Diriliş Takı Mağazacılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti.


Diriliş Takı, temeli 1998 yılında atılmış, 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul’da faaliyet gösteren gümüş takı markasıdır.

 

Diriliş Takı markamız Türkiye'de gümüş takı üretiminde önde gelen şirketlerden birisi olmayı hedeflemiş ve bunu Türkiye'nin en çok tercih edilen Gümüş Takı markası olarak kanıtlamıştır. 1998 yılında faaliyete başladığımız bu sektörde, kısa süre içerisinde toptan birimimizi kurarak faaliyetlerimize devam ettik. 2005 yılı itibariyle kendi üretimimiz olan gümüş erkek takılarını koleksiyonlarımıza ekledik. Üretim portföyümüzde ağırlıklı olarak gümüş erkek yüzük ve takı ağırlıklı olsa da ilerleyen süreçte ürün yelpazemize kadın gümüş takıları ve çocuk gümüş takılarını da eklemiş bulunduk. 2014 yılı itibariyle dirilistaki.com online mağazamızı kurarak online perakende takı satışlarımızı tüm Türkiye’ye ve dünyaya sunduk.

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti odaklı üretim stratejimiz ile ilk günden itibaren tüketici trendlerine uyum sağlayan bir marka olduk. Kişiye Özel Üretim Seçeneklerimiz ile rakiplerimizden ayrılarak müşterilerimizin en fazla tercih ettiği marka olmayı başardık. Geniş model seçeneği sunduğumuz online mağazamızda farklı tasarımlarımızla rakiplerimizden bir adım öne çıkmayı başardık.

 

Onlarca yıldır faaliyette olduğumuz süreçte müşterilerimiz bize hep güvendi. Biz de bu süreç içinde müşterilerimize daha iyi takı seçenekleri sunmak için elimizden geleni yaptık ve yapıyoruz. Faaliyete başladığımız günden bugüne kadar ve bundan sonra da Diriliş Takı olarak, siz müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırmak başlıca amaçlarımızdan birisi oldu. Bu yolda hep kendimizi geliştiren bir marka olduk.

 

Çok değerli müşterilerimize daha iyi, daha farklı ve kaliteli ürünler sunabilmek için her biri işinde profesyonel olan ekibimizle büyük bir coşkuyla çalışıyoruz. Bu çalışma sonucunda markamız kurulduğu 1998 senesinden bu yana biri toptan olmakla, iki perakende ve iki üretim yerine sahip olmayı başardık.

 

Diriliş Takı olarak erkek takıda modayı oluşturmanın ve sizlerin beğenisine sunmanın çok önemli bir görev olduğunu farkındayız.

 

Kendimizi en iyi sunduğumuz tasarımlarımızla sizlere yirmi yılı aşkın süre boyunca modayı ayağınıza getirmiş ve binlerce modelin parmaklarınızı süslemesine aracı olmuş, şuan da bu gaye ile oluşturduğumuz yeni yüzümüz ve bir birinden güzel onlarca takı ve aksesuar koleksiyonlarımızla karşınızdayız.

 

Eğer sizde erkek takı ve aksesuarlarında modayı arıyorsanız doğru yerdesiniz!

 


Toptan Mağazamız: Molla Fenari Mah. Kürkçüler Pazarı Sok. 25/B Fatih / İstanbul  > Konum İçin Tıklayın <

 

Perakende sadece online olarak hizmet vermekteyiz. Mağazamızda sadece toptan alışveriş yapılabilmektedir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR