1 2 >

Kişiye Özel Gümüş Bileklik

 

Kişiye özel tasarlanan birçok takı çeşitleri vardır ama onların arasında kişiye özel gümüş bileklik diğer ürünlerden farklılık gösteriyor. Şöyle ki gümüş yüzük veya kolye takmayı her kes sevemeyebilir. Ama bileklik her kesin sevdiği ve takmaya itiraz etmediği nötr takı çeşiti olmakla her tarza, her yaşa ve her zevke hitap edebilir. 

 

Bileklikler aynı zamanda  ister kadın için isterse de erkekler için hiçbir zaman modası geçmeyen, çok kullanılan ve işlevsel olan takı  çeşitlerinden biridir.

 

Sevdiklerinize doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde değerli bir hediye almak istiyorsanız o zaman kesinlikle tercihinizi kişiye özel gümüş bileklik modellerinden yana kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi de kişiye özel gümüş bileklik ile şımartabilirsiniz.

 

Kişiye özel gümüş bileklik sevdiğiniz kadının ince bileklerini süsleyecek, ya da sevdiğiniz erkeğin kolundan hiç çıkarmak istemeyeceği özel anılarla dolu çok sevdiği gümüş bilekliği haline gelecektir.

 

Duygularınızı ve sevginizi ifade edecek olan kişiye özel gümüş bileklik hediye edeceğiniz kişi kim olursa olsun onu çok mutlu edecek ve kendini değerli hissetmesini sağlayacaktır. 

 

Kişiye Özel Gümüş Bileklik Modelleri

 

Kişiye özel gümüş bileklik modelleri diğer kişiye özel tasarlanan ürünlerde olduğu gibi harfli, isimli, resimli ve birçok farklı çeşitleriyle karşımıza çıkmaktadır.

 

Kişiye özel gümüş bileklik modelleri esasen 925 ayar gümüş madeni kullanılarak üretilse de farklı modellerde gümüşle beraber farklı malzemeler de kullanılmaktadır.

 

Diriliş Takı olarak biz de sizler için kişiye özel ürünler kategorimizde kişiye özel gümüş bileklik serimizi sunuyoruz. Bu serinin içinde hem kadınlar hem de erkekler için farklı çeşitlerde kişiye özel gümüş bileklik modelleri sergiliyoruz.

 

Kişiye özel gümüş bileklik serimiz siz değerli müşterilerimizden aldığımız istekler, siparişler üzerine tasarladığımız ve sektörde en çok tercih edilen gümüş bileklik modellerinden seçilerek oluşturulmuştur.

 

Sizlere sunmakta olduğumuz kişiye özel gümüş bileklik modellerinin esası gümüş madeninden oluşsa da farklı tarzlarda sizlere gümüş bileklik modelleri sunmak adına bazı modellerimizde bilekliğin bileği saran kısmında deri detaylar da kullandık. Aynı zamanda gümüş ve deri malzemeyle beraber bazı bilekliklerimizde doğal taşlar da kullanarak çeşitliliği artırdık.

 

Erkeklere Özel Gümüş Bileklik Modelleri

 

Erkekler için tasarlanan kişiye özel gümüş bileklik modellerini sizlere taşlı, taşsız ve mineli modellerde birkaç farklı çeşitte sunmaktayız.

 

Erkeklere özel tasarlanan bu bilekliklerde en çok tercih edilen modeller siyah mineli, üzeri hat sanatıyla kişiye özel isim veya isimler, cümle, ibare yada isteğe göre Kur’an-ı Kerim’den ayet, sure, dua yazılan, erkeklere özel motiflerle süslenen kişiye özel gümüş bileklik modelleridir.

 

Siyah mineli erkeklere özel tasarlanan kişiye özel gümüş bileklik modelleri iki farklı çeşitte tasarlanmaktadır. Bu modellerin bazılarında bilekliğin bileği saran kısmı gümüş kral zincirden oluşsa da bazılarında bu kısım deridendir. Deriyle kombinlediğimiz kişiye özel gümüş bileklik modellerimizde ayrıca deri üzeri işlemeli gümüş boncuk detayları ile de süslenmiştir.

 

Diğer modellerimizin ise tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmekle farklı tasarımlarda sizlere sunulmaktadır. Bu kişiye özel gümüş bileklik modelleri zincirden ve farklı kesimlerdeki bileklik uclarından oluşmaktadır.

 

Ayrıca erkekler için bir kısmı gümüş boncuklardan oluşan doğal taşlı boncuk bileklikler de daha farklı bir alternatiftir. Gümüş boncuklar üzerine isim yazarak bu bileklikleri kişiselleştirebilirsiniz.

 

Kadınlara Özel Gümüş Bileklik Modelleri

 

Kadınlara özel sunduğumuz kişiye özel gümüş bileklik modellerimizi günlük hayatta şıklığından ve tarzından ödün vermeyen kadınlar için özel olarak tasarladık. Bu modellerde aynı zamanda kadınlara gold ve rose olmakla farklı renk seçeneği de sunmaktayız.

 

Erkek bilekliklerde olduğu gibi kadınlara özel tasarladığımız kişiye özel gümüş bileklik modelleri de hem gümüş, hem de deri detaylı olup farklı dizaynlarda üretilmektedir.

 

Kadınlara özel tasarlanan yan kısımları deri detaylı, gümüş bileklik ucu ise nazar boncuğu ve taş detaylı iki farklı renk seçeneği de bulunan kişiye özel gümüş bileklik modelleri kadınların en çok tercih ettiği modellerdendir. Deri detaylar taşların ışıltısıyla birleşerek harika bir kombinasyon yaratmış, bilekliği daha şık hale getirmiştir. Oval kesimli bileklik ucu üzerine dilediğiniz ismi veya isimleri yazabilirsiniz. Aynı zamanda bu bilekliğin gümüş bileklik ucu çiçek desenli modeli de mevcuttur.

 

Çok sevilen diğer kişiye özel gümüş bileklik modeli ise açılıp kapanır kısmı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş tamamı deriden oluşan kadınlara özel bileklik modelidir. Bu modelin özelliği derinin üzerine takılan yine gümüş madeninden üretilen harfler ve farklı desenlerden oluşan gümüş boncuklardadır.

 

Kişiye Özel Gümüş Bileklik Fiyatları

 

Kişiye özel tasarlanan ürünler seri üretim olmadığı için her zaman diğer ürünlere nazaran daha yüksek fiyatlarda sunulmaktadır. Gümüş madeni değerli olmasıyla beraber diğer çok değerli metallerden daha uygun fiyatlı olmasıyla seçiliyor. Ama yine de tasarlanacak olan ürün kişiye özelse gümüş madeninden üretilse bile belli bir maliyeti tutatı olacaktır.

 

Kişiye özel gümüş bileklik modelleri de kişiye özel tasarlanılan ürünlerden olduğu için kişiye özel gümüş bileklik fiyatları nispeten yüksek rakamlar sergilenmektedir.

 

Kişiye özel gümüş bileklik fiyatları belirlenirken öncelikle kullanılan madenin kalitesine ve üretilen ürünün gramına bakılmaktadır. Aynı zamanda ürüne eklenen ve çıkarılan parçalar, deri ve taş detayları da kişiye özel gümüş bileklik fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan unsurlardır.

 

Diriliş Takı olarak sizlere sunduğumuz kişiye özel gümüş bileklik modelleri için en uygun kişiye özel gümüş bileklik fiyatları belirliyoruz. Aynı zamanda ekstra olarak sitemizde her zaman geçerli olan, ürünlere göre değişen indirim kampanyalarımız da mevcuttur.

 

Siz de sevdiklerinize kişiye özel gümüş bileklik hediye etmek istiyorsanız hemen Diriliş Takı online sitemizden siparişinizi oluşturabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR