Kişiye Özel Alyans

 

Yüzüklerin kendi arasında birkaç model çeşitleri, takılma yerleri, takılma tarzları, her birinin kendine has ruhu ve karakteri vardır. Yüzükler arasında en sade olup ama en çok dikkat çeken ve en özeli alyans yüzük çeşitleridir.

 

Sonsuz bir döngüyü ifade eden alyanslar ebediliği ve sonsuzluğu tecessüm ettiriyor. Gücü ve dayanıklılığı simgeleyen bu yüzükler ilk Roma`da yapılmıştır. Alyans üzerine ilk yazı kazıyanlar da Romalılar olmuşlardır. Eski zamanlarda farklı dinlerde ve kültürlerde alyansın takılma şekli farklı olsa da hangi ele, hangi parmağa takılırsa takılsın yine de sonsuz sevgiyi temsil eder, sonsuz aşk vaadi anlamına gelirdi.

 

Evlenmeğe karar verildiği an ilk yapılan iş alyans almaktır. Farklı metallerden, malzemelerden yapılan alyanslar vardır. Ama günümüzde en çok tercih edilen ve günlük kullanıma çok uygun olan, şık, aynı zamanda bütçeyi zorlamayacak alyanslar gümüş alyans modelleridir.

 

Dünyada milyonlarca nişanlı ve evli çiftler vardır. Hemen hemen hepsinin de parmağında geleneksel tarzda alyans görürüz.  Alyanslar geçmişten günümüze kadar hep aynı kalmış, geleneksel halini değiştirmemiştir.

 

Alyanslar birbirilerini kopyası gibi görünseler de takılan her elin, her parmağın, her kalbin kendi ruhunu, aşkını ifade etmektedir. Her kese özel olan alyanslar günümüzde bir de kişiye özel olarak da üretilmektedir. Kişiye özel alyans hem sahibinin yoğun duygularını kendinde ihtiva ederken aynı zamanda farklı tasarımıyla da dikkat çekmektedir.

 

Kişiye özel alyans yüzükler artık yüzük takmayı sevmeyenlerin bile parmağından çıkarmak istemeyeceği çok özel tasarımlara sahiptir. Yeni evlenecek olanların ya da evliliğini tazeleyecek olanların seçimleri artık kişiye özel alyans modellerinden yana olmaktadır.

 

Çoğu kişin sevdiği kadına tektaş yüzük ile evlenme teklifi yapar. Siz ise bir değişiklik yapıp Diriliş Takı olarak sizlere sunduğumuz kişiye özel alyans  modelleri arasından birini seçerek sevdiğiniz kişiye tektaş yüzükle değil kişiye özel alyans ile evlenme teklif edebilirsiniz.

 

Kişiye özel alyans modelleri içinden seçtiğiniz bir alyansla evlenme teklifi yaptığınızda hem farkınızı ortaya koymuş olacak hem de bir hayat boyunca eşiniz olacak kadına çok özel bir yüzük hediye etmiş olacaksınız. Ayrıca dilerseniz sitede sizlere sunduğumuz kişiye özel alyans modelleri üzerinde değişiklikler yapabilir veya başka bir modeli bizimle birlikte yeniden tasarlayabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Alyans Modelleri

 

Kişiye özel alyans modelleri en yeni tasarımlarıyla geleneksel alyans kalıplarını kırmıştır. Şöyle ki alışılagelmiş gold ya da gümüş renklerdeki dümdüz yada çizgili, belki taşlı geleneksel halkaların yerini artık üzeri kişiye göre işlemeli veya yazılı yeni model alyanslara bırakmıştır.

 

Diriliş Takı olarak biz de yenilenmiş sitemizde kişiye özel tasarlanan ürün yelpazemizi genişleterek sizlere kişiye özel alyans modelleri sunmaktayız. Diğer kişiye özel ürün kategorilerimizde olduğu gibi kişiye özel alyans serimizi de sizlerden gelen teklifler, istekler ve siparişler üzerine oluşturduk.

 

Yeni kişiye özel alyans modellerinin diğer geleneksel alyans modellerinden farkı yüzüklerin iç kısmına yazılan isimlerin ve tarihin artık üst kısmına farklı yazı stilleriyle yazılmasıdır. Kişiye özel alyans modellerinin üzeri çiftlerin isimleri ve özel tarihleriyle süslenmiştir. Bu alyans modelleri diğer alyanslar gibi çok sade görünmemekle beraber hem de birçok tarzla güzel bir şekilde uyum sağlamaktadır. Yeni nesil kişiye özel alyans modelleri ile artık hem de şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

Online sitemizde bulabileceğiniz kişiye özel alyans modelleri her biri 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir. Sitemizde sizlere sunmakta olduğumuz kişiye özel alyans modelleri genel olarak isimlerin ve tarihin siyah zemin üzerine üç boyutlu şekilde yazılmasıyla tasarlanmaktadır. Bunun dışında diğer özel istek ve teklifleriniz için iletişim hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Kişisel zevklerinize göre kalın, ince, yanları şeritli veya daha sade görünüm sağlamak için şeritsiz olarak tasarladığımız kişiye özel alyans modellerinde sizlere aynı zamanda gold, rose ve gümüş renk seçenekleri de sunmaktayız. Ayrıca yüzük üzerine yazılacak olan yazı tarzları ve stilleri için de farklı seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

Eğer alyansınızın size özel olmasını istiyor ama bu kadar keskin çizgileri olan alyans modeli istemiyorsanız kişiye özel alyans modelleri arasında bu modeller dışında geleneksele daha yakın ama yine geleneksel alyans çeşitlerinden farklı bir modelimiz daha var. Bu modelde tarih yüzük içine işlense de yine isimler veya bir cümle, ibare yüzük üzerine yazılarak farklı bir tasarımda kişiye özel alyans modeli sunuyoruz.

 

Kişiye Özel Alyans Fiyatları

 

Kişiye özel alyans modelleri günümüzde kendine has tarzı olan, farklı görünmeyi ve farklı takılar takmayı seven kişilerin evlenirken tercih ettikleri alyanslardır. Artık bu kişiye özel alyans modelleri farkını tarzıyla takılarıyla ortaya koyan kişilerin vazgeçilmezi olmuştur. Bu alyanslar şık görünümleri ile hem tarzı tamamlıyor hem de medeni durumu ifade ediyor.

 

Kişiye özel alyans fiyatları için diğer kişiye özel tasarlanan ürünlerde olduğu gibi normal seri üretim gümüş alyans yüzüklere nazaran daha yüksek rakamlar belirleniyor. Ayrıca alyansların üretildiği metaller de farklı olduğu için kişiye özel alyans fiyatları da üretilen metale göre farklılık gösteriyor.

 

Diriliş Takı olarak sizlere en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş kişiye özel alyans modelleri sunuyoruz. Gümüş ürünler için de bir fiyat belirlenirken kullanılan madenin öncelikle kalitesi göz önünde bulunduruluyor. Biz sizler için en kaliteli gümüş madeni kullanmamıza rağmen her zaman her bütçeye uygun fiyatlar belirlemeye çalışıyoruz.

 

Kişiye özel alyans fiyatları için de uygun rakamlar belirlemekle beraber hem de bu rakamların üzerine ek olarak indirim kampanyası da uyguluyoruz.

 

Siz de farklı tasarımlarda kişiye özel alyans modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız Diriliş Takı online sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlere bakarken aynı zamanda kişiye özel alyans fiyatları da inceleyebilirsiniz.

 

 

Sitemizdeki fiyatlar kişiye özel alyans modellerinin adet fiyatıdır. Çift alyans yüzüğü fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR