Erkek Bileklik
DBL0102
₺1.967,44
₺2.119,91
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
1
Erkek Bileklik
DBL0103
₺1.905,30
₺2.087,67
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
1
Erkek Bileklik
DBL0104
₺1.280,35
₺2.119,91
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
1
Erkek Bileklik
DBL0105
₺1.912,20
₺2.539,05
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
1
Erkek Bileklik
DBL0106
₺1.369,09
₺1.668,53
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün
1
Erkek Bileklik
DBL0107
₺1.663,60
₺2.023,19
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün
1
Erkek Bileklik
DBL0108
₺1.700,20
₺2.635,78
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
1
Erkek Bileklik
DBL0065
₺4.537,54
₺4.953,96
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
1
1 2 3 >

Erkek Gümüş Bileklik

 

Erkekler genelde tarzlarını tamamlamak için saat, kol düğmesi, kravat iğnesi takar veya giydikleri ile uyum halinde olan şık bir deri cüzdan alırlar. Bir de gümüş yüzük erkeklerin en vazgeçilmez aksesuarları ve takılarıdır.

 

Moda ve tarzlar değiştikce, ortaya yeni trendler çıktıkca artık tarz erkekler de farklı çeşitlerde takılar takmaya başlıyor. Artık günümüzde şıklığına önem veren, giydiklerini takılarla kombinlemeyi seven erkekler farklı tarzlarda tasarlanmış gümüş bileklik, gümüş kolye modelleri de takmakla kendi tarzlarını yaratıyorlar.

 

Erkek modasında bilekliğin farklı bir yeri vardır. Moda sürekli değiştikce erkeklerin bileklik tarzı da değişmiştir. Bilekliklerin tarzları ve modelleri değişse de erkekler için tasarlanan bilekliklerde malzeme olarak her zaman gümüş madeni ve deri kullanılmıştır.

 

Moda ve trendler değiştikçe erkek gümüş bileklik modellerinin tarzı da değişmektedir. Artık birçok seçeneklerle karşımıza çıkan erkek gümüş bileklik modelleri her yaşa ve her tarza hitap etmektedir.

 

Diriliş Takı olarak tasarlamakta olduğumuz erkek gümüş bileklik modellerimizi modayı takip eden, tarzını gümüş aksesuarlarla tamamlamayı ve şık görünmeyi tercih eden erkek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

Çok farklı tarzlarda ve tasarımlarda sergilediğimiz erkek gümüş bileklik modellerinin her biri en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir. Artık kadın takılarda olduğu gibi çeşitli tarzlarda tasarlanmış erkek gümüş bileklik modellerini Diriliş Takı`da bulabilirsiniz.

 

Erkek Gümüş Bileklik Modelleri

 

Diriliş Takı olarak sizlere erkek gümüş bileklik kategorimizde her kesin çok beğeneceği ve mutlaka kendi tarzına uygun bulabileceği 50`in üzerinde erkek gümüş bileklik modelleri sunuyoruz.

 

Online sitemizde Diriliş Takı yetenekli ustalarının el emeği olan sizlere özel tasarladığımız hem geleneksel ve klasik çizgilere sahip hem de modern ve spor tarzlarda erkek gümüş bileklik modelleri mevcuttur. Burada sade gümüş zincir bileklik modellerinden başlayarak, mineli, farklı motiflerin işlendiği, yan kısımları deri detaylı veya gümüş zincir detaylı, tamamı el işi olan örgü model ve daha sayamadığımız bir sürü farklı modelleri bulabilirsiniz.

 

Diriliş Takı olarak erkek gümüş bileklik modellerini tasarlarken standart çizgileri seven müşterilerimizin yanı sıra kendine has farklı tarzı olan, standart dışı farklı tasarımlarda takı takmayı ve onları kombinlemeyi seven müşterilerimiz için yeni dizaynlarda erkek gümüş bileklik modelleri tasarlıyoruz.  Gümüşle deriyi bir arada kullandığımız, farklı örgü desenleriyle tamamı 925 ayar gümüş madeninden ürettiğimiz çok özel erkek gümüş bileklik modelleri görenleri kendine hayran bırakıyor.

 

Her biri farklı tarza ve zevke sahip müşterilerimizin zevklerine hitap etmek için her gün yeni tasarımlar üzerinde çalışarak sizler için geniş ürün yelpazemize yeni erkek gümüş bileklik modelleri ekliyoruz.

 

Erkek Deri Bileklik Modelleri

 

Erkek bileklik modelleri arasında deri bilekliklerin her zaman kendine has yeri olmuştur. Biz de Diriliş Takı olarak deri bileklik takmayı tercih eden erkek müşterilerimiz için gümüş madeni ile deriyi kombinleyerek tasarladığımız en tarz erkek gümüş bileklik modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

Gümüş ve deriyi bir arada kullanarak tasarladığımız erkek gümüş bileklik modelleri üç farklı dizayna sahiptir. Bunlardan ilki mineli modellerdir. Gümüş üzerine mine tekniği ve yan kısımlardaki deri detayları bu erkek gümüş bileklik modellerine farklı hava katmıştır. Diğer modeller ise mine kullanılmadan sadece 925 ayar gümüş madeni ve derinin kombinlenmesi ile tasarlanan modellerdir. Bu modeller gümüş üzerine erkek takılarında çok kullanılan motiflerin üç boyutlu şekilde işlenmesiyle tasarlanmıştır.

 

Deriyi kullanarak tasarladığımız diğer model beğeninize sunduğumuz en yeni modellerimizdir. Tamamı el işi olan bu erkek gümüş bileklik modelleri derinin kalitesi ve modellerin farklı ve şık tasarımıyla dikkat çekmektedir.

 

Erkek Zincir Bileklik Modelleri

 

Zincir bileklik modelleri erkeklerin tercih ettiği gümüş bileklik modelleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Bu modeller küçük boyutlarda kesilmiş gümüş parçalarının farklı şekillerde örülmesiyle tasarlanmaktadır.

 

Erkek zincir bileklik modellerinde yine sizlere farklı tasarımlarda bileklikler sunuyoruz. Şöyle ki klasik kral gümüş bileklik, gurbetçi zinciri gümüş bileklik, baklava desenli geçmeli gümüş bileklik, tırnak makası zinciri gümüş bileklik modelleri haricinde sizler için bu zincirleri daha da şıklaştırarak bileklik ucu eklemeli erkek gümüş bileklik modelleri de tasarlıyoruz. Bu modellerde 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş bileklik ucunu yine erkek takı çeşitlerinde en çok tercih edilen motiflerle süsledik.

 

El İşi Erkek Gümüş Bileklik Modelleri

 

Sizlere sunduğumuz erkek gümüş bileklik modelleri arasında en değerlileri ve en çok sevilen modellerimiz tamamı el işi olan erkek gümüş bileklik modelleridir.

 

Kazaz örgü gümüş bileklik, kral bileklik, gemici zincir gümüş bileklik, siyah makrazit taşlı zülfikar gümüş bileklik, aslan figürle zırh gümüş bileklik, örgü model kalem işçilikli gümüş bileklik, kılıç motifli üzeri zirkon taşlı deri bileklik, aslan kafası deri bileklik, kurt kafası deri bileklik modellerinin her birini Diriliş Takı yetenekli ustaları çok özen ve sabırla hazırladı.

 

Erkek Gümüş Bileklik Fiyatları

 

Erkek gümüş bileklik fiyatları bu bilekliklerin tasarım ve işçilik özelliklerine göre belirlenmektedir. Müşterilerimizi memnun etmek ve her birinin ayrı ayrılıkta zevklerine dokuna bilmek adına sizlere geniş ürün yelpazesiyle farklı tasarımlarda ve çizgilerde, farklı tarzlarda erkek gümüş bileklik modelleri sunuyoruz. Modellerin çeşitliliği erkek gümüş bileklik fiyatları için sabit ve net bir rakam söylememizi engelliyor.

 

Erkek gümüş bileklik fiyatları ürünün el işçiliği, kullanılan malzeme ve malzemenin miktarı, ürünün gramı, işlemeleri, varsa taş detayları, kullanılan teknikler ve eklenen diğer parçalar hesaba katılarak belirleniyor.

 

Diriliş Takı`da her zevke uygun olmakla beraber her bütçeye uygun da erkek gümüş bileklik modelleri bulabilirsiniz. Söylediğimiz gibi amacımız müşteri memnuniyeti olduğu için diğer kategorilerde de olduğu gibi erkek gümüş bileklik fiyatları belirlerken de müşterilerimizin bütçesini düşünüyoruz. Bu nedenle de sitemizde belirlediğimiz fiyatların üzerine her ürüne özel indirim kampanyası da sunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR