1

Asker ve Polis Yüzükleri

Bildiğiniz gibi erkek takıları içinde gümüş yüzükler erkeklerin takmayı en çok tercih ettiği aksesuarlarıdır. Bu yüzükler erkeklerin parmaklarını süslerken aynı zamanda belli bir şekilde karakterlerini de sergiliyor.

Kimliklerini sergilemek için ise en iyi yol mesleklerini yansıtan erkek gümüş yüzük modelleridir. Erkek gümüş yüzükler arasında her zaman mesleği ifade eden yüzüklere rastlamayız. Ama bu tür gümüş yüzükler arasında en çok rastladığımız asker ve polis yüzük modelleridir.

Asker ve Polis görevi eski dönemlerden beri Türk milleti için büyük önem arz eden mesleklerden, kutsal görevlerden biri olmuş, günümüzde ise bu görev sahip olduğu eski değerin katbekat fazlasını taşımakla erkek gümüş yüzükleri üzerine yansıtılarak asker ve polis yüzükleri adıyla özel bir kategori oluşturuyor.

Asker ve polis yüzükleri üzerinde Türkiye Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Türk Polis Teşkilatı ve Jandarma`ya ait motifler, arma ve sembollerin işlenerek tasarlandığı yüzüklerdir. Bu gümüş yüzük modelleri bu kurumlarda görev yapanlara özel tasarlanarak yüzükler üzerinde rütbe amblemleri de yer alıyor.

Asker ve polis yüzükleri bu zorlu görevleri üstlenen, vatani görevlerini büyük fedakarlıkla yerine getiren, canları pahasına vatanı ve milletini koruyan ister emekli istese de şu anda görevini yapmakta olan asker ve polislerimizin severek ve beğenerek taktığı aksesuardır.

Bu erkek gümüş yüzükleri Türk Silahlı Kuvvetleri çalışanları için onlara özel günlerde verilebilecek en güzel hediyelerden biri olabilir.

Eğer kendinize veya bir yakınınız için böyle tasarım bir gümüş yüzük arıyorsanız şimdi Diriliş Takı online sitemizdeki özel asker ve polis yüzükleri arasından zevkinizi ve isteklerinizi yansıtan seçebilirsiniz, yüzükleri kişiselleştirebilirsiniz.

Kişiye Özel Uzman Çavuş Yüzükleri

Kişiye özel tasarlanan asker ve polis yüzükleri olan uzman çavuş yüzükleri şimdi farklı tasarımlarıyla Diriliş Takı online sitesinde ve mağazalarında satışta.

Sadece uman çavuş yüzükleri değil asker ve polis yüzükleri serimizde yer alan Polis yüzükleri, diğer rütbeleri yansıtan subay uüzükleri, astsubay yüzükleri, genel başlıkta sunduğumuz devre yüzükleri ve bu kategoriye ait başka yüzüklerin de her birinde kişiye özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Diriliş Takı online sitemizde bulabileceğiniz asker ve polis yüzük modelleri size istediğiniz yüzük hakkında tasarım fikirleri verebilir. Kendi tasarımımız olan 925 ayar gümüş yüzük modellerimizi sunup kişiselleştirilme kısmını size bırakıyoruz.

Dilerseniz uzman çavuş yüzükleri veya başka rütbeleri yansıtan yüzükler arasından bizim sizlere sunduğumuz yüzükleri seçebilir, dilerseniz de yenilenmiş Diriliş Takı whatsapp iletişim hattımızdan bizimle irtibata geçip kendi özel tasarımlarınızı bizimle oluşturabilirsiniz.

Uzman Çavuş Kimdir?

Uzman Çavuş, Türkiye Silahlı Kuvvetleri askeri hiyerarşisinde Jandarmadan sonra gelen kademede Uzman Erbaşlar statüsündeki ikinci rütbedir. Birinci rütbe ise uzman onbaşılardır.

Uzman erbaşlar eğitimeğ uzman onbaşı rütbesiyle başlar, eğitimi başarıyla tamamlayanlar hizmete Uzman Çavuş rütbesi alarak devam eder.

Uzman erbaşlar, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı`nın emrinde çalışanlardır.

Uzman Çavuş Yüzük Modelleri

Uzman çavuş yüzük modelleri Türk Silahlı Kuvvetleri`nde görev yapan uzman çavuş rütbeli askerler için özel olarak tasarlanan yüzüklerdir.

Diriliş Takı olarak sizlere sunduğumuz farklı tasarımlardaki uzman çavuş yüzükleri taşlı, taşsız ve mineli olarak üç modelde sunuyoruz.

Uzman çavuş yüzük modelleri ve diğer rütbelere göre tasarlanan erkek gümüş yüzük modellerinde yüzüklerin üst kısmında veya yanlarında bu rütbeyi ifade eden nişan işleniyor. Bu nişanların işlenmesi yüzükleri ayırt eden özelliklerden biridir.

Taşlı uzman çavuş yüzükleri için tercihimiz sahip olduğu özellikleri ve ışıltısıyla, farklı renk seçenekleriyle yine zirkon taşıdır. Uzman çavuş yüzük modelleri için de diğer asker ve polis yüzük modellerinde olduğu gibi kırmızı ve mavi renkli zirkon taşını kullanıyoruz.

Kırmızı renk Türkiye bayrağını yansıtmamıza yardımcı olmakla hem de bağımsızlığımızı ifade ediyor. Mavi renk zirkon taş ise Türklüğümüzü simgeliyor. Asker ve polis yüzük modelleri için de seçtiğimiz mavi ve kırmızı renkli zirkon taşları bu özellikleri yüzüklerimizde yansıtmamızda önemli rol oynuyor.

Uzman çavuş yüzük modelleri üzerinde birçok motifleri aynı anda birleştiriyor. Türkiye bayrağını yansıtmak için kırmızı zirkon taşın üzerine gümüş madeninden işlediğimiz ay yıldız motifi konseptimizin önemli kısmını taşkil ediyor. Bazı modellerimizde ise altın kaplama üzerine ay yıldız motifi işleyerek zirkon taş üzerine yerleştiriyoruz.

Yüzüklerin yan kısımlarını ise Jandarma arması, uzman çavuş yazısı, uzman çavuş nişanı, yine ay yıldız motifi ile süslüyoruz.

Tamamı 925 ayar gümüş madeninden oluşan taşsız uzman çavuş yüzük modelleri ise siyah emin üzerine uzman çavuş nişanı, yanlarına Göktürkçe Türk yazısı işlenerek tasarlanıyor.

Sizlere çeşitli tasarımlarda sunduğumuz uzman çavuş yüzükleri dışında aklınızda farklı tasarımda bir yüzük modeli varsa bunu da bizimle paylaşıp hayalinizdeki erkek gümüş yüzük modeline Diriliş Takı kalitesi ve farkıyla sahip olabilirsiniz.

Uzman Çavuş Yüzük Fiyatları

Uzman çavuş yüzük fiyatları diğer erkek gümüş yüzük modelleri için de geçerli olan tasarımların özelliklerine göre değişmektedir.

Taşlı modellerde, taşsız modellerde ve mine tekniği ile tasarlanan mineli Uzman Çavuş yüzük modellerinin her biri 925 ayar gümüş madeninden üretilerek farklı çeşitlerde tasarlandığı için farklı fiyatlara sunuluyor.

Taşlı Uzman Çavuş yüzük modelleri erkek gümüş yüzüklerinin vazgeçilmez doğal taşlarından olan zirkon taşı ile tasarlandığı için değeri taşsız ve mineli yüzük modellerine göre daha yüksek fiyatlar gösteriyor. Bazı taşlı modellerde taş üzerine eklenen Ay yıldız motifli gümüş ve altın kaplama parçalar da bu yüzüklerin değerini belirleyen diğer unsurlar oluyor. Aynı zamanda yüzüklerin üzerindeki motifler, el işçiliği bu yüzükleri değerli yapıyor.

Taşsız modeller ise tamamı 925 ayar gümüş madeninden oluşan siyah zemin üzerine motiflerin işlendiği modellerdir ki taşlı modellere nazaran uzman çavuş yüzük fiyatları burada daha az rakamlarda sunuluyor.

Her bir uzman çavuş yüzük modeli aynı zamanda kişiselleştirilerek de üzerine isminiz, devre yılınız ve başka önemli yazılar işlenebiliyor.

Çeşitli tasarımlara sahip olduğu için uzman çavuş yüzük fiyatları ile ilgili sizlere sabit fiyat sunamadığımız için sizleri her modeli tasarım ve fiyat olarak incelemek için Diriliş Takı sitemizde bekliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR