ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kıkırdak Küpe

Son zamanlarda eskiye olan merak modada eskiye dönüşü arttırdı. Özellikle bu akım kıyafetlerde ve takılarda kendini göstermeye başladı. Vatkalı kıyafetler, ispanyol paça pantalonlar, kısa üstler, oversize dış giyimler, choker kolyeler derken şimdi de 90’larda genç kızların ilgisini fazlasıyla çeken kıkırdak küpe modelleri  günümüzde yeniden popülerleşti.

 

Kıkırdak küpeler pearcing çeşitlerinden biridir. Aslına bu küpe çeşitinin tarihi çok eskilere dayanır. Ama 1990’lı yıllarda popülerleşmiş genç kızların en sevdiği pearcing çeşitlerinden biri haline gelmiştir. Bir dönem çok popüler olsa bir zaman sonra popülerliğini kaybetmiştir. Günümüzde ise yeniden vitrinlerde yerini almaya başlamıştır.

 

Kıkırdak, kulak memesine kıyasla daha sert dokudadır ve pearcinglerde kulağın en çok kullanılan kısımlarıdır. Dolayısıyla kıkırdak küpe takmak için kulağın delinen kısmının iyileşme süresi de daha uzundur. Bu nedenle de özellikle hassas cildiniz varsa yüksek ayar altın veya daha makul fiyatlı 925 ayar gümüş kıkırdak küpesi takmak tavsiye edilir. Pearcingin veya kıkırdak küpe için kulağın delinmiş kısmının doğru ve hızlı bir şekilde iyileşmesi için nasıl bakılması gerektiğini anlamak önemlidir. Bu süreç fazlasıyla dikkat ve sabır gerektirir.

 

Bu süreci yaşamak istemeyen ya da kulağını deldirmek istemeyenler için kıkırdak küpe deliksiz olan modelleri de vardır. Hatta daha yaygın kullanılır. Kıkırdak küpelerin bu modellerine sıkıştırmalı kıkırdak küpeler de denebilir. Bu küpeleri takmak için kulağı delmeye gerek yoktur. Bu modeller sıkıştırmalı bir şekilde kulağa tutturuluyor. Tek yapmanız gereken şey bu küpeleri alırken kulağınızı çok sıkıştırmamasına dikkat etmeniz ve takmak istediğiniz yere uygun olarak seçmektir.

 

Gümüş Kıkırdak Küpe Modelleri

 

Diriliş Takı olarak şıklığından ödün vermeyen kadın müşterilerimiz için modayı her zaman takip ediyor, onların isteklerine ve tercihlerine uygun şık kadın takılar tasarlamaya özen gösteriyoruz. Bu takılardan biri de son zamanların en çok sevilen küpe modellerinden biri olan gümüş kıkırdak küpe modelleridir.

 

Gümüş antibakyrtiyel metaldir. Bu nedenle de kıkırdak küpeler için kullanılan en ideal malzemelerden biridir ve kalitesiyle müşterilerin de en çok tercih ettiği kıkırdak küpeleridir. Diğer taraftan gümüş madeninden tasarlanan gümüş kıkırdak küpe fiyatları makul olduğu için de sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Son trendlerle birlikte günümüzde ilgi gördüğü için kıkırdak küpeler farklı tasarımlarda karşımıza çıkıyor. Temel olarak kıkırdak küpeler iki modelde tasarlanır. Bunlardan birincisi kulağın delinmesiyle takılsa da ikinci model deliksiz modellerdir. Gümüş kıkırdak küpe modelleri de bu iki temel model üzerinden tasarlıyor. Bu ikini model kendi içinde farklı tasarımları barındırıyor.

 

Diriliş Takı’da bulabileceğiniz kıkırdak küpeler deliksiz modelleridir. Bizden satın alacağınız küpelerle kulağınızı deldirmeden görünümünüze pearcing havası katabilirsiniz. Bu küpelerin en iyi özelliği her durum ve her kıyafet için farklı stiller oluşturmasıdır ve farklı tarzlara hitap etmesidir.

 

Sizler için online sitemizde birbirinden tarz ve farklı tasarımlara sahip 925 ayar gümüş kıkırdak küpe modelleri sunuyoruz. Burada kendi zevkinize ve tarzınıza uygun olarak taşlı ve taşsız, rose, gold ve silver olmakla üç farklı renkte, rose kaplama, rodyum kaplama, 14K altın kaplama farklı motif ve desenlerle süslenmiş, halka kıkırdak küpeler, sallantılı kıkırdak küpeler ve yeni nesil kıkırdak küpeler bulabilirsiniz.

 

Halka Kıkırdak Küpe

 

Gümüş kıkırdak küpe modelleri arasında en sevilen modeller halka modellerdir. Halka küpelerin çapı alışıla gelmiş halka küpelerden farklı olarak daha küçüktür ve kulağın takılma yerine göre değişmektedir. Halka küpeler vazgeçilmezinizse sizler için tasarladığımız zincir model, burgu model, baget taşlı, tek sıra taşlı ve tek taşlı halka gümüş küpe modelleri arasından kendi zevkinize uygun kıkırdak küpe tercih edebilirsiniz.

 

Zincir Detaylı Kıkırdak Küpe

 

Diriliş Takı`nın zincirli kıkırdak küpeleri kadın müşterilerin en sevdiği ve çok tercih ettiği modellerden biridir. Bu modellerle aynı zamanda iki farklı küpeye sahip olabilirsiniz. Zincir detayı ile birbirine bağlanmış çivi model veya sallantılı model küpeyle birleşen sıkıştırmalı kıkırdak küpesi şık tasarıma sahiptir. Bu küpelerin esasen kıkırdak küpe kısmını sade ve yalın tutarken alt kısmını farklı doğal taşlar ve motiflerle süsledik. Böylece ortaya farklı ve şık tasarımlara sahip kıkırdak küpeler çıkardık. Bu küpeler günlük kıyafetleri şıklaştırırken özel gecelerde giyilen şık elbiseleri de tamamlayabilecek tasarımlara sahiptir.

 

Motifli Kıkırdak Küpe

 

Motifli kıkırdak küpelerimiz ise zarif tasarımlarıyla genç kızların kulaklarını süslemeye devam ediyor. Tekli kelebek model, melek model, kar tanesi model, yonca model, kalp model, sonsuzluk model, tek taşla süslenmiş rose, gold ve silver olmakla üç farklı renkte tasarlanmış gümüş kıkırdak küpe modelleri görenleri kendine hayran bırakıyor.

 

Gümüş Kıkırdak Küpe Fiyatları

 

Kıkırdak küpeleri oldukça makul bir fiyata satın alabilirsiniz. Ama uygun bir fiyatla beraber aldığınız küpelerin kalitesinin de iyi olması gerekir.

 

Diriliş Takı sizlere en iyi kalite ile beraber en uygun gümüş kıkırdak küpe fiyatları sunuyor. Farklı tasarımlarıyla göz okşayan, tarzından ödün vermeyen kadınların tercihi olan bu küpelerimizin ürün özelliklerine göre fiyatları değişiyor. Radyum kaplama, 14K gold kaplama, motif işlemesi, taş süslemesi ve diğer özellikler fiyatı değiştiren önemli unsurlardır.

 

Kıkırdak Küpe Nasıl Takılır?

 

Kıkırdak küpelerin delikli ve deliksiz olmakla temel iki farklı modelleri vardır. Delikli kulaklar için kullanılan modeller vidalı, deliksiz modeller ise mıknatıslı ya da sıkıştırmalı olur. Dolayısıyla kıkırdak küpelerin takılması da bu modellere göre değişir.

 

Kıkırdak küpesi takmak için kulak delinmişse vidalı modeller kullanılır. Bu küpelerin takılması ve çıkarılması ev ortamında tehlikeli olabilir. Bu nedenle de küpeyi taktırdığınız yerde çıkarttırmanız veya değiştirmeniz tavsiye edilir. Yani bu işlemi uzman biri yapmalı. Bu zaman genellikle yüksek ayar metaller (örneğin gümüş kıkırdak küpe modelleri) kullanılır.

 

Kulağınızda delik yoksa pearcing havası vermek için kıkırdak küpe aldıysanız bu küpelerin takması ve çıkarılması kolaydır. Arkası açmalı ve kapamalıysa küpeyi kulağınıza sabitledikten sonra arka kısmını kapatıp çıkarmak istediğiniz zaman açıp kolayca çıkarabilirsiniz. Dilerseniz sıkıştırmalı modellerden birini de tercih ederek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR