ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Gümüş Çift Alyansları

Fransızcada “bağlılık” anlamına gelen “alliance” yani alyans ayrılmaz yuvarlak ve kusursuz şekliyle evlilik bağlarını, sonsuz aşkı ifade eder. İki kişinin bir ömür boyu hayatını birleştirme kararının simgesi olan alyans modelleri de genellikle çift olarak tercih edilir.

Bir teoriye göre ise sihirli bir çember adlandırılan alyanslar iki ruhun bir alyansın iki yarısı gibi, ayrılmaz bir çember halinde birlikte büyümesini ifade eder. Bu nedenle de çoğu zaman alyanslar çiftlerin birlikte aynı modeli kullanabilmesi için çift alyans modelleri olarak üretilir.

Uzun bir süre alyanslar sadece kadınların ayrıcalığı olsa da belli bir zamandan sonra erkekler de alyans takmaya başlamıştır. Böylece gümüş alyans modelleri hem farklı zevklere hitap edebilmek adına tekli hem de aynı alyansı takmak isteyen çiftler için gümüş çift alyans olarak tasarlanmıştır.

Alyanslar bir takıdan daha fazlasıdır ve aşkın, ailenin ve sadakatin sembolüdür. Alyanslar derin anlamlar ifade eder ve her zaman sade ama çok şık, gösterişten uzak tasarımlarıyla dikkat çeker. Alyans modelleri yer yüzündeki yegane takılardır ki hiçbir ihtişamı olmasa bile büyük bir ihtişama sahiptir.

Özellikle son dönemlerin vazgeçilmez alyanslarından olan gümüş alyans modelleri şık tasarımlarıyla vitrinleri süslemektedir. Çift gümüş alyans modelleri hoş tasarımları, ince detayları, gümüşün kendine has parıltısı ile dikkat çekerken çift gümüş alyans fiyatları müşterilerin gönlünü feth etmektedir.

Gümüş Çift Alyans Modelleri

Gümüş çift alyans modelleri çiftlerin en sevdikleri ve son zamanların en çok tercih edilen alyanslarıdır. Çift alyans modelleri aynı alyans modelinden yola çıkılarak hem kadın hem de erkek için birkaç farklı detay eklenerek veya çıkılarak tasarlanmaktadır.

Genellikle gümüş çift alyans modellerinde erkek gümüş alyans daha sade veya minimal motiflerle işlenmiş şekilde tasarlansa da kadın gümüş alyans modelleri isteğe ve zevke göre sade, taşlı, bombeli, simli veya motif ve desen işlemeli olarak tercih edilmektedir. Bazı çiftler ise alyans seçimini klasik sade gümüş alyans modellerinden yana kullanmaktadır.

Diriliş Takı olarak biz de bir ömür boyu takacakları alyansın aynı model olmasını isteyen çiftler için birkaç farklı modelde, farklı renk ve desen seçenekleriyle gümüş çift alyans modelleri tasarlıyoruz. Tamamı 925 ayar gümüş madeninden ürettiğimiz alyanslarımız her zevke ve her tarza, her yaşta hayatını birleştirmek isteyen çiftlere hitap etmektedir.

Çiftler için özel üretilen gümüş çift alyans modelleri parlak, simli ve mat gümüş renkli, rose kaplama, 14K altın kaplama ve siyah kaplama olmakla geleneksel, klasik ve modern çizgileriyle her biri farklı ürün özelliklerine sahiptir.

Sade ama şık tasarıma sahip gümüş çift alyans yüzüğü isteyen çiftlere gümüş renkli erkekler için daha sade kadınlar için tek sıra veya çift sıra parlak mikro taşlarla süslenmiş gümüş çift alyans modellerimizle beraber klasik alyans modellerini seven çiftler için altın kaplama ve rose kaplama klasik model alyans modelleri tasarlıyoruz.

Alyansta bile sahip olduğu farklı tarzı yansıtmak isteyenler için ise siyah kaplama gümüş çift alyans modellerimizi sunuyoruz. İki farklı modelde tasarladığımız Klasik kalın siyah kaplama gümüş alyans ve Siyah kaplama kalın gümüş alyans modelleri tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Detaylara önem veren, alyansta hareketi seven müşterilen için siyah ve altın, silver ve rose, silver ve gold uyumu ile tasarladığımız çık şık gümüş çift alyans modelleri sunuyoruz.

Gümüş Çift Alyans Fiyatları

Nişan ve evlilik hazırlıkları maliyetli hazırlıklardır. Bu nedenle de çiftler alyans seçerken hem şık ve zevklerine uyan hem de uygun fiyatlı olmasına özen gösteriyorlar.

Gümüş Çift Alyans fiyatları da evlenecek olan çiftlerin evlilik öncesi masrafları arasında onları bir nebze rahatlatacaktır.

Diğer gümüş takılarda olduğu gibi gümüş çift alyans modellerinde de gümüş çift alyans fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir. Tasarımda el işçiliği ön plandaysa, farklı motif ve desen süslemeleri, özellikle kadın gümüş alyans modellerinde eklenen parlak mikro taş detayları eklenmişse fiyatlar bu özelliklere göre belirlenmektedir.

Ama bu detayların öncesinde alyansın yapımında kullanılan gümüş madeninin kalitesi gümüş çift alyans fiyatları belirleyen en önemli husustur. Ayrıca eğer varsa altın kaplama, rose kaplama ve alışılagelmiş geleneksel alyans modellerinden farklı olarak günümüzde gümüş alyans modellerinde de tercih edilen siyah kaplama da fiyatları belirleyen ürün özelliklerindendir.

Gümüş Alyans Kararır mı?

Gümüş, takı yapımında rahat işlenebilmesi adına içine bir miktar eklenen bakır karışımının oksitlenme özelliğinden dolayı kararmaya meyilli bir metal haline geliyor. Kalitesiz gümüş madeninden üretilen takılarda bu süreç daha hızlı ilerlese de kaliteli ve gerçek 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş takılarda kararma ve oksitlenme daha geç görülüyor.

Diriliş Takı ise en kaliteli gümüş madeninden ürettiği gümüş çift alyans modellerinde sizlere uzun süreli kullanım vaad ediyor.

Anlamı gereğiyle sürekli takıldığı ve dış etkenlere maruz kaldığı için gümüş alyans modelleri en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş olsa bile kararabiliyor.

Alyanslar bir ömür boyu takılan yüzükler olduğu için dışarıda yağmur, toz, rüzgar gibi dış etkenlere sürekli maruz kalır. Gümüş alyans yüzüğünüzü bu gibi dış etkenlerden koruyamasanız bile birçok kimyasal ürünlerden koruyabilirsiniz. Sabun, şampuan, krem, parfüm ve biçok kimyasal ürünler gümüşün kararmasına yol açar. Alyansınızı bu kimyasallardan uzak tutar ve bakımını zamanında yaparsanız bir ömür boyu kullanabilirsiniz.

 

Siz de uzun süre kullanabileceğiniz, kaliteli gümüş madeninden tasarlanmış gümüş çift alyans yüzüğü arıyorsanız Diriliş Takı en doğru seçim olacaktir. Ayrıca Diriliş Takı`dan sipariş edeceğiniz istenilen gümüş alyans modeliyle birlikte alyansınızın bakımını kolayca yapabilmeniz için gümüş parlatma bezi de firmanın hediyesi olarak gönderilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR