ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Modası Geçmeyen Takılar: Halka Küpeler

Kadın takıları arasında küpeler hiç şübhesiz ki özel bir yere sahiptir. Yüze hareket katar, hatlarını ortaya çıkarır, dikkatleri üzerine çeker. Her sene yeni modayla yeni ve farklı küpe çeşitleri tasarlanıyor. Ama halka küpe modelleri kadın modasında her zaman kendi yerini alıyor.

Halka küpeler gerçekten asla modası geçmeyen küpelerdir. Bu küpe çeşiti her sezon farklı yorumlarla ve yeni tasarımlarla hemen her takı markasının koleksiyonunda yerini alıyor. Çünkü halka küpe zamansız bir takıdır. Her yıl tasarımcılar farklı çaplarda ve farklı özelliklerde halka küpeler tasarlıyorlar. Özellikle son birkaç yılda trend olan retro modası tasarımcılara ilham veriyor.

Halka küpelerin aslında tarihi çok eskidir. Bu takıların ilk kullanıcılarından biri de Afrika Kongo kabileleri olmuştur. Hala da kabilenin en önemli takılarından biridir. Bu nedenle de halka küpeler kongo olarak adlandırılıyor.

Bu küpeler uzun yıllardır moda tutkunlarının vazgeçilmez takısı olmuştur. Çünkü sade tasarıma sahip halka küpe en sıradan kombini bile şıklaştırabiliyor. Ayrıca her yaşa ve her tarza uyabilecek nadir küpe çeşitlerindendir.

Gümüş Halka Küpe

Kadınların en favori küpeleri olan halka küpeler değişen her modayla farklı tasarımlarda sunulurken aynı zamanda farklı metallerden üretiliyor. Küpeler için en çok tercih edilen metaller ise yüksek ayarda altın ve gümüş madenleridir.

925 ayar gümüş küpeler için hem fiyat anlamında hem de sağlık açısından ideal bir seçimdir. Gümüş halka küpe modelleri şık ve farklı tasarımlarıyla her kadının takıları arasında yerini alıyor. Gümüşün tek başına şık görünümü ve kalitesi halka küpelerin mükemmel tasarıma kavuşmasını sağlıyor.

Günümüzde artık üst üste takılan kolyeler, her iki elin farklı parmaklarına takılan yüzükler gibi aynı zamanda kıkırdak küpe, halka küpe ve çivi küpeler gibi farklı modellerde birkaç tane küpe kullanmak moda oldu. Bu moda akımı da kadınlar arasında takı takmayı yaygın bir hale getirdi. Artık herkes her yerde kolayca zevkine uygun farklı çeşitlerde küpeler bulabiliyor.

Kadınların en çok kullandığı küpe çeşitlerinden olan halka küpelere de hemen her mağazada rastlamak mümkündür. Ama bu küpelerin çoğu değerli olmayan malzemelerden üretilen bijüterilerdir. Bijüteri küpeler fiyatları uygun olsa da sağlık açısından tehlike yarattığı için biz de sizlere gümüş halka küpeler tavsiye ediyoruz. Kalitesinin yanı sıra gümüş halka küpe fiyatları ile de bu küpelere sahip olmak isteyenleri memnun ediyor.

Gümüş Halka Küpe Modelleri

Her yıl hatta her sezon moda değişiyor. Moda değiştikce kadın takıları da kıyafetlere ve yeni trendlere uygun olarak tasarlanıyor.

Halka küpeler ikonik ve zamansız takılardır. Her yeni modayla yenileniyor, modern veya klasik yorumlarla yeniden karşımıza çıkıyor. Her trende ayak uyduruyor diyebiliriz. Özellikle son yılların en popüler metallerinden olan 925 ayar gümüş halka küpeler için vazgeçilmez metallerinden birine çevrilmiştir. Farklı çeşitlerde takıların rahatça üretilmesine olanak sağlıyor ve kuyumcuların istediği tasarımı ortaya çıkarmasına yardımcı oluyor.

Sektörde gümüş halka küpe modellerine fazlasıyla rastlayabilirsiniz. Kadınların en çok sevdikleri küpe çeşitlerinden olduğu için markalar da her sene koleksiyonlarına yeni modeller ekliyorlar.

Diriliş Takı olarak biz de tarzından ödün vermeyen, modaya ve trendlere ayak uyduran zevkli ve şık kadın müşterilerimiz için bir birinden tarz halka küpe modelleri tasarlıyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken modayı takip ediyor, aynı zamanda müşterilerimizin de isteklerini göz önünde bulunduruyoruz. .

Gümüş halka küpe modelleri genel anlamda her yaşa ve her tarza uyum sağlayabilen küpelerdir. Bu küpelerle hem günlük şıklığınızı tamamlayabilir hem de şık bir davette dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Genellikle günlük hayatta daha sade tasarımlı ve küçük çaplı küpeler tercih edilirken özel bir davette daha gösterişli, ışıltılı, taşlı ve daha büyük boyutlu halka küpeler takılır.

Halka küpelerin modelleri de çaplarına ve süslemelerine göre değişiyor. En çok tercih edilen modellerden biri olarak halka küpe modellerimizde çeşitliliği artırmak için ve herkesin zevkine hitap edebilmek için ürünlerimizi rose, gold ve silver olmakla üç farklı renk kullanıyoruz.

Klasik Gümüş Halka Küpe

Klasik gümüş halka küpe modeli halka küpelerde ikonik olarak adlandırılan tasarımlardır. En eski halka küpe modeli ve hala ilk günkü tasarımıyla kendi popülerliğini koruyor. Klasik tasarımlı gümüş halka küpe modelleri farklı boyutlarıyla küçükten büyüğe hemen her kadının tarzına hitap ediyor. 

Küpelerin modelleri çaplarına, ince veya kalınlığına göre değişiyor. Aynı zamanda klasik halka küpelere yeni modern dokunuşlarla hareket kazandırıyoruz. Eğer klasik tasarımlar çok sade diyorsanız burgu model, örgü model, motif işlemeli ve lazer işlemeli halke küpeler tercih edebilirsiniz. Rose, gold ve silver olmakla üç farklı renkte 21-52 mm arası farklı boyutlarda tasarladığımız klasik model ve modern detaylarla yorumlanmış klasik halka küpeleri birbiriyle kombinleyip yeni trende ayak uydurabilirsiniz.

Katmanlı Gümüş Halka Küpe

Katmanlı halka küpeler gerçekten kadınların kurtarıcı parçalarıdır. Klasik halka küpe kulağınızda çok yalın kalıyorsa ikili veya üçlü halka küpeler takabilirsiniz. Bu küpeler kulağı dolu dolu göstrmekle beraber aynı zamanda birkaç tane küpe takmayı sevmeyenler için de ideal seçim olabilir.

İkili ve üçlü tasarıma sahip bu küpeler de yine kendi içinde model farklılığı gösteriyor. Şöyle ki klasik model kalka küpelerde olduğu gibi katmanlı gümüş halka küpe modellerinde de burgu, lazer işlemeli, oval kesim, asimetrik kesim ve birçok farklı çeşitte tasarlanmış küpeler bulabilirsiniz. 

Minimalist Gümüş Halka Küpe

Kat kat kolyeler, her parmağa yüzük takmak ve aynı zamanda farklı küpeler takmak tam olarak minimalist takı tasarımlarıyla ortaya çıktı. Bu takılar küçük boyutları ve minimal detayları, çoğu zaman sade tasarımlarıyla estetik görüntü yaratıyor.

Özellikle gümüş takılarda görülen minimalist akım zamansız tasarımlardan olan halka küpelerde de görülüyor. Minimalist gümüş halka küpe modelleri kulakları süslerken kadınları estetik bir görünüme kavuşturuyor.

Minimalist tasarımlı halka küpelerde genellikle parlak renkler görülüyor ve bu renkler mine sanatının zarifliği ile ortaya çıkıyor. Aynı zamanda bu küpelere küçük taş detayları veya küçük motifler ekleniyor. Bu detaylar her biri minimalist olduğu için tasarımı ağırlaştırmamakla beraber şıklaştırıyor.

Gümüş Halka Küpe Fiyatları

Gümüş halka küpe fiyatları belirlenirken ilk olarak gümüş madeninin kalitesi göz önünde bulunduruluyor. Daha önce de söylediğimiz gibi küpeler alerjik reaksiyonlara yol açabilen takılardır. Ama söz konusu kaliteli gümüş olduğunda bu sorunlar yaşanmaz.

Diriliş Takı olarak biz de kadınlar için tasarladığımız küpelerde yüksek kaliteli gümüş madeni kullanıyoruz. Amacımız müşterilerimizi tasarımlarımızla memnun ederken aynı zamanda sağlıklarını da tehlike altına atmamaktır.

 

Gümüşün kalitesiyle beraber kadın halka küpe gümüş fiyatları bu küpelerin tasarımlarında kullanılan işlemlere, eklenen taşlara, motif ve desenlere, varsa kaplamaya ve en son da ürünün ağırlığına göre değişiyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR