1 2 3 4 >

İsimli Yüzük

Takılarımızın her biri kişisel zevkimizi yansıtıyor. Ama yüzükler karakterleri olan aksesuarlardır ve hakkımızda bir çok bilgiyi kendinde barındırabiliyor. Örneğin çok yalın bir görünüme sahip olsa bile bir gümüş alyans kişinin medeni durumunu ifade etmektedir veya yüzük takıldığı parmağa göre o kişi hakkında birçok bilgi vermektedir.

Kişiye özel gümüş yüzük modelleri ise ister formu, ister üzerindeki işlemeleri, motif ve desenleri, eklenen taşlar ve diğer parçalar olsun özel olarak tasarlanılan kişinin zevkini, kişiliğini ve tarzını yansıtıyor.

Erkeklerin en çok tercih ettikleri takı olması nedeniyle erkekler için tasarlanan gümüş yüzük modelleri farklı tasarımlarda ve modellerde karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla da kişiye özel gümüş yüzük modellerinde erkeklere özel hazırlanan yüzüklere daha çok rastlıyoruz. Kişiye özel tasarlanan yüzükler arasında ister erkek ister kadınlar için en çok tercih edilen model kişiye özel isimli yüzük modelleridir.

Farklı yazı stilleriyle isim veya isimlerin yazıldığı isimli yüzük modelleri hem birine hediye etmeniz için güzel bir seçim olabilir hem de sevdiğiniz kişinin, ailenizin veya çocuklarınızın ismini üzerinizde taşımanız için kendinize alabileceğiniz ve her zaman özel olacak yüzüklerdir.

İsimli Gümüş Yüzük Modelleri

Diriliş Takı ekibi olarak biz de sizler için kişiye özel gümüş yüzük modelleri tasarlamaktayız. Şimdi yenilediğimiz sitemizde kişiye özel gümüş yüzük modellerimizi sizlere geniş ürün alternatifleriyle seçimlerinizi rahat yapmanız adına farklı kategorilerde sunuyoruz.

Birçok farklı modellerde ve tasarımlarda sizlere sunduğumuz ister erkek ister kadınlar için kişiye özel tasarlanan gümüş yüzük modellerimizin arasında en çok tercih edilen isimli gümüş yüzük modelleridir.

Her tarza ve her zevke, her yaşa hitap eden taşlı, taşsız ve mineli modellerde tasarladığımız kişiye özel isimli gümüş yüzük modelleri özel günlerinizde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en özel hediye olacaktır. Şimdi sizlere sunduğumuz alternatif yüzükler arasından sevdikleriniz için seçtiğiniz en özel yüzüğe Diriliş Takı farkıyla  sahip olabilirsiniz.

İsimli gümüş yüzük serimizde sizlere diğer erkek gümüş yüzük kategorilerinde en çok sevdiğiniz yüzük modellerinden yola çıkarak farklı tasarımlara sahip 30`a yakın yüzük alternatifi sunuyoruz. Bu yüzükerde isimler farklı yazı stillerinde yazılıyor.

Kişiye özel isimli gümüş yüzük modellerinde taşlı, taşsız ve mineli olarak farklı modeller olduğu için her birinin üzerinde ismin yazılma şekli modelin dizaynına göre değişmektedir. Mineli modellerde isim yüzüğün üst kısmına yazılırken taşlı modellerde yan kısımlarına da yazılabiliyor.

Taşlı İsimli Gümüş Yüzük Modelleri

Diriliş Takı taşlı yüzükler serimiz müşterilerimizin tercihlerinde en başlarda gelen yüzüklerdir. Kendi ihtişamları ve farklı tasarımlarıyla seçilen, sevdiğiniz motifler ve desenlerle süslenen taşlı olarak dizayn edilen kişiye özel isimli gümüş yüzük modellerini sizlere sunuyoruz.

Taşlarla süslenmiş kişiye özel isim yazılı gümüş yüzük modelleri taşlı ve ihtişamlı yüzükler takmayı seven erkeklerin beğenerek kullanacağı aksesuarlardan biri olacaktır. Zirkon, siyah oniks ve kehribar taşlarını kullanmakla tasarıladığımız isimli gümüş yüzük modelleri farklı tasarımlarıyla göz okşarken üzerinde yazılan isim detayı ile de her ortamda dikkatleri üzerine çekecektir.

Taşlı modeller arasında en çok dikkat çeken isimli gümüş yüzük modelleri zirkon taşı üzerini kemer gibi saran ay yıldız motifli yüzüklerdir. Bu yüzük modeli Türklüğü ifade eden motifiyle ve isim yazılı özelliği ile yüzüğü hediye edeceğiniz kişinin parmağından çıkarmak istemeyeceği en değerli takısı olacaktır.

Taşsız İsimli Gümüş Yüzük Modelleri

Taşsız model kişiye özel isimli gümüş yüzükler kendi yalın ve şık tasarımlarıyla tercihini sade yüzüklerden yana kullananlar için ideal seçim olacaktır.

Diğer kategorilerdeki taşsız yüzük modelleri gibi bu kategorimizdeki yüzüklerde de isimleri siyah zemin üzerine kazımakla veya gümüş plak üzerine lazer baskı ile yazıyoruz. Kişiye özel isimli gümüş yüzük modelleri  daha şık hale getirmek için bazı tasarımlarımızda gümüş ve gold renklerini birlikte kullanarak günümüz modasına uygun yeni dizaynda yüzükler sunuyoruz.

Yüzüklerin üzerine kaligrafi sanatının inceliğiyle yazılmış isimler yan kısımlardaki süsleme ve desenlerle uyum sağlayarak ortaya çok özel bir tasarım çıkmış oluyor.

Arapça el yazısı ile isim yazılı gümüş yüzük modelleri ise kişiye özel isimli gümüş yüzükler serimizin en nadide parçalarından biridir. Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş yüzüklerin yan kısımlarına işlenen Osmanlı ve Selçuklu desenleri yüzüğe otantik hava katarken mikro zirkon taşlar parlaklık kazandırıyor.

Ayrıca kişiye özel isimli gümüş yüzük modelleri arasında taşsız modellerde zihgir yüzükler de bulabilirsiniz. Yine farklı renk kombinasyonları kullanarak tasarladığımız gümüş zihgir yüzükleri ile kendi ruhunuzu, karakterinizi yansıtabilirsiniz.

Mineli İsimli Gümüş Yüzük Modelleri

İsimli yüzük modelleri arasında çok çeşitte mineli yüzük modelleri bulabilirsiniz. Minenin zerafetiyle işlenmiş bu yüzükler farklı teknikler kullanılarak tasarlanmıştır.

Daha modern çizgilerde veya genç işi gümüş yüzük arıyorsanız tercihinizi nano desen isimli gümüş yüzük modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Mine tekniği kendi zarifliği ile yüzüklerin ince, sade ama şık tasarımlar kazanmasını sağlıyor. Sizler için tasarladığımız hat sanatı ve kaligrafi sanatıyla yazılmış isimli gümüş yüzük modelleri minenin zerafetiyle ışık saçarken yan işlemeleriyle ve kendine has tasarımlarıyla her zevke hitap etmektedir.

İsimli Gümüş Yüzük Fiyatları

Kişiye özel isimli gümüş yüzük fiyatları için sizlere sergilediğimiz yüzük modellerinin çokluğundan ve her birinin kendine has tasarımlarının olmasından dolayı farklı rakamlara sunuluyor.

Taşlı, taşsız ve mineli modellerde tasarladığımız kişiye özel isimli gümüş yüzük modelleri farklı teknikler ve farklı parçalar kullanılarak üretiliyor. Her biri 925 ayar gümüş madeni kullanılarak tasarlanan  kişiye özel isimli yüzük fiyatları öncelikle gümüşün kalitesine göre belirleniyor.

Taşlı yüzüklerde eklenen taşlar ve gümüş parça eklemeleri, taşsız modeller ve mineli modellerdeki el işçiliği de ayrıca kişiye özel isimli gümüş yüzük fiyatları belirleyen önemli unsurlardandır. Ayrıca yüzüklerin gramı da fiyatlandırmayı etkilemektedir.

 

Şimdi siz de Diriliş Takı kalitesiyle kişiye özel isimli gümüş yüzük modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız şimdi sitemizi ziyaret ederek beğendiğiniz yüzük modelini hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR