EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ BAŞLADI!
Ay Yıldız Yüzükler
Süleyman Mührü Yüzükler
Osmanlı Yüzükleri
Dualı Yüzükler
Türk Yüzükleri
Asker ve Polis Yüzükleri
Dualı Kolyeler
Doğal Taşlı Kolyeler
Türk Kolyeleri
Kişiye Özel Yüzükler
Kişiye Özel Kolyeler
Muskalık ve Cevşenler
Tesbihler

Efsane Cuma

Yıl boyunca sitemizde çeşitli kampanyalarla indirimler yapar, değerli müşterilerimizi sevindiririz. Bu defa tüm indirim kampanyalarımızdan farklı, yılın en büyük indirimlerini sunacağımız Efsane Cuma indirimleri ile geliyoruz. Büyük Cuma ve Efsane Cuma yılda sadece bir defa olur. Dünyadaki tüm markalar bügün yılın en büyük indirimini yapar. İnsanlar da çoğu zaman almak istedikleri birçok şeyi yılın en büyük indirimi olan her yılın kasım ayında yapılan bu etkinlikte almak için saklıyor, gerçekten de çok iyi indirimlerle alabiliyorlar.
Biz de DİRİLİŞ TAKI olarak müşterilerimizi memnun etmek için bu güne özel efsane indirimler yapıyoruz. Bu indirimlerle şimdiden sevdikleriniz için Yılbaşı hediyesi alabilir, yaklaşan doğum günleri için çok iyi fiyata gümüş takılar seçebilir veya kendiniz için almak istediğiniz gümüş yüzük, kolye, bileklik gibi takıları, tesbihleri çok iyi bir fiyata elde edebilirsiniz.

Efsane Cuma İndirimi

Herkes uygun fiyata alışveriş yapmak ister. Bu nedenle de yılda bir defa yapılan efsane cuma indirimi için önceden liste yapar, indirim haberlerini bekler veya cuma indirimlerinden yararlanmak için sabahın erken saatlerinde mağazanın önünde beklerler. Efsane Cuma veya herkesin Black Friday olarak tanıdığı bu özel gün tüm dünyada en önemli alışveriş günüdür. Her yıl kasım ayının son cuma günü yapılır, çoğu zaman cumartesi ve pazar olmakla da haftasonunu kapsar. Peki bu sene Efsane Cuma hangi tarihte gerçekleşecek? Bu sene efsane cuma günü 25 kasıma denk geliyor. Büyük Cuma yeni şeyler almanın tam zamanı.
Birçokları için efsane cuma, harika fırsatlardan yararlanarak çılgınca alışvevriş yapmak, kuyruklarda beklemek anlamına gelir. Alışveriş tutkunlarının büyük heyecanla beklediği bugün malesef çoğu zaman büyük kaosun da yaşandığı günlerden biri oluyor. Son zamanlarda özellikle pandemiden sonra çevrimiçi alışveriş popülerleştiği için artık bu kaoslar yaşanmıyor.
Önceden görüp beğendiğiniz, almak için efsane cuma indirimlerini beklediğiniz 925 ayar gümüş takıları evinizden çıkmadan ve Efsane Cuma'nın kaosunu yaşamadan rahatça DİRİLİŞ TAKI online mağazamızdan sipariş edebilirsiniz.

Efsane Cuma Nedir?

Efsane Cuma Nedir? Neden Kutlanıyor? İlk Ne Zaman ve Nerede Başladı?Neden böyle adlanıyor? gibi sorular çok merak ediliyor.
Türkçe’de Efsane cuma indirimleri olan kasım ayının son cuma gününün ilk ve dünyada popüler adı “Black Friday” yani “Kara Cuma” günü bugün dünyadaki tüm mağazaların ürünlerinde büyük indirimler yaptığı, çılgınca alışverişlerin yapıldığı bir gün olarak biliniyor. Ama ilk zamanlarda alışverişle ilgili bir tabir değildi. Bu tabir birbirinden farklı iki olay için kullanılmıştır. Şöyle ki birçok tarihi kaynakta bu tabir ilk defa 1869 yılında Amerika Birleşik Devletleri`nde altın piyasasının çökmesinden sonra yaranan mali krizi tanımlamak için ortaya çıktığını söylüyor. Altın fiyatının düşmesi sonucunda Wall Street finansörleri milyonlar kaybetmiştir. Bu olaydan sonra o gün kara cuma olarak bilinmeye başlamıştır.
Bugünkü anlamıyla Black Friday tabiri ilk defa 1950`lerde kullanılmıştır. O zamanlar bu tabirin yine ticaretle pek alakası yoktu ve tatsız bir olayı tanımlıyordu. Şöyle ki 1950’lerde her yıl Philadelphia’da Şükran Günü’nden sonra cumartesi günü, Ordu-Donanma futbol maçı düzenleniyordu. Bu etkinlik için buraya gelen çok sayıda izleyici vardı. Maçtan bir gün önce yani cuma günü Philadelphia’ya insanlar akın ediyor, sokaklar ve mağazalar kalabalık, trafik sıkışık oluyordu ki bu da hırsızlık, kaza ve bu gibi olaylara sebep oluyordu. Bu durumdan şikayetçi Philadephia polisleri cuma günü kalabalıklarını ve sıkışmış trafiği tanımlamak için bu güne “Black Friday” diyorlardı.
Yaklaşık 10 yıl sonra Philadephia’da artan nüfus sayısı satışların da artmasına neden oldu ve “Black Friday” tabiri tüccarları arasında populerleşti. Onlar bu tabiri olumsuz çağırışımlardan kurtarmaya çalışarak “Büyük Cuma” olarak değiştirdi. Bu zaman ise müşterilere indirimler sunmaya başladı. 1980’lerin etkinlik başka şehirlere de yayılmaya başladı ve 90’larda ise ülke çapında kutlanan bir etkinliğe dönüştü. O zamandan beri Amerika’daki alışveriş tutkunlarının hevesle beklediği bir gün haline geldi.
Sonra ise tüm dünyanın birçok yerinde benimsenen Efsane Cuma bugün Türkiye'de dahil olmak üzere dünya ülkelerinin %50-60’nın kutladığı etkinlik oldu.

Efsane Cuma Ne Zaman?

Büyük Cuma ilk Amerika’da ortaya çıkmış, Şükran Günü’nden sonraki güne atıfta bulunmak için kullanılmıştır. Bu nedenle de Efsane Cuma etkinliği her sene kasım ayının son cuma gününde yapılmaktadır. Ama bir günlük bir etkinlik değildir. Dünyanın bir çok ülkesinde, aynı zamanda Türkiye’de birçok markada efsane cuma indirimleri artık cuma gününden birkaç gün önce başlanır ve hafta boyunca devam eder. Bazı markalar da etkinliğe cuma günü girer girmez çevrimiçi başlar. DİRİLİŞ TAKI olarak biz de müşterilerimiz için erkek gümüş yüzük modellerinde, gümüş kolye modellerinde, tesbihlerde, kişiye özel ürünler kategorimizde, kadınlar için gümüş tektaş yüzük modellerinde ve hemen hemen tüm kategorilerimizde efsane cuma indirimlerimizi sunuyoruz. Sevgilinize evlilik teklifi yapmak için, babanızın çok sevdiği tesbihi ona hediye etmek veya kendinize çok şık takılar almak için bundan daha mükemmel bir fırsat olamaz.

Efsane Cuma İndirimleri

Efsane Cuma indirimlerini sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz. O yüzden en sevdiğiniz ürünlerimize efsane indirimler yapıyoruz. Uzun zamandır almak istediğiniz ama büyük indirimleri beklediğiniz gün geldi çattı. Şimdi DİRİLİŞ TAKI farkıyla en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden ürettiğimiz benzersiz tasarımlara sahip takılarımızı harika fırsatlarla alabilirsiniz.

Erkek Gümüş Yüzük Modellerinde Efsane Cuma İndirimi

Efsane cuma indirimi için sizlere çok sevilen ve çok satan erkek gümüş yüzüklerimizi seçtik. Kemerli Ay Yıldız yüzük, Süleyman Mührü Yüzük ve beğendğiniz birçok farklı tasarımda Ay Yıldız Yüzükler , taşlı yüzükler, modern çizgiler ve geleneksel motiflerle süslenmiş taşsız yüzükler, islami yüzükler ve birçok yüzük modeline indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Burç Takıları İçin Harika Fırsatlar

Son zamanların trend konularından olan burçlar sizin de dikkatinizi çekiyorsa hemen DİRİLİŞ TAKI farkıyla harika fırsatları yakalayın. Burcunuza uygun burç kolyeleri ve burç bileklikleri ile auranızı iyileştirebilir, enerjinizi yakalayabilir ve iyi şans elde edebilirsiniz. Özel Seri Koleksiyonu İçin Efsane Cuma İndirimleri Diriliş Takı’nın Özel Seri koleksiyonu görenleri kendine hayran bırakıyor. Özenle hazırlanmış bu ürünlerin her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Özel tasarımlardan oluşan bu seriler şimdi Efsane cuma indirimleri ile efsane fiyatlara sunuluyor. Hemen vakit kaybetmeden hiç bir yerde bulamayacağınız bu özel takılara şimdi sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR