Z Serisi
DEY1358
₺3.472,25
₺4.246,57
1 2 >

Z Serisi

 

Diriliş Takı göz alıcı tasarımlarıyla sınırlı sayıda ürettiği özel seri koleksiyonu olan Z Serisi`ni sizlere sunuyor.

 

Z Serisi erkeklere özel hazırlanan özel seri koleksiyonudur. En htişamlı tasarımların oluşturduğu Bu seri şıklığı ile göz okşamaktadır.

 

Z Serisi`nin büyük bir kısmını erkek gümüş yüzük modelleri teşkil etmektedir. Her biri özenle tasarlanmış özel tasarım gümüş yüzük modelleri şıklığından ödün vermeyen, tarzıyla girdiği her ortamda dikkat çeken erkeklerin çok beğeneceği parçalardır. Bu serideki özel tasarım gümüş yüzük modellerinin her biri kendine has dizaynı ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

 

Gümüş yüzüklerin yanı sıra erkek gümüş bileklik ve gümüş tesbih seçimleri de mevcut olmakla Z Serisi 40`ın üzerinde özel tasarım parçalardan oluşmaktadır.  

 

Z Serisi Gümüş Yüzükler

 

Z Serisi gümüş yüzük modelleri Diriliş Takı`nın bu zamana kadar tasarladığı en ihtişamlı yüzüklerdir. Genel olarak taşlı modellerden oluşan bu serideki her yüzük en ince detayına kadar düşünülerek tasarlanmıştır.

 

Özellikle kırmızı, siyah, yeşil ve mavi oniks taşlı, kaplan gözü taşlı yüzükler olmakla damla kehribar taşlı, yeşil ve kırmızı akik taşlı, beyaz sedef taşlı ve zirkon taş süslemeli özel tasarım gümüş yüzük modelleri ve birkaç modelde mineli yüzükler Z Serisi`nin büyük bir kısmını teşkil ediyor.

 

Her taşın kendine has özelliklerine, görüntüsüne ve renklerine uygun olarak tasarlanan yüzükler şık gold detayları, el işi desenler ve motiflerle süslenmiştir. Bütün desenler ve taş süslemeleri özel tasarım gümüş yüzük modellerinin tamamıyla bir bütün oluşturmuştur.

 

Z Serisi Oniks Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

 

Z özel seri koleksiyonundaki erkek gümüş yüzük modellerinin tasarımında kullanılan en önemli taşlardan biri oniks taşlarıdır. Birkaç modelde tasarlanan oniks taşlı gümüş yüzük modellerinde esasen siyah, mavi, kırmızı ve yeşil renk oniks taşları kullanılmıştır.

 

Oniks taşlı özel tasarım gümüş yüzük modellerinin hemen her birinde farklı zevklere hitap etmek adına farklı renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır.

 

Siyah rengin asaletine bürünmüş oniks taşı saran yılan motifi, oniks taşlı gümüş erkek yüzük modeline farklı bir hava katmıştır. Bu modelin yan kısımlarını süsleyen mikro zirkon taşlar yüzüğe parlaklık katarken, desenler hareket kazandırmıştır. Kırmızı oniks taşlı gümüş erkek yüzük modelinde ise faset kesim kırmızı zirkon taş, gümüş desenlerle birlikte taşın üzerini süslemektedir.

 

Siyah Oniks Taşlı Zirkon Taş Süslemeli Gümüş Erkek Yüzük, diğer özel tasarım yüzük modelleri arasında daha sade tasarımıyla dikkat çekmektedir. Bu sade tasarımlı oniks taşlı gümüş yüzük modeline dikdörtken kesim siyah oniks taşın çevresi siyah mikro zirkon taşlarla süslenerek parlaklık kazandırılmıştır. Yan kısımlarını süsleyen desenler ise yüzüğe hareket katmıştır.

 

İlk bakışta sade görünen ama detaylara inince ihtişamıyla göz kamaştıran oniks taşlı özel tasarım gümüş yüzük modellerinden bir diğeri ise siyah ve mavi renk olmakla iki farklı renk oniks taşından tasarlanmış gold detaylı, yanları Osmanlı motifleriyle süslenmiş oniks taşlı gümüş yüzük modelleridir. Siyah oniks taşlı modelin yan kısımları yine siyah zirkon taşlarla süslenirken, mavi oniks taşlı yüzüğe ise kırmızı renk zirkon taşlar eklenmiştir.

 

Taş içerisi balta ve miğfer motifi işlemesi, yan kısımlarındaki Osmanlı desenleriyle çok şık görünüme sahip Siyah Oniks Üzeri Miğfer Motifli Gümüş Yüzük ve Yeşil Oniks Üzeri Balta Motifli Gümüş Yüzük modelleri farklı tasarımlarıyla kendine has tarzı olan erkeklerin seçimidir.

 

Z Serisi Kaplan Gözü Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

 

Büyüleyici desenler sergileyen kaplan gözü taşı, Z Serisi özel tasarım yüzük modellerine kendine has hava katmıştır.

 

Siyah zirkon taş detaylı yan kısımları gold desenlerle süslenmiş kaplan gözü taşlı gümüş yüzük bu taşın ışık yansımalarıyla esrarengiz bir görünüme sahiptir. Kare kesim kaplan gözü taşlı özel tasarım yüzük modeli ise yan kısımlardaki Osmanlı desenleri ve beyaz zirkon taşın ışıltısıyla süslenmiştir.

 

Z Serisi Kehribar Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

 

Damla kehribar taşın içindeki kapanımlarıyla kendinden oluşturduğu mükemmel desenin esrarengiz görünümüyle tasarlanmış bu özel tasarım gümüş yüzük taşın çevresini saran ve taşla uyum sağlayan kırmızı zikon taş ve gold detaylarla süslenmiştir. Yan kısımlardaki gümüş zarif desenler yüzük ile bütünlük teşkil ederek tasarımı tamamlamıştır.

 

Gold örgü detaylı kehribar taşlı gümüş erkek yüzük ise daha sakin tasarımıyla dikkat çekmektedir. Gold detayla ahenk oluşturan kırmızı kehribar taşlı özel tasarım gümüş yüzük modelinin yan kısımları nokta deseniyle hareketlendirilmiştir.

 

Z Serisi Akik Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

 

Kare kesim Kırmızı Akik Taşlı Yanları Zirkon Taş Detaylı Gümüş Erkek Yüzük, farklı detayların bir arada kullanıldığı ama bir o kadar her detayı incelikle işlenmiş ve birbiriyle uyum içinde bir bütün oluşturan özel tasarım gümüş yüzük modellerinden biridir. Yan kısımları süsleyen baklava desenleri ve Osmanlı desenleri kırmızı zirkon taşın parlaklığı ile birleşerek kırmızı akik taşıyla mükemmel bir tasarım oluşturmuştur. 

 

Farklı zevklere hitap etmek adına aynı yüzüğün yeşil akik taşlı modeli de tarafımızdan tasarlanmıştır. Bu modelde de yine yeşil akik taşıyla uyum sağlaması için yan kısımları yeşil zirkon taşla süslenmiştir.

 

Z Serisi Beyaz Sedef Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

 

Saf ve kırılgan görünüme sahip Beyaz Sedef Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri iki farklı tasarımda sunulmaktadır.

 

Oval kesim beyaz sedef taşlı özel tasarım gümüş yüzük modeli siyah zirkon taş ve gold detaylarla süslenmiş, farklı renk geçişleriyle göz alıcı bir tasarım ortaya çıkmıştır. Yuvarlak kesim beyaz sedef taşlı gümüş yüzük modelinde ise taşı saran beyaz zirkon taş sedefle bütün oluşturmuştur. Yan kısımlarını süsleyen desenler ise tasarıma hareket katmıştır.

 

Z Serisi Zirkon Taş Süslemeli Gümüş Yüzük Modelleri

 

Diriliş Takı Z özel seri koleksiyonu için tasarlanan zirkon taş süslemeli erkek gümüş yüzük modelleri oldukça ihtişamlı görünümleriyle göz kamaştırıyor.

 

Kare, oval, yuvarlak modellerde tasarlanmış, tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş farklı dizaynlarda ve ince detaylarla işlenmiş özel tasarım gümüş yüzük modelleri geniş renk paleti sunan parlak zirkon taşlarla süslenmiştir.

 

Z Serisi koleksiyonundaki zirkon taş süslemeli gümüş yüzük modelleri her biri ince işçilik talep eden, her detayı tek tek işlenen özel tasarım gümüş yüzük modelleridir. Mavi, kırmızı, beyaz, siyah ve yeşil renk zirkon taşları kullanılarak tasarlanan bu yüzüklerde zirkon taşı bütün halinde değil her tasarıma uygun küçük boyutlarda kesilerek ve tek tek dizilmiştir.

 

Z Serisi Gümüş Bileklik

 

Z Serisi`nin çok özel parçalarından biri olan özel tasarım gümüş bileklik tamamen el işine dayanmaktadır. Ögü Model Kalem İşçilikli Gümüş Bileklik hiç bir taş kullanılmadan sadece 925 ayar gümüş madeninden üretilmesine rağmen üzerindeki kalem işçilikli desenler ilk bakışta parlak taş efekti yaratıyor. Özel açılıp kapanır mekanizması bilekliğin tasarımını tamamlamış ve bir bütün oluşturmuştur.

 

Z Serisi Gümüş Tesbih

 

Kalem İşlemeli Gümüş Tesbih`in ise Z özel seri koleksiyonu parçaları içerisinde kendine has bir yeri vardır. Tesbihi oluşturan boncuklardan imamesine, tesbih ucuna ve püsküllerine kadar tek tek özenle işlenmiş bu gümüş tesbih modelinin tamamı 925 ayar gümüş olmakla el işidir.

 

Z Serisi Koleksiyon Fiyatları

 

Z Serisini oluşturan parçaların her biri kendine has işlemeleri ve süslemeleri, detayları ve özellikleriyle birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Bu nedenle de Z özel seri koleksiyon fiyatları ürüne göre farklılık göstermektedir.

 

Bu serinin büyük bir kısmını oluşturan özel tasarım gümüş yüzük modelleri farklı doğal taşlar kullanılarak tasarlanmıştır. Z Serisi özel tasarım gümüş yüzük fiyatları öncelikle taşlı koleksiyonlarda olduğu gibi gümüş madeninin kalitesine ve taşın nadirliğine, doğallığına göre belirlenmektedir. Yüzüklerin her birinin kendine has işlemeleri ve süslemeleri, mikro taş eklemeleri ve detayları özel tasarım gümüş yüzük fiyatları belirleyen önemli unsurlardır.

 

Aynı zamanda özel tasarım gümüş yüzük fiyatları belirlenirken el işçiliği ve özel koleksiyion ürünü olması da göz önünde bulunduruluyor.

 

 

Özel seri gümüş bileklik fiyatları ve özel seri gümüş tesbih fiyatları da el işçiliği, kullanılan gümüş madeninin kalitesi, ürünün ağırlığı ve diğer eklenen parçalar da hesaba katılarak belirleniyor

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR