Kişiye Özel Gümüş Yüzük

Kişiye Özel Yüzük Yaptırmak İstiyorum

 

Kişiye Özel Yüzükler, yüzük severlerin piyasada kolayca bulamadıkları yüzük çeşitleridir. Yüzük piyasasında çok az Yüzük Üreticisi Kişiye Özel Yüzükler üretebilmektedir. Türkiye’de belli başlı yüzük üreticileri vardır fakat binlerce gümüş yüzük ticareti yapan satıcılar vardır. Yüzük ticaretini yapan bu satıcılar çok az sayıda olan gümüş yüzük üreticileriyle çalışarak gümüş yüzüklerini temin etmek zorundadır.

 

Yüzük üreticilerinin Piyasada çok az sayıda olması hasebiyle piyasanın kişiye özel yüzük taleplerine çok nazlı yaklaşmaktadırlar ve hatta çoğu olumsuz şekilde geri dönüş yapmaktadır. Üreticiler tarafından reddedilmesinin haklı sebepleri vardır tabiî ki ve bunlardan bir tanesi kişiye özel yüzük üretimi maliyetlerinin çok yüksek olmasıdır.

 

 

Yüzük üretimi birçok farklı işlemlerin bir araya gelmesiyle yapılan oldukça zorlu bir iştir. Yüzük Üretimi işletmesi başlatmak giriş maliyetin yanı sıra ustalık gerektirmektedir. Bu bağlamda kişiye özel yüzük üretimi, üreticilerin enerjisini ve üretim kaynaklarını verimsiz bir şekilde kullanılması anlamına gelmektedir. Çünkü aynı enerji ve üretim kaynaklarının kullanılması ile birden fazla hatta binlerce yüzük üreterek piyasanın beğenisine sunularak yüzük başı maliyet bir hayli düşmektedir.

İsimli, Resimli Yüzük Yapıyoruz...


Kendisini piyasanın arz ve taleplerine göre gerekli değişikleri kolayca absorbe eden firmalar genellikle bu konuda rakiplerinin arasından sıyrılarak bir adım öne geçebilmekte ve başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Yine bu değişikliklere ayak uydurabilen firmalar gerçek anlamda büyük ölçekli üretim yapan ve sirkülasyonun çok olduğu firmalardır. Yapılan son araştırmalara göre 2020 yılı gümüş piyasasının en çok tercih edilen ve taleplere hızlı teknolojik hamlelerle ayak uydurabilen Diriliş Takı Mağazacılık Sanayi Tic. Ltd. Şti. kendisini piyasaya kabul ettirmiş ve teknolojik bakımdan değişikliklere en hızlı cevap veren firma haline gelmiştir.

 

Hali hazırda piyasadaki gümüş yüzük üreticilerinden kendisini bir adım öne çıkararak sivrilmiştir.  Son zamanlarda Gerçek Kehribar Taşlı Gümüş yüzük modelleri ile bunu başarmış, akıllıca bir yaklaşım tarzıyla değişken parçalardan oluşan, farklı parçalardan bir araya gelen kehribar taşlı gümüş yüzük koleksiyonu ile kendisini rakiplerden ayırmış ve müşterilerinin ve gümüş piyasasının en beğenilen gümüş yüzük üreticisi haline gelmiştir.

 

 

Diriliş Takı Mağazacılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Gümüş Yüzük Üreticilerinin önde gelen firması haline gelmiş bu bağlamda diğer gümüş yüzük üreticilerden kendisini ayırmış ve başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Diriliş Takı Mağazacılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti nin online alışveriş sitesine www.dirilistaki.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Yüzük Örneklerimiz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR