1 2 3 ... 10 >

Kişiye Özel Ürünler

 

Kişiye özel ürünler, sizin zevkinize göre hazırlanan ve yalnızca size veya bu ürünü hediye edeceğiniz kişiye ait olan özel tasarımlı takı, aksesuar veya eşyalardır.  Genellikle kişiye özel ürünler gümüş veya diğer değerli madenlerden tasarlanan kişinin her zaman üzerinde taşıyabileceği yüzük, kolye, bileklik veya kol düğmesi, deri cüzdan gibi takı ve aksesuarlardan oluşmaktadır.

 

Kişiye özel yüzük, kolye, bileklik modelleri için esasen günlük kullanılabilmesi adına gümüş madeni tercih ediliyor. Çünkü gümüş hem şık görüntüye sahiptir, hem de her tarza ve her renge uyum sağlayabilen nadir metallerden biridir.

 

Kişiye özel olarak tasarlanan gümüş yüzük, gümüş kolye veya gümüş bileklik şüphesiz ki birine verebileceğiniz en güzel ve en değerli hediyelerden biri olacaktır. Kişiye özel olarak tasarlanan bir ürünün hediye edilmesi sizin o kişiye olan sevginizi ifade edecek ve kişiye kendini değerli hissettirecektir.

 

Sizin için değerli olan biriyle özel gün kutlamasında o değerli anı ölümsüzleştirmek, geçmişteki özel günlerin anısını yaşatmak ve yansıtmakta size yardımcı olacak kişiye özel gümüş yüzük, kişiye özel gümüş kolye ve kişiye özel gümüş bileklik şimdi Diriliş Takı`da.

 

Özel günler için birine hediye arıyor ama ne alacağınıza karar veremiyorsanız Diriliş Takı olarak işinizi kolaylaştırmak için oluşturduğumuz kişiye özel ürünler kategorimizden kesinlikle ruhunuzu okşayacak aksesuar bulacağınızdan eminiz. Onlarca site ve mağazalarda incelediğiniz bir sürü gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş bileklik tam olarak isteklerinizi karşılamıyorsa Diriliş Takı`nın yepyeni sitesine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Kişiye Özel Gümüş Yüzük, Kolye, Bileklik modelleri

 

Diriliş Takı olarak yenilenmiş sitemizde sizler için öyle bir kişiye özel ürünler kategorisi oluşturduk ki bakacağınız hiçbir marka size böyle kolaylık sağlamayacak, bu kadar farklı çeşitlerde, geniş ürün yelpazesiyle alternatifler sunmayacaktır.

 

Bu serimizde sizlere mevcut bütün ürünlerimizi birleştirerek kişiye özel gümüş yüzük, kişiye özel gümüş kolye, kişiye özel gümüş alyans, kişiye özel gümüş bileklik ve kişiye özel deri cüzdan modelleri sunuyoruz.

 

Sitemizdeki kişiye özel ürünler kategorimizi de incelediğinizde sizlere farklı çeşitlerde ve tasarımlarda alternatif yüzük, kolye ve bilkelikliler olmakla gümüş ürünler sunduğumuzu göreceksiniz. Dilerseniz bu alternatifler arasından isteklerinizle uyuşan modeli seçebilir, dilerseniz de tamamen kendi zevkinizi yansıtan yeni bir gümüş yüzük, gümüş kolye veya gümüş bileklik tasarımını en baştan bizimle birlikte oluşturabilirsiniz.

 

Müşteri isteklerinden ilham alarak tasarladığımız kişiye özel ürünler şimdi sizin en özel gümüş aksesuarınız olacaktır. Bu takılarla şıklığı yakalarken hem  de anılarınızı üzerinizde taşıyacaksınız ya da sevginizi birine hediye edeceksiniz.

 

Kişiye Özel Gümüş Yüzük

 

Kişiye özel gümüş yüzük serimizde sizlere isim yazılı gümüş yüzük, çift taraflı gümüş yüzük, hat sanatlı gümüş yüzük, saç teli gümüş yüzük ve resimli gümüş yüzük modelleri sunuyoruz.

 

Kişiye özel gümüş yüzük modelleri her biri 925 ayar gümüş madeninden üretilmekle taşlı, taşsız ve mineli modeller olarak tasarlanmaktadır.

 

En çok dikkat çeken ve hediye olarak tercih edilen yüzük modellerimizden biri çift taraflı gümüş yüzük modellerimizdir. Yüzüğün çerçevesine mekanizmayla yerleştirilen çift taraflı mineli kısım dönerken ortaya çıkan yeni bir foroğraf, isim veya kelime tam bir sürpriz oluyor. Her iki tarafa da dilediğiniz gibi resim basılıyor veya isim, herhangi bir cümle yazılıyor. Aynı zamanda resimli gümüş yüzük seçiminizi çift taraflı olarak da tercih edebilirsiniz.

 

Bunun dışında kapaklı şekilde tasarladığımız kişiye özel gümüş yüzük modelleri de var ki bu yüzükler de kendine has gizemli tasarımlarıyla sizin için değerli olan kişiye sürprizli bir hediye olabilir veya kendiniz için de sipariş verebilir eşinizin, anne ve babanızın, çocuklarınızın foroğrafını içine yerleştirebilirsiniz.

 

Hat sanatlı gümüş yüzük modelleri ise hat sanatının inceliği ve eşsiz görünümüyle en özel yüzük modellerimizdendir.  Şık ve zarif tasarıma sahip hat sanatlı gümüş yüzükler bu yüzüğü hediye edeceğiniz kişinin parmağından asla çıkarmak istemeyeceği en özel aksesuarı olacaktır.

 

Kişiye Özel Gümüş Kolye

 

Kişiye özel gümüş kolye serimiz ise kişiye özel dualı kolye, resimli gümüş kolye, isimli gümüş kolye ve açılır kapanır gümüş kolye modellerinden oluşmaktadır.

 

Kişiye özel gümüş kolye modelleri esasen kadın müşterilerimize hitap etmektedir. Ama erkekler için de dualı, isim yazılı kolyeler ve madalyon tarzı açılır kapanır kolyelerde birkaç özel modellerimiz bulunuyor.

 

Diriliş Takı tasarımı olan kişiye özel gümüş kolye modellerinden biriyle kendinizi şımartmaya ne dersiniz? İsminizin yazılı olduğu kişiye özel gümüş kolye modelleri arasından birini kendinize de hediye edebilirsiniz. Şık tasarımlı isimli gümüş kolye size çok yakışacaktır.

 

Kişiye Özel Gümüş Alyans

 

Alyanslar her halükarda kişiye özel yüzüklerdir. Ama Diriliş Takı kişiye özel gümüş alyans modelleri çok özeldir. Sizler için tamamen farklı tasarımlara sahip 925 ayar gümüş madeninden ürettiğimiz kişiye özel gümüş alyans modellerini görür görmez hemen almak isteyeceksiniz.

 

Hem günlük kullanıma uygun olan Diriliş Takı`ya özel üretilen bu gümüş alyans modelleri tarzınıza tarz katacak, üzerindeki asimetrik yazılarla dikkatleri üzerine çekecek hem de evliliğinizin, aşkınızın sembolü olacaktır.

 

Farklı renk ve desen seçenekleri ile çiftlere özel tasarlanan en tarz ve alışılagelmiş alyans modellerinden farklı tasarımlara sahip kişiye özel gümüş alyans modelleri şimdi Diriliş Takı`da.

 

Kişiye Özel Gümüş Bileklik

 

Kişiye özel gümüş bileklik modellerini de kadın erkek karışık olarak sunuyoruz. Yüzük ve kolye modellerinde olduğu gibi kişiye özel gümüş bileklik modelleri de isim yazılı, harfli, dualı modellerden oluşmakta taşlı, taşsız ve mineli olarak tasarlanmaktadır.

 

Kişiye Özel Deri Cüzdan

 

Kişiye özel deri cüzdan modellerimiz sınırlı sayıda olmakla sadece erkeklere özel üretilmektedir. Eşiniz, babanız, kardeşiniz veya sizin için değerli olan bir erkeğe çok özel bir hediye arıyorsanız kişiye göre özelleştirilmiş deri cüzdan gerçekten de farklı bir hediye seçimi olabilir. Ayrıca kişiye özel deri cüzdan takı takmayı sevmeyen birine verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir.

 

Diriliş Takı`dan alacağınız kanserojen madde içermeyen %100 hakiki deri cüzdan modeli sizin için değerli olan kişiye özel bir hediye olmakla beraber onun sağlığı için de en doğru seçim olacaktır.

 

Kişiye Özel Gümüş Yüzük, Kolye, Bileklik Fiyatları

 

Diriliş Takı olarak sizlere çok farklı tasarımlarda geniş ürün yelpazesiyle kişiye özel gümüş yüzük, kişiye özel gümüş kolye, kişiye özel gümüş alyans, kişiye özel gümüş bileklik ve kişiye özel deri cüzdan modelleri sunuyoruz.

 

Gümüş ürünlerimizde en kaliteli 925 ayar gümüş madenini kullanırken deri cüzdanlarımızda müşterilerimizin sağlığını düşünerek kanserojen madde içermeyen %100 hakiki deri kullanıyoruz. Bütün bu kalitenin karşılığında sizlere en uygun kişiye özel gümüş yüzük, kolye, bileklik fiyatları, en uygun deri cüzdan fiyatları ve en uygun gümüş alyans fiyatları belirliyoruz.

 

Ürün çeşitliliğimizin çokluğundan dolayı sizlere sabit fiyatlar sunamıyoruz. Ama bütün ürünlerimizde sizlere özel indirimler uyguluyoruz. Ayrıca kişiye özel ürünler, her kes için farklı tasarımlarda hazırlandığı, her üründe farklı işlemeler ve ek parçalar kullanıldığı için kişiye özel gümüş yüzük, kolye, bileklik fiyatları değişmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR