Gümüş Kral Bileklik

 

Günümüzün tarz ve şık erkekleri güzel kombinler yapmakla birlikle yaptıkları kombinleri gümüş takılarla tamamlamayı seviyorlar. Erkeklerin en çok kullandıkları takılar arasında ise gümüş bileklik modelleri ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Erkekler, günlük hayatlarında takı takmayı sürekli hale getirdiklerinden ve daha fazla modellere ihtiyaç duyulduğundan beri sektörde yeni tarzlarda ve tasarımlarda, birbirinden şık 925 ayar gümüş madeni kullanılarak erkek takıları ve akabinde erkek gümüş bileklik modelleri üretilmeye başlanmıştır. Her yıl da moda değiştikce, yeni trendler ortaya çıktıkca bu modeller çeşitlenerek çoğalmaktadır.

 

Ama erkek gümüş bileklik modelleri arasında öyle bir model var ki erkek modasının hangi dönemine bakarsak bakalım hep trend olduğunu görebiliriz. Bu bileklik modelleri her kesin çok iyi bildiği gümüş kral bileklik modelleridir.

 

Gümüş kral bileklik modelleri takı takmayı seven veya sevmeyen her erkeğin severek tercih ettiği ve günlük hayatında her tarzla uyum sağlayan, her tarza farklı bir hava katan, her erkeğin dolabında bulundurması gereken kurtarıcı ve alternatif bilekliklerdir.

 

Siz de tarzınızı şıklaştırmak istiyorsanız seçiminizi gümüş kral bileklik modellerinden yana kullanabilirsiniz.

 

Gümüş Kral Bileklik Modelleri

 

Kral bileklik modelleri genel olarak tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmekle erkeklerin en çok tercih ettiği erkek bileklik modelleri arasında en başta gelmektedir.

 

Gümüş kral bileklik modellerinin yaşı ve tarzı yoktur. Gümüş kral bileklik modelleri sahip oldukları yalın ve şık tasarımlarıyla hem olgun hem de genç erkeklerin, hem klasik hem de spor tarzda ya da kendine has tarzı olan ve şıklığından ödün vermeyen erkeklerin her zaman tercih ettiği modellerdir. Ayrıca gümüş kral bileklik modelleri asla modası geçmeyen bilekliklerdendir.

 

Gümüş kral bileklik modellerine bakarsanız birbirinin içinden geçirilmiş gümüş tellerin oluşturduğu bir desen görürsünüz. Bu desen ise aynı uzunlukta ve aynı kalınlıkta kesilmiş gümüş halkaların ikişer şekilde özel örme tekniği ile birbirilerinin içinden geçirilmesi ve birleştirilmesiyle ortaya çıkmaktadır. Bu örme tekniği makinelerle yapılmamaktadır. Gördüğünüz gümüş kral bileklik modellerinin her biri el işidir.

 

Diriliş Takı online sitemizde klasik, oval ve yassı olmakla üç farklı tarzda birkaç modelde ve iki farklı renkte kral bileklik modelleri sunuyoruz. Klasik kral gümüş bileklik, oval kral beyaz gümüş bileklik, klasik kral beyaz gümüş bileklik, klasik kral kare zincir gümüş bileklik, yassı kral gümüş bileklik ve motifli kral zincirli gümüş bileklik modellerinin hepsini Diriliş Takı mağazalarında ve sitesinde bulabilirsiniz.

 

Aynı zamanda erkek gümüş bileklik kategorimizde de kral zincir detaylı bileklik ucunda farklı desen ve motiflerin işlendiği daha faklı modeller de bulabilirsiniz.

 

Kral Bileklik Ölçüleri

 

Gümüş kral bileklik modelleri her biri el işi olmakla farklı boyutlarda hazırlanmaktadır. Bilekliklerin kalınlığı 2mm ile 4.5mm arasında değiştikçe ağırlığı da  6.08gr`dan 18.70gr`a kadar artmaktadır. Uzunluk ise hepsinde standart 20-23cm olarak kalmaktadır.

 

Diriliş Takı olarak ürettiğimiz gümüş kral bileklik modellerinin ölçüleri gramlarıyla birlikte aşağıdaki gibidir:

 

Kalınlık 2mm, Ağırlık 6.08gr, Uzunluk 20-23cm

Kalınlık 2.8mm, Ağırlık 8.39gr, Uzunluk 20-23cm

Kalınlık 3.5mm, Ağırlık 11.76gr, Uzunluk 20-23cm

Kalınlık 4.5mm, Ağırlık 18.70gr, Uzunluk 20-23cm

 

Sitemizde gördüğünüz bütün kral bileklik modellerinde bu ölçüler geçerlidir. Yapmanız gereken tek şey Diriliş Takı sitemizden beğendiğiniz gümüş bileklik modelinde kendi bileğinize uygun zincir kalınlığı ve bileklik ölçünüzü seçip siparişinizi oluşturmaktır. 

 

Gümüş Kral Bileklik Fiyatları

 

Kral bileklik modellerinin her biri çok özenle hazırlanmakla Diriliş Takı yetenekli ustalarının el işidir. Tamamı 925 ayar gümüş madeninden özel teknikle örülerek üretilmiş gümüş kral bileklik fiyatları özel el işi olmalarına rağmen çok yüksek rakamlara sunulmamaktadır.

 

Gümüş bileklik fiyatları siparişinizi oluştururken seçtiğiniz bileklik kalınlığına ve bilek ölçünüze göre değişmektedir. Diriliş Takı olarak gümüş kral bileklik fiyatları için sizlere diğer kategorilerimizde de olduğu gibi en uygun rakamları belirlemekteyiz. Bununla beraber her ürüne özel indirimli kampanyalar da uygulamaktayız.

 

Diriliş Takı`dan satın alacağınız gümüş kral bileklik ile birlikte bilekliğin bakımını kolaylıkla yapabilmeniz için gümüş parlatma bezi de gönderiyoruz. Aynı zamanda siparişiniz Diriliş Takı özel hediye kutusu içerisinde hediye paketi olarak gönderilmektedir. Hediye kutusu ve gümüş parlatma bezi firmamızın size hediyesi olup gümüş kral bileklik fiyatları haricinde ek bir ücret alınmamaktadır.

 

Kalitenin ve uygun fiyatın adresi Diriliş Takı`da sizleri görmekten mutluluk duyarız.

 

Bileklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

 

Teknolojinin ilerlediği bugünlerde artık birçok alanda olduğu gibi gümüş sektöründe de e-ticarete geçilmiştir. Böyle olduğu durumda parmak ölçüsü, kolye ölçüsü ve bilek ölçüsü almak gibi işlemleri ev ortamında pratik bir şekilde yapabilme ihtiyacı doğmuştur.

 

Genel olarak sektörde bileklik uzunluğu 16 ila 23cm arasında değişmektedir. Bileklikler tokalı ve tokasız üretilmektedir ki gümüş kral bileklik modelleri de tokalı olarak üretilen modellerdendir. Tokalı bileklik alırken odaklanmanız gereken nokta ise bileğin çevresidir.

 

Bileğinizi ölçmenin en kolay yolu her evde bulunabilecek terzi mezurasıdır. Yapmanız gereken şey mezurayı bileğinize sararak uçlarının birleştiği yeri işaretlemek ve milimetre olarak ölçüsünü almaktır. Mezura yoksa bu işlemi bir ip veya bantla da yapabilir, aldığınız ölçüyü milimetre cetvelle ölçebilirsiniz.

 

Bilek ölçünüzü alırken kullandığınız malzemenin bileğinizi ne çok sıkmasına ne de çok gevşek olmasına dikkat edin. Bilekliğin hafif gevşek olmasını ve elinize doğru inmesini istiyorsanız aldığınız ölçünün üzerine 1 ila 3cm arasında ekleme yapabilirsiniz.

 

Bu işlemi daha önce aldığınız ve kullanmakta olduğunuz bilekliklerin çapını ölçerek de yapabilirsiniz. Mevcut bilekliğin çapının ölçülmesi de yine mezurayı bilekliğin çevresine sararak yapılmaktadır. Ama vücut ölçülerimiz sık sık değiştiği için bileklik ölçünüzü doğrudan bileğinizden almanız daha mantıklı olacaktır. 

 

 

Ayrıca bileklik alınırken onun takılma şekli de göz önünüde bulundurulmalıdır. Yani bileğin boyutunu ölçmek yeterli değildir. Kimi bilekliğin bileğini sarmasını tercih ederken, kimi bilekliğin hafif dökümlü durmasını seviyor. Bu nedenle de kendiniz için veya birine hediye etmek için bileklik alırken nasıl takacağınızı veya alacağınız kişinin bilekliği nasıl takdığını bilmeniz gerekir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR