ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Gümüş Bileklik

 

Gümüş takılar ister günlük hayatta isterse de özel günlerde ve şık davetlerde hem kadınların hem de erkeklerin en çok tercih ettikleri takılardır. Gümüş aksesuarlar içerisinde gümüş bileklik modelleri sürekli yenilenerek farklı tarzlarıyla karşımıza çıkmaktadır.

 

925 ayar gümüş madeninden üretilen gümüş bileklik modelleri kadınların günlük hayatlarında onlara eşlik eden en tarz aksesuarlarından biridir. Tarzına ve şıklığına önem veren kadınlar için tasarlanan en şık kadın gümüş bileklik onların ince bileklerini süslemekle, tarzlarını tamamlamaklarında ve şık görünmelerinde onlara yardımcı oluyor.

 

Kadınlar için fazlasıyla farklı çeşitlerde ve tasarımlarda kadın gümüş bileklik modelleri mevcuttur. Bugün gümüş sektöründe gerçekten birbirinden şık ve göz alıcı tasarımlara sahip farklı tarzlarda kadın gümüş bileklik bulmak mümkündür.

 

Trendleri ve modayı takip eden bir gümüş markası olarak sizlere en tarz kadın gümüş bileklik modelleri sunuyoruz. Bu kategorimizde sizlere sergilediğimiz hepsi birbirinden farklı ve göz alıcı bileklik modellerimiz genç ve olgun her yaşa, spor veya klasik farketmeden her tarza uygun tasarımlara sahiptir.

 

Diriliş Takı olarak geniş ürün yelpazesiyle kadın bileklik kategorisinde sizlere sunduğumuz çok şık gümüş bileklik modelleri arasından adeta hangisini seçeceğinizi şaşıracak, sizin için büyük özenle tasarladığımız bilekliklere bayılacaksınız.

 

Kadın Gümüş Bileklik Modelleri

 

Diriliş Takı olarak çok değerli kadın müşterilerimize yenilediğimiz sitemizin bileklik serisinde özel olarak kadın gümüş bileklik kategorisi oluşturmakla 100`e yakın büyüleyici bileklik modelleri sergilemekteyiz.

 

Her tarzda ve her yaşta, her zevke sahip yüzlerce kadın müşterilerimizin güzel ellerini ve ince bileklerini  süslemek için her gün farklı çeşitlerde kadın gümüş bileklik modelleri tasarlayarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Günlük kullanım için, davetlerde şıklık yarışına girmek için, sade giyimlerinize ışıltı katmak için, size değerli olan birine hediye etmek için ve birçok sebeple aradığınız bütün gümüş bileklik modellerini Diriliş Takı`da bulabilirsiniz.

 

Bileklik modelleri arasında klasik tarz seven kadın müşterilerimiz için geleneksel bileklikler, daha genç kesimden ve modern tarza sahip müşterilerimiz için modern çizgilere sahip bileklik modelleri, takı seçimini daha sade ve yalın aksesuarlardan yana kullanan müşterilerimiz için sade ve şık tasarımlara sahip modelleri, daha ihtişamlı takılar takmayı seven müşterilerimiz için ise taşlı ve ihtişamlı bileklik modelleri tasarlıyoruz. Bu modellerin hepsi farklı tarzlarda tasarlanmalarına rağmen hepsine müşterilerimizi daha ışıltılı göstermesi adına ufak da olsa bir ışıltı konduruyoruz.

 

Taşlı Kadın Gümüş Bileklik Modelleri

 

Kadınlar için tasarlamakta olduğumuz hemen hemen bütün kadın gümüş bileklik modellerinde az da olsa mikro zirkon taş eklemeleri bulunmaktadır. Genel olarak taşlı kadın gümüş bileklik modellerinde zirkon taşı kullanmaktayız. Bu taşlar bilekliklere ışıltı katmakla onları güz alıcı hale getiriyor.

 

Bunun dışında tarz olarak ışıltılı ve taşlı takılar, aynı zamanda taşlı bileklikler takmayı seven müşterilerimiz için ise bir birinden ihtişamlı girdikleri her ortamda ışıltıları ile dikkatleri üzerlerine çekecek bileklikler tasarlıyoruz.

 

Taşlı ve ihtişamlı kadın gümüş bileklik modelleri genellikle tarz olarak geleneksel bileklik modellerinden oluşmaktadır. Bu modeller ya ihtişamlı büyük bir taş ya da daha küçük boyutlu taşların bir arada kullanılmasıyla tasarlanıyor. Baget Taşlı Gümüş Bilezik, Dört Sıra Zirkon Taşlı Tamtur Gümüş Bileklik, Baget Taşlı Kadın Gümüş Bileklik, Beyaz Taşlı Kadın Gümüş Bileklik, Su Yolu Gümüş Bileklik, Su yolu 14 K Altın Kaplama Gümüş Bileklik gibi bileklikler ihtişamlı tasarıma sahip taşlı kadın gümüş bileklik modellerimizdendir.

 

Aynı zamanda taşlı kadın gümüş bileklik modelleri arasında en çok dikkat çeken ve çok sevilen modellerimiz turkuaz taşlı ihtişamlı bilekliklerdir. Turkuaz taşı kullanarak birkaç modelde sizlere sunduğumuz nazar detaylı kadın gümüş bileklik modelleri farklı tasarımlarıyla beğeninizi kazanacaktır.

 

Çiçek Motifli Kadın Gümüş Bileklik Modelleri

 

Kadın gümüş bileklik modelleri arasında en çok sevilen modelleri çiçek ve yaprak desenli modellerdir. Çiçek motifli kadın gümüş bileklik modelleri zerafeti ve inceliğiyle dikkat çekmektedir. Taşlı, taşsız ve mineli olarak dizayn ettiğimiz çiçek motifli gümüş bileklik modelleri birbirinden zarif ve göz alıcı tasarımlarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor.

 

Kardelen Çiçeği Detaylı Gümüş Kadın Bileklik, Beyaz Taşlı Çiçek Motifli Gümüş Kadın Bileklik, Beyaz Çiçek Taşlı Kadın Gümüş Bileklik, Çiçek Motifli Üzeri Renkli Taşlı Gümüş Bileklik, Papatya Model Mineli Gümüş Bileklik modelleri en çok sevilen ve tercih edilen çiçek motifli kadın gümüş bileklik modellerindendir.

 

Kadın Gümüş Zincir Bileklik Modelleri

 

Gümüş zincir bileklik modelleri günümüzün en trend modelleridir. Diriliş Takı olarak sizlere gold, rose ve silver olmakla üç renkte birbirinden farklı ve tarz kadın gümüş zincir bileklik modelleri sunuyoruz.

 

Yine her tarza uygun olarak tasarladığımız, zevkinizi yansıtan ister sade dizaynda gümüş zincir bileklik modelleri, isterseniz de daha ihtişamlı tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş ama taşlı modeller kadar ışıltılı kadın gümüş zincir bileklik modellerini Diriliş Takı online sitesinde bulabilirsiniz.

 

Kadın Gümüş Bileklik Fiyatları

 

Diriliş Takı`da geniş ürün yelpazesiyle istediğiniz, tarzınıza uygun her çeşitte kadın gümüş bileklik modelleri bulabilirsiniz. Bu kadar geniş çeşitlerde sunduğumuz kadın gümüş bileklik modelleri için sizlere en uygun kadın gümüş bileklik fiyatları sunuyoruz.

 

Zengin tasarım seçenekleriyle sizlere sunduğumuz kadın gümüş ileklik fiyatları her bilekliğin sahip olduğu farklı özelliklere göre değişmektedir. Genel olarak kadın gümüş bileklik modelleri tasarlarken ortak özellik olarak büyük bir kısmında zirkon taşlar kullansak da her biri farklı tekniklerle tasarlanmış ve farklı özelliklere sahipler.

 

Gümüş madeninden üretilen takıların fiyatı belirlenirken  en önemli unsur bilekliğin üretilmiş olduğu madenin orijinalliği ve kalitesidir. Kadın gümüş ileklik fiyatları da tasarladığımız ürünlerde kullandığımız gümüş madeninin kalitesine göre belirleniyor ki, Diriliş Takı olarak sizler için her zaman en kaliteli gümüş madeni kullandığımızdan emin olabilirsiniz.

 

 

Kadın gümüş bileklik modelleri tasarımlarında sizlere hem taşlı hem taşsız hem de mineli modellerde bilekliklerle beraber gümüş zincir bileklik modelleri de sunmaktayız. Tasarım farkıyla beraber her birinin el işçiliği de farklı olduğu için kadın bileklik fiyatları ürüne, ürünün ağırlığına, eklenen taşlara ve el işçiliğine göre belirlenmekte ve değişebilmektedir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR