1 2 3 ... 6 >

Kişiye Özel Gümüş Yüzük

 

Takılar arasında yüzük, kişisel zevkimizi, tarzımızı ifade eden, kişiliğimizi ve karakterimizi yansıtan, hakkımızda bilgi veren özel aksesuarlarımızdan biridir. Özellikle erkekler, karakteristik özellikleri kendinde daha iyi şekilde ifade edebilme olanağı sunduğu için takılardan en çok gümüş yüzük kullanmayı tercih ediyorlar.

 

Erkekler arasında gümüş yüzük yaygın kullanıldığı için ve erkekler yüzük seçimlerinde çok irdeleyici olmalarından dolayı kişiye özel gümüş yüzük tasarımları da onlar için mükemmel bir seçim olabilir.

 

Takı takmayı ve takılarıyla kişiliğini yansıtmayı seven erkekler için tasarlanmış kişiye özel gümüş yüzükler onların kendi zevklerini birebir yansıtmakla ve tarzını tamamlamakla beraber vermek istediği mesajı da doğru şekilde iletecektir.

 

Diriliş Takı olarak sizlere sunduğumuz kişiye özel gümüş yüzük kategorimizde kadınlar için de kişiye özel yüzük tasarımları sunsak da bu serimizin büyük kısmını erkekler için tasarlanan kişiye özel gümüş yüzük modellerinden oluşmaktadır.

 

Kişiye Özel Gümüş Yüzük Modelleri

 

Özel bir günde babanıza, eşinize, kardeşinize veya abinize hediye arıyorsanız kişiye özel gümüş yüzük modelleri en güzel seçimlerden biri olabilir. Kişiye özel olan bu gümüş yüzük modelleri sizin veya hediye edeceğiniz kişinin özel zevkine uygun şekilde tasarlanmaktadır.

 

Genel olarak kişiye özel hazırlanan her üründe olduğu gibi kişiye özel gümüş yüzük modelleri de resimli, isim veya harf hatta ibare yazılı yüzük modellerinden oluşmaktadır.

 

Diriliş Takı olarak sizlere 100`ün üzerinde geniş ürün yelpazesiyle tam beş kategoride kişiye özel gümüş yüzük modelleri sunuyoruz. Taşlı, taşsız ve mineli olarak tasarlanan bu yüzükler en kaliteli 925 ayar gümüş madeni kullanılmakla hem geleneksel hem de teknolojinin bize sunduğu yeni tekniklerle üretiliyor.

 

Kişiye özel gümüş yüzük modellerimiz resimli gümüş yüzük, isim yazılı yüzük, çift taraflı yüzük, hat sanatı yüzük, saç teli yüzük modellerinden oluşmaktadır.

 

20 yılı aşkın bir süredir sektörde olan bir marka olarak bugüne kadar deneyimlediğimiz ve tasarladığımız, en çok tercih edilen gümüş yüzük modellerinden ve aynı zamanda müşteri istekleri üzerinden yola çıkarak tasarladığımız ve sizlere sunduğumuz kişiye özel gümüş yüzük modelleri serimiz çok özel yüzüklerden oluşmaktadır.

 

Kişiye özel gümüş yüzük dendikde çoğunlukla resimli veya isim yazılı yüzük çeşitleri akla gelse de bizim kişiye özel gümüş yüzük modelleri derken bahsettiğimiz sadece bu ürünler değildir. Kişiye özel ürünler özel dizaynlarıyla sadece o kişiye ait olmakla eşi beraberi bulunmayan tasarımlardır.

 

İster kendiniz için isterse de birine hediye alırken üzerine birşeyler yazdırmanıza gerek kalmadan bile size ait kişiye özel gümüş yüzük tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz. Diriliş Takı sitesinde sizlere sunduğumuz 100`ün üzerinde yüzük alternatiflerinden birini seçip kendi zevkinize göre farklı desenlerle, doğal taşlarla kişiselleştirebilirsiniz.  

 

Eğer sizlere sunduğumuz ürünlerden tamamen farklı, hiç kimsede olmayan bir yüzük istiyorsanız, o zaman dizaynı size ait olan, zevkinizi, kişiliğinizi yansıtan bir gümüş yüzük modelini Diriliş Takı`nın profesyonel ekibine emanet edip en baştan kişiye özel gümüş yüzük modelinizi bizimle birlikte tasarlayabilirsiniz.

 

Resimli Gümüş Yüzük

 

Diriliş Takı olarak sizlere birkaç alternatifte resimli gümüş yüzük modelleri sunuyoruz. Resimli gümüş yüzük modelleri taşsız ve mineli olarak üretilmektedir.

 

Taşsız modellerimiz genellikle kapaklı olarak tasarlanan modellerden oluşmaktadır. Tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş bu resimli gümüş yüzük modelleri hediye için mükemmel seçimdir. Kapağın içine yerleştireceğiniz bir fotoğraf bu yüzüğü hediye edeceğiniz kişi için sürpriz olacaktır.

 

İsim Yazılı Yüzük

 

İsim yazılı yüzük modelleri en çok tercih edilen kişiye özel gümüş yüzük modellerindendir. Kare, yuvarlak ve oval kesimlerde, taşlı, taşsız ve mineli olarak tasarladığımız isim yazılı yüzükler farklı teknikler uygulanarak üretiliyor.

 

Yeni teknolojiyle hazırladığımız nano baskı isim yazılı yüzükler modern çizgileriyle genç neslin beğenisini kazanıyor. Yine teknolojinin sunduğu lazer baskı veya geleneksel tekniklerden olan siyah zemin üzerine isim kazınmasıyla tasarlanan bu kişiye özel gümüş yüzük modelleri hem genç hem de olgun erkeklerin tercih ettiği yüzüklerdir.

 

Çift Taraflı Yüzük

 

Diriliş Takı olarak tasarladığımız çift taraflı yüzük modelimizle adımızdan söz ettiriyoruz. Müşterilerimizin büyük ilgisini toplayan çift taraflı yüzük modelleri doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde eşinize, babanıza veya sizin için değerli olan bir erkeğe ala bileceğiniz en özel hediyelerden belki de birincisidir.

 

Mineli olarak tasarladığımız çift taraflı yüzük modellerini isteğinize göre fotoğraflı, isim yazılı, tarih yazılı veya başka alternatiflerle üretiyoruz.

 

Kişiye Özel Gümüş Yüzük Fiyatları

 

Kişiye özel gümüş yüzük modelleri farklı tasarımlarda ve çeşitlerde sizlere sunulmaktadır. Her tarza ve her yaşa uygun ister kendiniz için isterse de değerli birine hediye etmek için her çeşitte bulabileceğiniz kişiye özel gümüş yüzük modellerine şimdi Diriliş Takı farkıyla sahip olabilirsiniz.

 

Teknolojinin bize sunduğu bütün imkanları kullanarak aynı zamanda kuyumculukta yaygın olan bütün teknikleri uygulayarak tasarladığımız, geleneksel hem de modern çizgilere sahip kişiye özel gümüş yüzük fiyatları değişiklik göstermektedir.

 

Kişiye özel gümüş yüzük fiyatları için değişik rakamların sunulmasının en başlıca sebebi bu gümüş yüzük modellerinin her kese özel olarak tasarlanmasıdır. Müşteri istekleri üzerine mevcut alternatif ürünlere motif, yazı veya taş eklemeleri kişiye özel gümüş yüzük modellerinin fiyatını değiştiren en önemli unsurlardır.

 

Kişiye özel gümüş yüzük modellerini her markada bulamamamakla beraber yüksek fiyatlarla karşılaşacaksınız. Diriliş Takı olarak kişiye özel gümüş yüzük ve genel olarak kişiye özel ürünler tasarlama imkanını müşterilerimize sunan çok az markadan biriyiz. Kişiye özel ürünler tasarlamamıza rağmen yine de en uygun kişiye özel gümüş yüzük fiyatları sunan bir markayız.

 

Ayrıca erkek takıları ağırlıklı tasarımlar hazırlasak da sitemizde kadınlar için de  yüzük, kolye, bileklik ve küpeler tasarlamakla beraber onlara da kişiye özel yüzük modelleri, kişiye özel kolye modelleri ve kişiye özel bileklik modelleri için seçimler sunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR