Dualı Kolye
DK0132
₺495,80
₺614,02
%19 İndirim
%19İndirim
1
Dualı Kolye
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün
1
Kişiye Özel Dualı Kolye
DK0303
₺1.147,06
₺1.437,56
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
1
Dualı Kolye
DK0150
₺541,79
₺678,85
%20 İndirim
%20İndirim
1
Dualı Kolye
DK0284
₺403,96
₺488,04
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
1
Dualı Kolye
DK0293
₺824,61
₺947,64
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
1
Dualı Kolye
DK0242
₺600,18
₺691,27
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
1
Dualı Kolye
DK0220
₺597,44
₺677,89
%12 İndirim
%12İndirim
Yeni Ürün
1
Süleyman Mührü Kolye
DK0157
₺588,50
₺809,56
%27 İndirim
%27İndirim
1
Dualı Kolye
DK0230
₺541,53
₺652,75
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
1
1 2 3 ... 7 >

Dualı Kolye

Diriliş Takı olarak sizlere geniş ürün yelpazesinde gümüş kolye modelleri sunuyoruz. Erkek gümüş kolye modelleri her zaman belirli bir kalıplar içerisinde sunulmaktadır. Öncesinde de söylediğimiz gibi çok fazla tasarım alternatifi yoktur.

Bu nedenle de erkek gümüş kolye modelleri belirli motifler üzerinden oluşturuluyor. Diriliş Takı sitemizde de göreceğiniz üzere kolye kategorisinde sizlere farklı motiflerin işlendiği farklı kategorilerde gümüş kolye modelleri sunuyoruz.

MUTLAKA İNCELEYİN >> ŞİFA VEREN DUALAR

Dualı kolye önceden de Diriliş Takı`nın erkeklere özel aynı zamanda kadınlar için de ürettiği kolye modellerinden biriydi. Ama son zamanlarda aldığımız mesajlar ve istekler üzerine ayrıca yenilenmiş Diriliş Takı sitemizle de birlikte sizlere yeni tasarımlarda dualı kolye modelleri üretiyor ve sergiliyoruz.

Dualı kolye serimizdeki kolyelerimiz Kur`an`i Kerim`den her kesin ezbere bildiği, faziletli duaların, surelerin işlenmesiyle tasarlanıyor. Bu kategori sadece dualar ve surelerden oluşan gümüş kolye modellerinde oluşmuyor. Aynı zamanda dualı kolye kategorimizde farklı İslami motiflerin de işlendiği kolyeleri bulabilirsiniz.

Dualı Kolye Modelleri

Daha önce erkek gümüş takı tasarlayan hiç bir markada Diriliş Takı`da görebileceğiniz kadar Dualı kolye modelleri görmediniz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman çok önemli olmuştur. Sizin istekleriniz üzerine Dualı kolye kategorimizi yenileyerek sizlere sunuyoruz.

Çok saylı müşteri istekleri üzerine farklı tasarımlarda ürettiğimiz dualı kolye modelleri şimdi Diriliş Takı online sitesinde ve mağaza vitrinlerinde satışta. İhlas Suresi, Fatiha, Nas, Felak ve Ali İmran suresi, Ayetel Kürsi kolye ve nazar dualı kolye, Kelimei Tevhid, Elif, vav, La Galibe İllallah, Hilyei Şerif, Hiç, Mührü Şerif yazılı, Rufai Gülü, Hsbiyallah, otuz beş ve yetmiş beş besmele işlemeli, Mühr-ü Süleyman, Zülfikar kılıcı, Nali şerif, Cami motifli ve daha farklı birçok işleme ve motifli dualı kolye modelleri müşterilerini bekliyor.

Gümüş kolye zinciri ve gümüş kolye ucu şeklinde tasarlanan Dualı kolye modelleri erkekler için belirli kalıplar içerisinde üretiliyor.

Dualı kolye modelleri standart kalıplara uygun üretilse de Diriliş Takı olarak kolye tasarlarken modern teknolojinin bize sunduğu bütün imkanları ve  bütün teknikleri kullanarak sizler için farklı tasarımlar ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Bu şekilde farklılık yaratmak adına kolyelere taşlı ve mineli modeller de ekleyerek sizlere farklı modeller sunuyoruz.

Erkek Gümüş Kolye

Günümüzün tarz erkekleri modaya yön veriyorlar. Takı kullanımında kalıpları kıran erkekler, artık her giyimle ve her ortamda tarzlarını takdıkları çeşitli takılarla tamamlıyorlar.

Erkek takılarının ise vazgeçilmezi gümüş madenidir. Gümüş, diğer madenlerden hem fiyatının daha uygun olması hem de erkeklerin her ortamda çok rahat şekilde kullanabilecekleri, istendiği zaman ihtişamlı bazen de sade ve yalın tasarımlarıyla her zaman şıklığı yakalayabilecekleri tasarımların oluşturulabildiği bir madendir.

Erkek kolye modelleri için de diğer erkek takıları gibi en ideal seçim bu takıların 925 ayar gümüş madeninden üretilmesidir.

Erkek gümüş kolye modellerinde çok fazla alternatif bulunmamaktadır. Erkek gümüş yüzük modellerinde de olduğu gibi erkek gümüş kolyeleri de belirli konseptler oluşturularak tasarlanıyor. 

Diriliş Takı ekibimizle birlikte elimizden gelenin en iyisini yaparak her gün yeni gümüş kolye modellerimizle sizleri sevindiriyoruz. Erkek gümüş kolyeleri tasarlarken mevcut alternatif kalıplar üzerinden ilerleyerek bu kolyeleri farklı motiflerle süslemekle yeni tasarımlar ve farklı çeşitler ortaya çıkarıyoruz.

Aynı zamanda ister erkek gümüş kolye ister gümüş yüzük isterse de gümüş bileklik olsun tasarladığımız her yeni modelde müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak onlardan ilham alıyoruz.

Gümüş Kolye Ucu

Dualı kolye modellerinde ve genel olarak erkekler için tasarlanan gümüş kolye modellerinde önemli kısım ve aslında kolyeyi oluşturan kısım kolye uçlarıdır.

Gümüş Kolye ucu üç boyutlu ve farklı kesimlerdeki gümüş plak üzerine motiflerin işlenmesi şeklinde tasarlanıyor. Üç boyutlu şekilde tasarladığımız dualı kolye modelleri arasında Hiç yazılı gümüş kolye, Zülfikar kılıcı gümüş kolye, Fatma Ana eli gümüş kolye, Kelimei Tevhid işlemeli Ay yıldız gümüş kolye, Elif vav gümüş kolye bulabilirsiniz.

Gümüş plak üzerine veya siyah zemin üzerine dua, sure ve farklı motifleri ise yine üç boyutlu ve lazer teknolojisiyle kazımakla üretiliyor. Bu tarz dualı kolye modelleri diğer modellere nazaran daha çok ve daha farklı çeşitlerde tasarlıyoruz. Diriliş Takı online mağazamızı incelerseniz bu tarzda ürettiğimiz kare, yuvarlak, oval kesimlerdeki birbirinden farklı kolye çeşitlerini görebilirsiniz.

Sizlere tek taraflı ve çift taraflı üzerinde farklı duaların yazıldığı, farklı tasarımlarla üzerine Süleyman Mührü`nün işlendiği, Rufai Gülü`nün kendine has tasarımları ve birçok farklı tasarımlardaki İslami motiflerle beraber taşlı gümüş kolye modelleri de sunuyoruz.

Kehribar taşından tasarladığımız bu özel taşlı dualı kolye modellerini sadece Diriliş Takı`da görebilirsiniz. Taş içine altın kaplama üzeri İslami motifler işlediğimiz dualı kolye tarzınızı tamamlayacak en özel aksesuarlarınızdan biri olabilir.

Şimdi yenilenmiş Diriliş Takı online sitemizi ziyaret ederek sizler için geliştirdiğimiz Dualı Kolye modelleri arasından seçtiğiniz gümüş kolye modelini kendiniz için veya bir yakınınıza hediye alabilirsiniz.

Dualı Kolye Fiyatları

Taşlı, taşsız ve mineli modellerde tasarladığımız dualı kolye modelleri her biri en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir.

Özenle tasarladığımız bu gümüş kolye modellerinin her biri üzeri farklı duaların işlenmesi ve her kolyenin kendine has özelliklerine göre farklı fiyatlara sunuluyor.

Bildiğiniz gibi Diriliş Takı olarak her zaman en kaliteli gümüş madeninden her biri özel tasarım olan gümüş kolye, gümüş yüzük ve gümüş bileklik üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz üstün kalite ve göz alıcı tasarımlarla beraber en uygun fiyatlar belirliyoruz.

Dualı Kolye fiyatları için de bu kolyelerin her birinin üstün kalitesi ve özel tasarımlarına rağmen çok uygun fiyatlar belirleniyor. Sitemizi incelerseniz Dualı kolye fiyatları için belirlediğimiz rakamların da üzerine sitemizde her zaman geçerli indirimleri de görebilirsiniz.

 

Özellikle son zamanlarda çok fazla rağbet gören nazar dualı kolye, Ayetel kürsi kolye ve süleyman mührü kolye modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR