1

Kişiye Özel Açılıp Kapanır Gümüş Kolye

 

Giyim tarzımızı tamamlamak için kullandığımız takılar bize şıklık katmakla beraber kullanılma tarzına, takılma şekline ve seçimlerimize göre bizi ifade eden aksesuarlardır. Kişiye özel tasarlanan takılar ise kendini ifadenin en iyi şeklidir.

 

Kişiye özel tasarlanan takılar sınırsız çeşitleriyle her birinin kendine has detayları, bazen ilginç ama her zaman göz alıcı görünümleriyle dikkat çekiyorlar. Kişiye özel tasarlanan takılar içerisinde en göz alıcı çeşitleri kişiye özel gümüş kolye modelleridir.

 

Kişiye özel gümüş kolye modelleri farklı çeşitlerde ve her biri farklı dizaynlarda karşımıza çıkmaktadır. En popüler ve tercih edilen modeller isimli gümüş kolye, resimli gümüş kolye veya kolye ucu kişinin baş harfi olan kolye modelleri olsa da açılıp kapanır gümüş kolye modelleri kendine has gizemli havası ve farklı tasarımlarıyla en dikkat çekici modellerdir.

 

Kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlara doğum günü, evlilik yıl dönümü, yeni yıl hediyesi olarak alabileceğiniz en değerli hediyelerden biri olabilir. Farklı tasarımlarda olan açılıp kapanır gümüş kolye modellerinden seçtiğiniz modele göre ürünü kişiselleştirebilirsiniz.

 

Kişiye özel açılıp kapanır şekilde tasarlanabilen gümüş kolye modelleri gizemli tarzıyla her zaman dikkat çekmektedir. Ayrıca kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye modellerinden biriyle kendinizi de şımartabilirsiniz. Bu kolyeler gizemli havasıyla dikkat çekmekle beraber aynı zamanda özel anılarınızı yanınızda taşıyacağınız değerli bir aksesuarınız olacaktır.

 

Kişiye Özel Açılıp Kapanır Gümüş Kolye Modelleri

 

Kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye modelleri her şeyden önce kişisel tarzı sergilemenin en harika yoludur.

 

Açılıp kapanır gümüş kolye modelleri içinde hatıraları barındıra bilen kişilerin kendileri için bir çeşit tılsım, uğurlu kolyesi olarak özel tuttukları aksesualardır. Sevdiğiniz ve sizin için çok değerli olan kişiye herhangi bir özel gününde bu kolyelerden birini hediye etmekle ona dünyanın en değerli kolyesini vermiş olursunuz.

 

Özellikle kadınlarda görmeğe alıştığımız kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye modelleri farklı tasarımlarıyla aynı zamanda erkekler için de üretilmektedir.

 

Diriliş Takı online sitemizde sizlere sunmakta olduğumuz açılıp kapanır kolyelerin bir kısmı hem erkekler hem de kadınlar için kullanılabilir tarzdadır. Kişiye özel asansör model ve madalyon kolyeler bu  tarz kolyelerdendir.

 

Sizlere sunduğumuz asansörlü kolye modelleri ve madalyon kolyeler sade tasarımlarda olup üzerinde işlenebilecek motif, desen veya semboller tamamen sizin istekleriniz ve tarzınıza göre yapılmaktadır. Böylece istediğiniz gibi erkeklere özel motiflerden birini veya sizin için anlamı olan bir sembolü madalyon gümüş kolye ya da asansör model kolyenizin üzerinde işleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca sitemizde sırf kadınlara özel kalp madalyon gümüş kolye modeli de bulunmaktadır. Kadınlara özel tasarladığımız kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye modelleri kendi naif tasarımları ve ince işlemeleri ile göz okşamaktadır.

 

Kişiye Özel İstiridye gümüş kadın kolye, Açılır kelebek kadın gümüş kolye, Açılır kanat kalp kadın gümüş kolye, Açılır papatya model kadın gümüş kolye, Açılır kalp kadın gümüş kolye modellerimiz kadın müşterilerimizin çok severek kullandıkları kolyelerdir. Bu kolyelerin her biri ince taş detaylarıyla, özel mekanizmalı açılıp kapanır özelliği ile ve açılırken ortaya çıkan sürpriz detaylarla benzersiz modellerdir.

 

Kişiye Özel Madalyon Kolye Modelleri

 

Madalyon gümüş kolye modelleri yuvarlak, oval, kare kesim, kalp şekilli ve bir sıra farklı tasarımları ile  kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye modelleri arasında çok özel yeri olan kolyelerdir.

 

Tarihi yüzyıllara dayanan madalyon kolyeler kadınların her zaman içinde bir fotoğraf, bir tutam saç veya özel anılarını sakladıkları gizemli aksesuarlarından biri olmuştur. Madalyon kolye modelleri eski muskalardan evrilmiştir.

 

Madalyonlar sadece kolye tarzında değil aynı zamanda yüzük ve bileklik şeklinde de tasarlanabiliyor. Örneğin, İngiltere Kraliçesi I. Elizabeth madalyon yüzüğünü her gün takardı veya Elizabethanlar, madalyon aşığı oldukları için onların miniyatür portrelerini yapan sanatçıları vardı. Bu miniyatür portreleri madalyonlarına saklarlardı.

 

Aynı zamanda Prens Albert, sevgili Victoria`ya sekiz çocuğunun her birinden bir tutam saçla dolu sekiz madalyonlu bileklik hediye etmiştir. Ayrıca açılıp kapanır özelliği olan madalyon kolye modelleri eski zamanlardan bugüne kadar aşk, onur, bağlılık yemini ve geçmişe bir pencere anlamlarını ifade etmiştir.

 

Eski zamanlarda bu kolyeler bitkisel ilaçların ve zehirlerin taşınması, saklanması için de kullanılmıştır. 16. yüzyıl Avrupasında ise madalyon kolye içine parfümle ıslanmış kumaş saklanarak tılsım gibi kullanılmış, kötü kokuları ve kötü ruhları kovmuştur.

 

Kişiye Özel Açılıp Kapanır Gümüş Kolye Fiyatları

 

Genel olarak ister yüzük, ister kolye, ister bileklik olsun, kişiye özel tasarlanan bütün ürünler kişisel istekler üzerine tek nüsha olarak hazırlandığı için diğer seri üretim takı çeşitlerinden her zaman yüksek fiyatlara sunuluyor. Kişiye özel tasarlanan takıların hazırlanmasında ağırlıklı olarak çoğu zaman el işçiliği  kullanılıyor.

 

Kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye fiyatları da bu kolyelerin her birinin kişiye özel farklı dizaynlarda tasarlanıldığı için diğer kolyelere nazaran daha farklı fiyatlarda sunulabiliyor. Ayrıca her kolye kendi özelliklerine göre de fiyatlandırılıyor.

 

Diriliş Takı olarak her zaman ister seri üretim modellerimiz isterse de kişiye özel tasarlanan modeller olsun her bütçeye uygun rakamlar sunmaya çalışıyoruz. Açılıp kapanır gümüş kolye fiyatları için de her zamanki gibi makul rakamlar sunuyoruz.

 

Kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye modelleri özel mekanizmayla hazırlanmakla 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş yüksek el işçiliği olan modellerdir. Farklı tasarımlarda sizlere sunduğumuz açılıp kapanır gümüş kolye modelleri her biri Diriliş Takı`nın yetenekli ustalarının el emeğidir.

 

 

Siz de aşkınızı, sevginizi, hisslerinizi  bir hediye ile göstermek istiyorsanız sizlere sunduğumuz eşsiz tasarımlardaki kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye modellerinden birine Diriliş Takı farkıyla sahip olabilirsiniz. Sitemizde ürünleri incelerken aynı zamanda kişiye özel açılıp kapanır gümüş kolye fiyatları da görebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR