretiyoruz. Erkek gümüş bileklik modellerimiz de şıklığı ve ihtişamı ile kadın bileklik modellerinden geri kalmıyor.

 

Kadın Gümüş Bileklik Modelleri

 

Sizlere online sitemizde taşlı, taşsız, zincir, kelepçe ve her biri farklı tarzda ve tasarımda 90`ın üzerinde kadın bileklik modelleri sunuyoruz. Kadın bileklik modellerimiz zerafeti, ışıltısı ve şıklığı ile göz kamaştırmaktadır.

 

Geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunduğumuz bileklik modelleri ihtişamlı ve sade modelleri, modern ve klasik çizgileri, farklı motif ve desenleriyle her zevke, her yaşa ve birbirinden farklı tarzlara sahip her kadına hitap etmektedir.

 

Gold, rose ve silver olmakla üç farklı renk seçeneğiyle tasarladığımız kadın gümüş bileklik modelleri günlük hayatınızda size eşlik ederken hem de gece özel bir davete giderken şık gece elbisesinizi göz alıcı hale getirecektir.

 

Erkek Gümüş Bileklik Modelleri

 

Erkekler çok takı kullanmaz, erkekler için çok takı çeşiti yok diyorlar. Biz Diriliş Takı olarak bu tabuları yıkıyoruz. Şimdi yenilenmiş sitemizde karşınıza çok şık ve birbirinden tarz erkek bileklik modelleri ile çıkıyoruz.

 

Sizlere erkek gümüş bileklik kategorimizde o kadar farklı ve bol çeşitte bileklik modelleri sunuyoruz ki adeta hangisini seçeceğinize karar veremeyeceksiniz. Taşlı, taşsız, deri detaylı, mineli, sade ve farklı desenlerden oluşan gümüş zincir, kral zincir, kelepçe, kazaz örgü, zırh modellerde ve erkek takılarında çok kullanılan Türklüğü ifade eden motiflerle, İslami motiflerle ve bir sürü başka motiflerle süslenmiş erkek bileklik modellerinin hepsi şimdi sadece Diriliş Takı`da.

 

Gümüş Bileklik Fiyatları

 

Siz değerli müşterilerimizin zevkine ve tarzına hitap etmek için ürettiğimiz 150’ye yakın geniş ürün yelpazesinde farklı çeşitte gümüş bileklik modelleri sunarken ne yazık ki gümüş bileklik fiyatları için sizlere sabit bir rakam sunamıyoruz. Bileklik fiyatları kadınlar ve erkekler için üretilen bileklik modellerinin farklılığına göre değişmektedir.

 

Gümüş bileklik fiyatları belirlenirken öncelikle kullanılan gümüş madeninin kalitesine bakılmaktadır ki, sürekli kendileri ve sevdikleri için Diriliş Takı’dan alışveriş yapan müşterilerimiz bizim her zaman en kaliteli 925 ayar gümüş madeni kullandığımızı biliyor. Kaliteli ve gerçek 925 ayar gümüş, kalitesiz ve sahte gümüş fiyatlarından daha yüksektir. Bununla beraber Diriliş Takı olarak sizlere en kaliteli gümüş madeni sunarken fiyatlarımızı da cebinize uygun belirliyoruz.

 

Fiyatları belirlemede diğer önemli unsur bilekliğin el işçiliği ve gramıdır. El işi olan gümüş ürünler her zaman çok daha değerlidir. Ayrıca eklenen taş ve ek gümüş parçalar, işleme ve süslemeler, motif ve desenlerin çizilmesi fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan önemli detaylardır.

 

 

Siz de hem şık tasarım hem kalite hem de uygun fiyatın bir arada olduğu gümüş bileklik arıyorsanız,  Diriliş Takı online sitemizi inceleyebilirsiniz. Böylece birbirinden tarz bileklik modellerine bakarken aynı zamanda bileklik fiyatları da inceleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde sizlere sunduğumuz indirimli kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR