Yılbaşı Hediyeleri
Erkek Gümüş Yüzükler
Kadın Gümüş Takılar
Taşlı Gümüş Yüzükler
Taşsız Gümüş Yüzükler
Ay Yıldızlı Yüzükler
Osmanlı Yüzükleri
Kişiye Özel Gümüş Ürünler
Gümüş Tasarım Kolyeler
Gümüş Tarz Bileklikler
Deri Cüzdan ve Kartlıklar
En Çok Satan Gümüş Ürünler
Gümüş Kadın Kolyeleri
Gümüş Kadın Takı Setleri
Gümüş Kadın Yüzükleri
Gümüş Kadın Küpeleri
Gümüş Kadın Bileklikler
Lotus Çiçeği Yüzükler
Gümüş İslami Yüzükler
Gümüş Başparmak Yüzükleri
Gümüş Çerkes Yüzükleri
Gümüş Türk Yüzükleri
Gümüş Asker & Polis Yüzükleri
Gümüş Hayvan Figürlü Yüzükler

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri


Bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yıl hepimize yeni umutlar anlamına geliyor. Hani bir söz vardır; "Yeni Yıla Nasıl Girersen Öyle Geçer" diye. Bazen bu umuda sarılarak sevdiklerimizin yılbaşı hediyesi ile mutlu bir yeni yıla giriş yapmasını sağlıyoruz. Bugün sizler için özel bir sayfa hazırladık. Bu sayfada sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek, en popüler yılbaşı hediyesi fikirleri bulunuyor. Özellikle kişiye özel hediye almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekli. Malum bir ürün kişiye özel olursa hazırlık süresi daha uzun oluyor. Çünkü sadece size veya sevdiklerinize özel olarak hazırlanıyor. Yeni yıl hediyeleri olabilecek ürünleri, sadece bugüne özel kampanyalı fiyatlarıyla sayfamızda bulabilirsiniz.

Erkeklere Yılbaşı Hediyeleri


Parfüm, gömlek ve saat gibi akla ilk gelen hediyeleri unutun. Eğer bir erkeğe yeni yıl hediyesi alacaksanız ona özel bir hediye olmasına dikkat edin. Bu emeğin ve uğraşın bir göstergesidir. Altında bir çok detay yatar. Onun parmak numarasını bilmeniz, bileğine uygun bir ürün yaptırmanız gibi küçük detaylar büyük anlamlar taşır. Kişiye özel yılbaşı hediyeleri alabilmeniz için sepette indirimler uyguladık. Sevdiklerinizin yeni yılı güler yüzle karşılaması için erkenden hazırlıklara başlamalısınız. Son güne bırakılan bir sürpriz denemesi hüsranla sonuçlanabilir. Bu yüzden hediyenizi erkenden yaptırıp, güzelce paketleyip saklamanız ve o gün karşısına çıkıp sıkıca sarılıp vermeniz gerekli. Hem bu son dakika yaşanacak gerilimin de önlenmesini sağlar.

Kadınlara Yılbaşı Hediyeleri


Eğer bir kadına hediye alacaksanız zarif ve narin bir tercih yapmanız gerekiyor. Çiçek her zaman ilk akla gelendir. Bu yüzden etkisi özel günlerde normal gün kadar büyük olamaz :) Bu yüzden tercihlerinizi daha özel, daha şık ve kişisel ürünlere doğru kaydırmanızı tavsiye ediyoruz. Ürünün kendisiyle, kutusuyla ve süslemesiyle her detayında zarafet barındırmalı. Diriliş Takı olarak tüm ürünlerimizi özel hediye kutularında gönderiyoruz. Çünkü satışını yaptığımız ürünler hem değerli hem de özel ürünlerdir. Yılbaşı hediyesi kadın için ayrı bir anlam taşır. Çünkü biliyorsunuz onlar yeni yıla eskileri unutarak yeni umutlar besleyerek girmek ister. Sizde yeni yılın sadece takvimde değişen bir yaprak olmadığını göstermek için kişiye özel yılbaşı hediyeleri seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni Yıl Hediyesi Ne Alınır?


Sadece kız veya erkek arkadaşınıza, eşinize, çocuğunuza yeni yıl hediyesi alınmıyor. Eğer kurumsal bir şirkette çalışıyorsanız her yıl yapılan yılbaşı hediye çekilişine katıldığınızda belki de hiç konuşmadığınız bir kişiye hediye almak durumunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kurumsal yılbaşı hediyeleri arayışına girebilirsiniz. Her geçen gün artan ürün çeşitliliğimiz sayesinde kurumsal yeni yıl hediyesi beklentilerinizi de karşılıyoruz. Şık bir bileklik veya 925 ayardan üretilen güzel bir kolye kusursuz bir yılbaşı hediyesi olabilir. Bunun için herhangi bir ölçü bilmenize de gerek yoktur. Yani çok yakınınız olmayan birine de kolayca hediye seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. Oluşabilecek herhangi bir sorunda bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR