Kurt Yüzük
DEY0710
₺957,71
₺1.303,49
Kurt Yüzük
DEY1496
₺1.469,01
₺1.632,40
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
1
Kurt Yüzük
DEY1501
₺1.218,30
₺1.358,45
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
1
1

Kurt Yüzük

Hayvan figürlü yüzükler içerisinde kurt motifli gümüş yüzükler, kurtun sahip olduğu özelliklerden ve Türkler için ifade ettiği özel anlamlardan dolayı en çok tercih edilen yüzük çeşitlerindendir.

Kurt yüzükleri kurt motifi, kurt başı motifi ve her kesin çok severek aldığı ve takmaktan gurur duyduğu Bozkurt motifi işlenmekle tasarlanıyor.

Diriliş Takı olarak erkek gümüş yüzük kategorimizin Türk yüzükleri serisinde sizlere Bozkurt yüzükleri sunmuştuk. Bu motife olan ilgi ve merak üzerine hayvan figürlü yüzükler serimizde de kurt yüzükleri başlığı ile daha farklı tasarımlardaki yüzükler sergiliyoruz.

Kurt, sembol olarak eski çağlardan günümüze kadar farklı dönemlerde ve farklı coğrafyalarda milletlerin, devletlerin kendilerine seçtikleri simge, nişan olmuştur. Özellikle Türk kültüründe kendine özgü kutsal değeri olan kurt motifi aynı zamanda Türkçülüğü ifade eden sembollerden biri olarak bugün de aktüalitesini korumaktadır.

Eski çağlardan beri Türkler için önem arz eden kurt simgesi günümüzde erkek gümüş yüzükleri süsleyen motiflerin başında gelmektedir. Bu nedenle de bozkurt yüzükleri ve kurt yüzükleri şekilde ayrı bir kategori oluşturuyor.

Kurt motifi kurt yüzükleri için konsept oluştursa da, esas temayı teşkil etse de farklı konseptlerdeki yüzüklerde de konuya uyum sağlayarak yan süslemelerde kullanılan motiflerdendir.

Kurt yüzükleri özel ve şık tasarımlarıyla erkeklerin ellerini süslüyor. Kurt simgesi gücü, kudreti, bilgeliği ifade ediyor. Böyle derin anlamlara sahip olduğu içindir ki erkek müşterilerin ilgisini çekiyor.

Bildiğiniz gibi erkek gümüş yüzükler üzerlerine işlenen motiflerle, konseptleriyle kadın gümüş yüzük modellerinden farklılık gösteriyor. Kurt motifi de bu farkı ortaya koyan motiflerden biridir. Erkekler yüzük seçerken kendi kişilikleriyle uyuşmasına onları ifade etmesine göre tercihlerde bulunuyorlar.

Gücü, kudreti ve asaleti temsil eden kurt motifli kurt yüzükleri de erkeklerin severek taktığı, onların kişilikleriyle özdeşleşen en önemli aksesuarlardandır.

Şimdi şık ve farklı tasarımlaryla kurt yüzükleri Diriliş Takı sitesinde ve mağazalarının vitrinlerinde müşterilerini bekliyor.

Kurt Yüzük Modelleri

Kurt yüzük modelleri her biri tamamı 925 ayar gümüş madeninden özenle tasarlanarak üretilmiştir.

Kurt yüzük modelleri yüzük üzerine kurt motifini üç boyutlu ve lazer teknolojisiyle kazımakla taşsız olarak tasarlanıyor. Özel ve önemli anlamlar ifade eden asil kurt motifi yüzüklerin tasarımlarını tek başına oluşturabilme özelliğine sahiptir.

Bozkurt yüzük modellerinden farklı olarak kurt yüzüğü üzerine esasen kurt kafası işlenmekle tasarlanıyor. Bu yüzüklerin tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilse de yüzükler üzerinde altın kaplamalara ve altın renklere de yer veriyoruz. Böylece yüzüklerimize farklı hava katmış oluyoruz.

Kurt yüzük modelleri tasarlarken diğer taşsız modellerde olduğu gibi konsepti oluşturan kurt motifini siyah zemin üzerine işleyerek yan kısımlarını Selçuklu ve Osmanlı motifleriyle süsleyerek tasarımlarımızı oluşturuyoruz.

Özel Tasarım Kurt Yüzük Modelleri

Kurt yüzükleri serimizde sizlere bir birinden farklı tasarımlarda yüzükler sunuyoruz. Bu tasarımlardan biri yüzüğün gövde kısmına yerleştirdiğimiz tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş üç boyutlu şekilde el işi olan kurt kafası motifli yüzüklerdir. Bütün ihtişamı ve kudretiyle yüzüğü süsleyen kurt kafası motifi ile yüzüğün yan kısımlarına işlenmiş Göktürkçe Türk yazısı bir bütün oluşturarak tasarımı göz alıcı yapıyor. Aynı zamanda bu yüzükde de gümüş ve altın rengini bir arada kullanarak yüzüğü her tarzla takılabilecek özel bir aksesuar haline getirdik.

Diğer özel tasarımımız ise özenle ve büyük sabırla tamamı mikro zirkon taşla süslenmiş kurt yüzük modelidir. Siyah zemin üzerine işlenmiş kurt kafasının çevresine baklava şeklinde çizgiler içerisinde mikro zirkon taşların dizilmesiyle  tasarlanan bu erkek gümüş yüzük modeli şık ve ışıltılı görünümüyle göz kamaştırıyor.

Diriliş Takı olarak diğer erkek gümüş yüzük modellerinde olduğu gibi kurt yüzük modelleri üretirken de yaşlı ve genç olmakla her yaşta, spor ve klasik giyim olmakla her tarzda erkeğe hitap edecek şekilde tasarlıyoruz. Bununla da daha geniş kitleye ulaşabiliyoruz.

Kişiye Özel Kurt Yüzükleri

Diriliş Takı olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetir. 20 yılı aşkın süredir gümüş sektöründe marka olarak adımızdan söz ettiriyoruz. Her zaman tercih edilen markalardan olabilmek için en kaliteli gümüş madeni ve en kaliteli doğal taşlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Böylece müşterilerimize uzun ömürlü takılar vad ediyoruz.

Geniş ürün yelpazesiyle tasarlayıp sizlere sunduğumuz ürünlerin dışında siz müşterilerimizin de özel talepleri üzerine takılar üretiyoruz.

Şimdi siz de size özel kurt yüzük modelinizi bizimle birlikte tasarlamak istiyorsanız dilediğiniz modeli whatsapp iletişim hattından bizimle bölüşebilirsiniz. Eksiksiz şekilde size özel üreteceğimiz kurt yüzüğü ile tarzınıza tarz katacak, her ortamda seçilen kişi olacaksınız.

Kurt Yüzük Fiyatları

Diriliş Takı olarak erkek gümüş yüzük tasarımlarında özel ve farklı modeller sunduğumuza inanıyoruz. Bu kategorideki yüzüklerimizin konseptlerini oluştururken de önceden işleyeceğimiz motifleri araştırarak anlamlarını inceliyoruz. Bazı serilerde farklı çeşitlerde doğal taşlar kullansak da bazı serilerde hiç taş kullanmadan motifleri ön planda tutmaya çalışıyoruz.

Kurt yüzük modellerinde de genel olarak taşsız tasarımlarla karşınıza çıkıyoruz. Bunun sebebi ise kurt motifini en doğal ve ihtişamlı haliyle sizlere sunmaktdır. Çünkü kurt motifi başlı başına tasarımın tamamını oluşturan bir motif olarak ek parçalara ihtiyaç duymuyor.

Kurt yüzük fiyatları öncelikle bu yüzüklerde kullanılan gümüş madeninin kalitesine göre belirleniyor. Gerçek ve en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş kurt yüzük modelleri her biri kendine göre özelliklere sahiptir.

Her bir yüzüğün sahip olduğu özellikler erkek gümüş yüzük fiyatları için belirleyici unsurların esasını teşkil ediyor. Tamamı el işi olan kurt yüzükleri lazer teknolojisiyle kazınmış kurt motifli yüzüklere nispeten yüksek fiyatlarda rakamlar sunuyor.

Diriliş Takı olarak en kaliteli ve en tarz gümüş yüzük tasarımlarıyla karşınıza çıkıyoruz. Ama bunun yanı sıra ürünlerimizde her müşterinin bütçesine uygun rakamlar sunuyoruz.

Şimdi kurt yüzük fiyatları  ve kurt yüzük modelleri incelemek, farkımızı kendi gözünüzle görmeniz için sizleri de Diriliş Takı sitemize ve mağazalarımıza bekliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR