1

Kişiye Özel Dualı Kolye

 

Özel günlerin en özel hediyeleri hiç şüphesiz ki kişiye özel tasarlanan takılardır. Sevdiğiniz birine unutulmaz bir hediye almak istiyorsanız kesinlikle tercihinizi kişiye özel ürünlerden yana kullanmalısınız.

 

Bu ürünler arasında kişiye özel gümüş yüzük, kişiye özel gümüş bileklik, kişiye özel gümüş kolye modelleri en çok tercih edilenlerdendir. Tabi ki siz seçimizi yaparken bu hediyeyi alacağınız kişinin sürekli tercih ettiği ve kullandığı takı çeşidinden yana kullanabilirsiniz.

 

Bu takılar arasında en dikkat çekici olanlar kişiye özel gümüş kolye modelleridir. Gümüş kolye modelleri arasında hem erkek hem de kadınlar için oldukça fazla seçenekler vardır. Diriliş Takı olarak biz de değerli müşterilerimiz için onların kişisel tercihleri üzerine hem kadın hem de erkekler için kişiye özel gümüş kolye modelleri tasarlamaktayız.

 

Kişiye özel kolye denildikte isimli, harfli, resimli veya özel motiflerin işlendiği kolyeler akla geliyor. Diriliş Takı olarak bu kolyelerin yanına bir de kişiye özel dualı kolye modellerini de ekliyoruz. Bu kolyeler özellikle en çok erkek müşterilerimiz için tercih edilmektedir. Ama tabi ki kadın müşterilerimiz için de tasarımlarımız mevcuttur.

 

Nazar Ayeti, İhlas Suresi, Ayetel Kürsi, Kelimei Tevhid ve birçok dua ve ayetlerin, İslami motiflerin özenle ilşenmesiyle tasarlanan bu kolye modelleri müşterilerin beğenisini kazanmıştır.

 

Kişiye Özel Dualı Kolye Modelleri

 

Kişiye özel dualı kolye modelleri her biri tamamı en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmektedir.

 

Diriliş Takı olarak sitemizde Dualı Kolye başlığıyla sizler için geniş ürün yelpazesinde dualı kolye modelleri sunuyoruz. Son zamanlarda dualı kolyelere artan ilgi ve bu kolyelerde isim eklenmesi veya başka duaların da yazılması gibi istekler üzerine yenilenmiş sitemizde kişiye özel ürünler serimizde sizler için ayrı bir kategoride kişiye özel dualı kolye modelleri sunmaya karar verdik.

 

Kişiye özel gümüş kolye kategorimizide kendine has yeri olan kişiye özel dualı kolye modelleri taşlı ve taşsız modellerde farklı tasarımlarla sizlere sunulmaktadır.

 

Yine her kişiye özel ürün tasarımlarımızda olduğu gibi kişiye özel dualı kolye serimizi de müşterilerimizin bizden tercih ettikleri en sevilen dualı kolye modellerinden yola çıkarak aynı zamanda sizlerin kişisel zevklerinizden ilham alarak oluşturduk.

 

Sizlere sunduğumuz kişiye özel dualı kolye modelleri dışında dilerseniz kolye kategorimizde bulunan dualı kolye modelleri arasından da beğendiğiniz gümüş kolye modelini seçebilirsiniz. Burada sizlere farklı kesimlerde, farklı tekniklerle işlenilmiş, üzerine Kur`an`ı Kerim`den farklı dua, ayet ve surelerin yazıldığı tek ve çift taraflı kolye modelleri sunmaktayız.

 

Tamamı gümüş madeninden üretilen kişiye özel dualı kolye modelleri duaların siyah zemin üzerine veya gümüş plak üzerine lazer baskı ile kazımakla tasarlanıyor. Dilerseniz kolyenizi tek taraflı olarak dilerseniz de çift taraflı olarak her iki tarafını da dua veya İslami motiflerle süsleyerek tasarlayabiliyoruz.

 

Ayrıca kehribar taşından tasarladığımız taş içine altın varak üzerine dua yazılan kişiye özel dualı kolye modelleri de en dikkat çeken ve müşterilerimizin beğenisini toplayan modellerimizdendir.

 

Kişiye özel dualı kolye modellerimiz sadece üzerine dua yazılarak üretilmemektedir. Aynı zamanda bu kolyeler üzerine Elif, vav, Süleyman Mührü, Mührü Şerif, Kelimei Tevhid ve başka İslami motifler de işlenmektedir. Ayrıca dilerseniz duanın ve motiflerin dışında isminizi de kolye üzerine Türkçe ve Arapça olmakla yazma seçeneği sunuyoruz.

 

Kişiye Özel Dualı Kolye Fiyatları

 

Dualı kolye modelleri Diriliş Takı`da hem ayrı bir kategori olarak hem de kişiye özel tasarımlarla sizlere farklı bir kategoride iki şekilde sunulmaktadır. Bu nedenle de kişiye özel dualı kolye modelleri için sitemizde seçebileceğiniz çok fazla kolye alternatifleri bulunmaktadır.

 

Kişiye özel dualı kolye fiyatları bu kolyelerin sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir. Şöyle ki bu kolyeler kişiye özel tasarlandığı, işlemeler, baskılar ve ek parçalar kişisel zevklere göre hazırlandığı için kişiye özel dualı kolye fiyatları için sizlere net fiyat sunamıyoruz.

 

Taşlı ve taşsız olarak tasarladığımız kişiye özel dualı kolye modelleri, gümüş kolye zinciri ve kolye ucundan oluşmaktadır. Kişiye özel dualı kolye fiyatları da ürünün tamamı göz önünde bulundurularak belirleniyor.  Aynı zamanda sizlere zincir kalınlığı ve uzunluğu seçme imkanı sunuyoruz. Seçtiğiniz zincirin tipi, uzunluğu ve kalınlığına göre de fiyatlar değişiyor.

 

Diriliş Takı online sitemizde sizlere sunduğumuz dualı kolye fiyatları ve kişiye özel dualı kolye fiyatları makul rakamlarda olmakla beraber uyguladığımız indirim kampanyalarıyla da birlikte de her bütçeye uygundur.

 

Siz de tamamı en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş ve zevkle dizayn edilmiş kişiye özel dualı kolye tasarımlarımızdan birine sahip olmak istiyorsanız online sitemizi ve mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Takılar

 

Takılar kişisel zevkimizi yansıtan ve tarzımızı tamamlayan, ışıltılı, dikkat çekici görünmemizi sağlayan en önemli aksesuarlarımızdır. Ama takılar sadece dış görünümümüzü tamamlamaz, aynı zamanda tercihlerimizi de yansıtır. Hele ki bu takılar kişiye özel tasarlandıysa.

 

Günümüzde kadınlar ve erkekler için çok fazla çeşitte ve farklı tasarımlarda özellikle gümüş madeninden üretilmiş yüzük, kolye, bileklik, erkeklere özel kol düğmeleri karşımıza çıkmaktadır.

 

Zevk sahibi kadınlar ve erkekler modayı takip etmenin dışında aynı zamanda kişiye özel yüzük, kişiye özel kolye, kişiye özel bileklik modelleri ile kendi kişisel zevkleriyle tasarlanmış özel ve tek nüsha takıları takmayı da tercih ediyorlar. Kişiye özel ürünler kişisel zevklere ve tarza uygun tasarlanırken  aynı zamanda yaş faktörü de göz önünde bulunduruluyor.

 

Kişiye özel ürünleri hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için tercih edebiliriz. Doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde her zaman özel hediyeler ararız. Bu günlerde sevdiklerimizi mutlu edebileceğimiz bir sürü hediye seçimleri vardır. Ama özel tasarlanan bir takı hediye etmek onları daha mutlu edebilir. Kişiye özel tasarlanmış takı sevdiğiniz kişinin sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermekle onun kendisini eşsiz hissetmesini sağlayabilir.

 

 

Siz de sevdiklerinize özel günlerinde unutulmaz hediyeler vermek istiyorsanız Diriliş Takı kişiye özel tasarladığı ürünlerle size yardımcı olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR