Exclusive Serisi
DBL0053
₺2.505,97
₺3.588,56
Exclusive Serisi
DBL0054
₺2.505,97
₺3.588,56
Z Serisi
DEY1358
₺1.378,91
₺1.688,28
1 2 3 4 >

Özel Seri Koleksiyonu

Diriliş Takı’nın özel seri koleksiyonu şimdi zevkli ve benzersiz tasarımlarıyla beğeninize sunuluyor.

Diriliş Takı, özel seri koleksiyonunu geçmişten günümüze kadar gelmiş tüm kuyumculuk tekniklerini sonuna kadar kullanalarak tasarlıyor ve ortaya esrarengiz, hepsi birbirinden farklı ve eşi benzeri olmayan çok özel ürünler çıkarıyor.

Exclusive ve Z Seri olmak üzere iki farklı özel seriden oluşan özel seri koleksiyonu içinde her biri el işi olan ve farklı modellerde erkek gümüş yüzük, erkek gümüş bileklik, erkek deri bileklik ve gümüş tesbih modellerini barındırıyor.

Özel seri koleksiyonu için erkeklerin günlük hayatında kullandığı esas takı çeşitleri üretiliyor. Bu takı çeşitlerinin başında ise erkek gümüş yüzük modelleri geliyor. Özel seri koleksiyonunun da büyük bir kısmını özel tasarım gümüş yüzük modelleri teşkil ediyor.

Özel seri gümüş yüzük modelleri Diriliş Takı’nın ürettiği diğer bütün gümüş yüzük çeşitlerinden ihtişamı ve zengin süslemeleriyle seçiliyor.  

Diriliş Takı özel seri koleksiyonunda sizlere 60’ın üzerinde her biri farklı tasarıma sahip doğal ve nadir taşlarla süslenmiş taşlı yüzükler,  farklı motif ve desenlerle süslenmiş taşsız yüzükler ve mineli yüzük modelleri sunuyor.

Erkek gümüş yüzük modellerinin yanı sıra yine birkaç modelde çok özel tasarıma sahip el işi özel seri gümüş bileklik modelleri ve özel seri deri bileklik modelleri de tasarlanıyor.

Exclusive Seri

Exclusive Seri, özel seri koleksiyonunun sınırlı sayıda ve sınırlı modelde tasarlanan iki serisinden birincisidir. Bu seride olan özel tasarım gümüş yüzükler ince işçilikli kendine has tasarımlarıyla sanat eseri değerinde modellerdir. Kendi farklı ve ihtişamlı tasarımlarıyla göz okşamaktadır.

Özel seri koleksiyonu Exclusive Seri, erkek gümüş yüzük, erkek gümüş bileklik ve erkek deri bileklik modelleri olmakla tam olarak 22 parçadan oluşmaktadır. Bu seriyi oluşturan her parça kendine has tasarımıyla diğerinden seçilmektedir.

Exclusive Seri Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Exclusive Seri erkek gümüş yüzük modelleri birkaç farklı tasarımda üretilmiştir. Bu seride en çok dikkat çeken yüzükler taş içerisi farklı motif ve desen işlemeli özel seri gümüş yüzük modelleridir.

Exsclusive seri taş içerisi işlemeli özel seri gümüş yüzükler Mescidi Aksa İşlemeli, birkaç modelde Cami İşlemeli, Mevlevi işlemeli, Galata Kulesi işlemeli olmakla sekiz farklı modelden oluşmaktadır. Bu modellerin yan kısımları ise Mescidi Aksa motifi, İstanbul manzarası motifi, Cami motifi, İstanbul Camileri motifi, Mevlana Türbesi motifi ve mikro zirkon taşlarla süslenmiştir.

Taş içerisi işlemeli gümüş yüzük modellerinin yanı sıra yine yan kısımları Bozkurt ve Ay Yıldız motifi, İstanbul motifi, Fatih Sultan Mehmet resim işlemesi, İstanbul manzarası işlemesi, İstanbul Camileri motifi ve farklı renklerdeki mikro zirkon taşlarla süslenmiş, mavi zirkon taşlı, kehribar taşlı, sarı zirkon taşlı farklı modellerdeki özel seri gümüş yüzük modelleri de tasarlanmaktadır.

Exclusive Seri Erkek Gümüş Bileklik Modelleri

Exclusive Seri erkek gümüş bileklik modelleri her biri el işçiliği ile üretilmiş çok özel tasarım bilekliklerdir.

Zırh gümüş bileklik modelleri son dönemlerde erkeklerin çok sevdiği, beğenerek taktığı ve tarzı şıklaştıran çok özel gümüş bileklik çeşitlerinden biridir.

Diriliş Takı’nın da özel seri koleksiyonunun Exclusive Serisinde sunduğu zırh gümüş bileklik modelleri kendine has tasarımları ve süslemeleriyle dikkat çekmektedir. Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilen bu bilekliklerin tasarımı çevresi mikro taşlarla süslenilmiş kurt kafası figürü ve aslan figürü detayı ile daha şık hale getirilmiştir.

Exclusive Seri Erkek Deri Bileklik Modelleri

Üç farklı tasarımda birbirinden şık  özel seri deri bileklik modellerinin kemer kısmı %100 gerçek deri, özel mekanizmali kilit kısmı ve motifleri 925 ayar gümüş madeninden tasarlanmıştır.

Sade ve ihtişamlı tasarımlarıyla özel seri deri bileklik modelleri her tarza hitap etmektedir. Sade siyah deri kemer üzerine aslan kafası motifli yanları siyah mikro zirkon taş işlemeli deri bileklik modelini daha sakin ve yalın takılar takmayı sevenler tercih ederken, kılıç motifli kemer üzeri tamamen zirkon taşı kaplı ve kurt kafası motifli yine üzeri mavi zirkon taşı kaplı deri bileklik modellerini ise ihtişamlı takılar takmayı seven erkekler seçiyorlar.

Z Seri

Z serisi koleksiyonu Diriliş Takı’nın en son tasarladığı çok özel dizayna sahip tam 47 farklı modelden oluşmaktadır. Bu koleksiyonun büyük bir kısmını ihtişamlı tasarımlara sahip Diriliş Takı’nın taşlı yüzükler serisinde de kullandığı ve daha önce hiç kullanmadığı yeni orijinal ve nadir doğal taşlar kullanılarak üretilmiş taşlı, taşsız ve mineli modellerden oluşan özel seri gümüş yüzük modelleri teşkil ediyor.

Yüzüklerin yanı sıra Z serisi özel koleksiyonunda tamamı 925 ayar gümüş madeninden oluşan erkek gümüş bileklik ve gümüş tesbih modeli de mevcuttur.

Z Seri Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

İhtişamlı tasarımlarıyla bu yüzükler her ortamda dikkat çekmekte, her tarzı şıklaştırmaktadır.

Siyah oniks, yeşil oniks, mavi zirkon, kırmızı akik, yeşil akik, kaplan gözü, beyaz sedef ve bir çok farklı taşlar kullanılarak tasarlanan Z serisinin özel gümüş yüzük modelleri farklı dizayn, farklı işleme ve süslemeleriyle Diriliş Takı diğer bütün yüzük koleksiyonlarından çok farklıdır.

Z Seri Erkek Gümüş Bileklik Modelleri

Örgü model kalem işçilikli gümüş bileklik modeli çok özel tasarımıyla Z serisi parçaları arasında kendine has bir yere sahiptir.

Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş bu özel seri gümüş bileklik modelinin tamamı el işçiliğine dayanmaktadır. Çok şık tasarımıyla gözalıcı görünüme sahip bu bileklik özel mekanizmalı kilitle açılıp kapanmakta, bu kilit kısmı bilekliğin tamamıyla bir bütün teşkil etmektedir.

Z Seri Gümüş Tesbih Modelleri

Tamamı kalem işlemeli gümüş tesbih Z serisinin çok özel parçalarından biridir. 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş bu tesbih, koleksiyonu olan birine hediye edilebilecek en güzel tesbihlerden olabilir.

Özel Seri Koleksiyon Fiyatları

Özel seri koleksiyonu adından da görüldüğü gibi çok özel tasarımlardan oluşmaktadır. Her markada olduğu gibi özel seri koleksiyon fiyatları diğer koleksiyon ürünlerinden farklık teşkil etmektedir.

Şöyle ki özel seri koleksiyon fiyatları bu koleksiyon için hazırlanan ürünlerin markaya özel tasarım olmasından dolayı daha yüksek rakamlara sunulmaktadır.

Diriliş Takı olarak biz de özel seri koleksiyonumuzu en farklı, en ihtişamlı ve en özel tasarımlarla oluşturduk.  Özel seri koleksiyonu oluşturan bütün parçalar farklı ve benzersiz tasarımlarıyla beraber her biri el işi olduğu için çok değerlidir.

Özel seriyi oluşturan özel seri gümüş yüzük fiyatları bu yüzüklerin her birinin farklı özellikleriyle değişmektedir. Farklı taşların kullanılması, farklı motif ve süslemeler, gold detayları, kalem işlemeleri, eklenen parçalar özel seri gümüş yüzük fiyatları belirlemekte önemli rol oynamaktadır.

Ayrıca her koleksiyonda olduğu gibi özel seri koleksiyonunda da el işçiliği çok değerli olduğu için ince el işçiliğine sahip özel seri gümüş yüzük fiyatları ve özel seri gümüş bileklik fiyatları  farklı rakamlara sunulmaktadır.