1

Kişiye Özel Resimli Gümüş Yüzük

 

Takılar arasında özellikle yüzükler, onların takılma şekilleri kişiye göre değişmekle, her kesin kendi kişisel zevkini ve tarzını yansıtmakla zaten özel olan aksesuarlardır. Bir de öyle yüzükler var ki bu yüzük modelleri de üzerinde yazılı olan isim, harf, bir cümleyle veya üzerine yansıtılan resimle  diğerlerinden çok farklı ve çok daha özeldir, değerlidir.

 

Özellikle erkeklerin takmayı en çok tercih ettikleri ve severek kullandıkları gümüş yüzükler onlara özel olarak tasarlandığında daha da değerli oluyor. Eğer eşinize, babanıza, sizin için değerli olan bir erkeğe doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü veya herhangi bir başka özel bir gün için hediye arıyorsanız kişiye özel resimli gümüş yüzük modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

Erkek takıları için farklı konseptlerde o kadar çok motif, simge ve desen alternatifleri var ki belli kalıplar içerisinde tasarlanmalarına rağmen çok fazla çeşitte en başta erkek gümüş yüzük modelleri olmakla erkek gümüş kolye ve erkek gümüş bileklik modelleri karşımıza çıkıyor.

 

Genel olarak erkekler takı kullanımında kadınlardan daha çok seçici davranıyorlar. Aldıkları takılarda ve aksesuarlarda ürünün şeklinden ziyade üzerindeki desen ve motifler, süslemelerle daha çok ilgileniyorlar. Bu nedenle de kişiye özel resimli gümüş yüzük onlara verebileceğiniz en unutulmaz hediyelerden biri olabilir.  

 

Kişiye özel resimli gümüş yüzük, bu yüzüğü hediye edeceğiniz kişiyi hem bu yüzüğün ona özel hazırlandığı için değerli hissettirirken aynı zamanda mutlu edecektir.

 

Kişiye özel resimli gümüş yüzük sadece birine hediye için değil hem de kendiniz için de alabileceğiniz bir yüzük modelidir. Alie fotoğrafı, çocuğunuzun fotoğrafı veya farketmez sevdiklerinizin birinin fotoğrafının yer aldığı kişiye özel gümüş yüzük ile sevdiklerinizi ve hatıralarınızı her zaman yanınızda taşıyacaksınız.

 

Diriliş Takı olarak sizlere sunduğumuz yüzlerce, binlerce çeşit ürünler arasında kişiye özel gümüş yüzük,  kişiye özel gümüş kolye, kişiye özel gümüş bileklik ve başka ürünler tasarlıyoruz. Ama bunların arasında kişiye özel gümüş yüzük modelleri en çok tercih edilenlerdendir. 

 

Kişiye Özel Resimli Gümüş Yüzük Modelleri

 

Diriliş Takı olarak kişiye özel resimli gümüş yüzük modelleri tasarlarken gelen istekleri ve siparişleri baz alıyoruz. Bu zamana kadar gözlemlediğimiz kadar söyleyebiliriz ki erkekler takı olarak daha çok gümüş yüzük takmayı tercih ettikleri için kişiye özel gümüş yüzük kategorilerinde siparişler erkek ağırlıklı oluyor.

 

Kadın takılar arasında ise  kişiselleştirilme, isim yazma, resim yansıtma esasen kolye modelleri üzerinden gerçekleştiriliyor. Durum böyle olunca da kişiye özel gümüş yüzük modelleri için sizlere sunduğumuz alternatifler erkek ağırlıklı yüzük modellerden oluşmuştur.

 

Farklı renk, desen seçenekleri ve kombinasyonları ile tasarladığımız ve sizlere sunduğumuz kişiye özel gümüş yüzük modelleri, erkek yüzük modellerinden oluşsa da tabi ki kadınlar için de siparişleriniz üzerine kişiye özel kadın gümüş yüzük modelleri de üretiyoruz. Amacımız sektörde gümüş ürün tasarlayan şok marka olmasına rağmen kişiye özel ürünler üretilmediği için sizin bu isteklerinizi karşılamaktır.

 

Ayrıca kişiye özel gümüş yüzük serimizde ve genel olarak kişiye özel ürünler kategorimizde sizlere sunduğumuz alternatifler, zaten sizlerin istekleri üzerine ve sizlerin Diriliş Takı`dan sipariş ettiğiniz gümüş yüzük, gümüş kolye ve gümüş bileklik modellerinden yola çıkılarak tasarlanıyor. Sizlere alternatifler sunmamızdaki amacımız, kafanızdaki soruları gidermek ve sizlere ne alabileceğiniz hakkında fikirler vermektir.

 

Kişiye özel resimli gümüş yüzük modelleri ise kişiye özel gümüş yüzük kategorimizdeki en sevilen ve en çok tercih edilen yüzüklerdendir. Sizlere resimli yüzükler konusunda yardımcı olabilmek adına birkaç model alternatifleri, aynı zamanda bu ürünler için farklı renk, desen ve motif seçenekleri imkanı da sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey whatsapp iletişim hattımızdan bizimle irtibata geçmek ve isteklerinizi bize iletmektir.

 

Sizlere sunduğumuz bütün kişiye özel resimli gümüş yüzük modelleri 925 ayar gümüş madeninden farklı tasarımlarda üretilmektedir.

 

Kişiye özel resimli gümüş yüzük modellerimiz kapaklı, çift taraflı ve standart yüzük modellerinden oluşmaktadır. Çift taraflı resimli gümüş yüzük modelleri müşterilerimizin en çok beğenisini toplayan ve en çok sevilen sürprizli erkek gümüş yüzük modellerimizden biridir.

 

Çift taraflı resimli gümüş yüzük modellerinden birini tercih etmekle bir tarafına resim diğer tarafına isim veya bir cümle, ibare, Kur`an`i Kerim`den bir ayet, sure gibi yazılar yazdırabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Kapaklı Gümüş Yüzük Modelleri

 

Kişiye özel resimli gümüş yüzük modelleri arasında en şık, gizemli ve farklı tasarımlarıyla kapaklı modeller başta gelmektedir. Yuvarlak, kare ve oval kesimde tasarladığımız kişiye özel kapaklı gümüş yüzük  modellerimiz iki rengin kombinasyonuyla farklı tasarıma kavuşmuştur.

 

Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilen kişiye özel kapaklı erkek gümüş yüzük üzerindeki Osmanlı ve Selçuklu dönemine ait motif ve desenlerle süslenilmekle otantik bir havaya bürünmüştür. Her tarzı farklı bir şekilde şıklaştıracak olan bu tasarımlarımız aynı zamanda gizemli havasıyla da her ortamda dikkatleri üzerine çekecektir.

 

Ayrıca bu resimli gümüş yüzük modeli onu hediye edeceğiniz kişi için de çok güzel bir sürpriz olacaktır. İlk başta normal yüzük gibi gözüken kişiye özel kapaklı gümüş yüzük modelleri bir anda içinde sakladığı özel bir resimle onu hediye edecdeğiniz kişinin kalbini fethedecektir.

 

Kapaklı kişiye özel gümüş erkek yüzük hem içinde fotoğraf taşınabildiği için değerli olmakla hem de tarzı şıklaştıran dış görünümüyle hediye edeceğiniz kişinin kesinlikle parmağından çıkarmayacağı bir aksesuarı olacaktır.

 

Kişiye Özel Resimli Gümüş Yüzük Fiyatları

 

Kişiye özel tasarlanan ve üretilen bütün takılar diğer takılara nazaran daha farklı fiyatlara sunuluyor. Bu ürünler, kişiye özel istekler üzerine üretildiği için her biri birbirinden farklılık teşkil ediyor.

 

Özellikle sıklıkla sipariş aldığımız kişiye özel resimli gümüş yüzük fiyatları ürün çeşitliliğine ve modellere göre farklı fiyatlara sunuluyor. Aynı zamanda kişiye özel resimli gümüş yüzük modelleri için fiyatlar belirlenirken gümüşün kalitesi, yüzüğün gramı, kişiye özel eklenen ve çıkarılan parçalar, resim baskısı ve hangi modele uygulanacağı kişiye özel resimli gümüş yüzük fiyatları belirleyen unsunlardır.

 

Kapaklı kişiye özel gümüş erkek yüzük modelleri, diğer modellere nazaran daha yüksek fiyatlara sunuluyor. Bunun sebebi ise kapaklı tasarlandığı için daha fazla gümüş madeninin kullanılması ve ürünün daha ağır olmlasıyla ilgilidir.

 

 

Diriliş Takı olarak sizler için tasarladığımız bu özel gümüş yüzük modelleri her biri en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmektedir. Ürünlerimizin kalitesi ve kendine has tasarımlarının karşılığında istediğiniz ürünleri alabilmek için en uygun kişiye özel resimli gümüş yüzük fiyatları belirliyoruz. Bunun yanı sıra Diriliş Takı online sitesini ziyaret ederseniz bu ürünlerde sizlere özel indirimli kampanyalar da sunduğumuzu görebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR