Kişiye Özel Çift Taraflı Gümüş Yüzük

Gümüş takılar, tarzımızı tamamlayan, günlük kombinlerimizi şıklaştıran en önemli aksesuarlarımızdır. Günümüzde modanın geldiği noktada ister erkek ister kadınlar olsun takılar çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Takı takmayı sevmeyen kişiler bile kendi stillerine uygun bir şekilde küçük detayları olan gümüş yüzük veya gümüş kolye ile tarzlarını şıklaştırıyorlar.

Özellikle son birkaç yıldır takı modasında çok fazla yeni yüzük modelleri karşımıza çıkıyor. Yeni modayla beraber her parmağa da takılabilecek farklı tasarımlarda yüzükler üretiliyor. Çünkü yeni moda yüzük takma kalıplarını kırarak insanlara tarzlarını özgürce ifade edebilme şansı sunuyor. Böylece kişiliğimizi, tarzımızı takdığımız yüzüklerle daha iyi şekilde yansıtabiliyoruz.

Kişiye özel yüzükler ise özgürlüğünüzü, kişisel zevkinizi ve tarzınızı en doğru şekilde yansıtabilen aynı zamanda kişiye özel tasarımıyla çok değerli olan yüzüklerdir. Kişiye özel tasarlanan yüzükler denildiğinde akla ilk gelen isim veya harf yazılı, resim baskılı, kişiye özel bir motifin veya desenin işlenmesiyle hazırlanan, ya da her detayı ile kişisel zevki yansıtan özel ve sadece tek nüshası olan yüzüklerdir.

Diriliş Takı olarak kişiye özel yüzük modellerinin yanına bir de kişiye özel çift taraflı gümüş yüzük serimizi ekliyoruz. İlk günden beri çok sevilen çift taraflı yüzüklerimizi şimdi yenilenmiş sitemizde sizlere ayrı bir kategoride sunuyoruz.

Sizin için çok değerli olan birine özel bir hediye arıyor ve ne alacağınızı tam olarak bilmiyorsanız kişiye özel çift taraflı gümüş yüzük modellerimizden biri en güzel seçim olabilir. Çift taraflı gümüş yüzük onu hediye edeceğiniz kişi için hem özel hazırlandığına göre çok değerli olacak hem de farklı tasarımda bir yüzük olduğu için o kişinin her yerde dikkatleri üzerine çekmesini sağlayacaktır.

Şunu da söylemeliyiz ki, sektörde gümüş takılar tasarlayan çok fazla firma ve marka olduğu halde Diriliş Takı olarak kişiye özel yüzük, kişiye özel kolye veya kişiye özel ürünler tasarlayan belli birkaç markadan biriyiz. Kişiye özel ürünler özel istekler üzerine hazırlandığı için zahmet ve ustalık talep eden bir süreçtir. Ama biz Diriliş Takı ekibi olarak çok değerli müşterilerimiz için kişiye özel ürünler tasarlamakdan büyük mutluluk duyuyoruz.

Kişiye Özel Çift Taraflı  Gümüş Yüzük Modelleri

Sevdiğiniz birine özel gününde çok özel ve unutmayacağı bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman şimdi Diriliş Takı online sitesinde kişiye özel ürünler kategorisini incelemeyinizi tavsiye ediyoruz. Farklı kategorilerde sizlere sunduğumuz kişiye özel gümüş yüzük, kişiye özel gümüş kolye ve bir sürü farklı tasarımlarda 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş oldukca tarz ürünler bulabilirsiniz.

Bütün bu ürünlerimiz arasında kişiye özel çift taraflı gümüş yüzük modelleri en favori kişiye özel ürünlerimizden biri belki de birincisidir. Dönebilen özel bir mekanizmayla hazırlanmış tamamı el işçiliği olan çift taraflı gümüş yüzük moddelleri özel günlerinizin unutulmaz hediyelerinden biri olacaktır.

Kişiye özel çift taraflı gümüş yüzükler genel olarak mineli modellerden oluşmaktadır. Diriliş Takı ustalarının meharetli ellerinden çıkan çift taraflı gümüş yüzükler her iki tarafı da mine tekniği ile işlenmiştir. Gold ve gümüş reklerin kominasyonuyla tasarlanan bu erkek gümüş yüzük modelleri minenin zerafetiyle birleşince esrarengiz bir havaya bürünmüştür.

Çift taraflı yüzük sevdikleriniz için sürpriz saklı yüzüklerdir. Ayrıca kendinize de bu yüzüklerden birini hediye edebilirsiniz. İlk bakıldığında standart yüzük görünümüne sahip kişiye özel çift taraflı yüzük modellerinden biri ile aynı zamanda iki farklı yüzüğe sahip olacaksınız.

Dilerseniz her iki tarafına da sevdiklerinizin ismini fotoğrafını ya da size özel bir cümle, ibare veya Kur`an`i Kerim`den bir dua yazabilir, dilerseniz bir tarafına erkek gümüş yüzük modellerinde kullanılan zevkinize uygun, kişiliğinizi yansıtan motiflerden birini de seçerek yüzüğün diğer tarafına sürpriz bir yazı yazabilirsiniz. Aynı zamanda kişiye özel çift taraflı yüzük modelleri üzerine yazdığımız yazılar için farklı renk seçenekleri sunmakla kaligrafi ve hat sanatıyla yazıyoruz.

Eğer siz de Diriliş Takı farkıyla çift taraflı gümüş yüzük modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız online sitemizden hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kişiye Özel Çift Taraflı Gümüş Yüzük Fiyatları

Genel olarak kişiye özel tasarlanan aksesuarlar özel istekler üzerine hazırlandığı için fiyat açısından diğer takılardan yüksek rakamlarda olabiliyor. Sebebi ise bu aksesuarın seri üretim ürünlerinden olmamasıyla ilgilidir. Kişiye özel hazırlanan ürünler tek hazırlandığı için işçiliğinden dolayı daha değerli, maliyeti ise daha yüksektir.

Kişiye özel çift taraflı gümüş yüzük fiyatları da esasen  bu sebepler düşünülerek belli bir rakamda sunuluyor. Ama tabi ki fiyatlar belirlenirken sadece kişiye özel olması değil üretilirken kullanılan gümüş kalitesi de göz önünde bulunduruluyor.

Diriliş Takı olarak her zaman müşterilerimize en iyi kalitede gerçek 925 ayar gümüş madeninden ürettiğimiz ürünler sunuyoruz. Buna rağmen tasarladığımız gümüş ürünlerimizde katiletimizle beraber her zaman uygun fiyatlar belirlemekle de müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Kişiye özel çift taraflı gümüş yüzük fiyatları belirlerken de en uygun fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz. Belirlediğimiz uygun fiyatların dışında Diriliş Takı online sitesinde her zaman farklı indirim kampanyaları da sunmaktayız.

Kişiye özel çift taraflı gümüş yüzük fiyatları belirlemede gümüşün kalitesi dışında önemli olan unsurlardan biri de yüzüğün gramıdır. Çift taraflı gümüş yüzük modelleri bu yüzüklerin çift tarafı ve her iki tarafının da mineli olarak hazırlanmasından dolayı diğer yüzüklere nazaran daha ağır olmaktadır. Bu nedenle de çift taraflı gümüş yüzük fiyatları diğer yüzüklere kıyasla maliyeti daha yüksektir.

Online sitemizde sizlere sunduğumuz alternatif çift taraflı gümüş yüzük modelleri için zaten belirlediğimiz fiyatlar mevcuttur. Seçtiğiniz yüzüklerde yapmak istediğiniz ek işlemlere göre de kişiye özel çift taraflı gümüş yüzük fiyatları değişmektedir.

Kişiye özel çift taraflı gümüş yüzük modelleri, kişiye özel çift taraflı gümüş yüzük fiyatları ve daha fazlası için sitemizi ve mağazalarımızı ziyaret edebilir, aynı zamanda istekleriniz için Diriliş Takı whatsapp iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR