ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Modası Geçmeyen Sallantılı Küpeler...

Küpeler, boyutuna, uzunluğuna, kulağa tutturma şekline ve kullanılan malzemesine göre birbirilerinden farklıdırlar ve genellikle sahip olduğu özelliklere göre adlandırılırlar. Sallantılı küpe modelleri de küpe çeşitleri arasında stilleri ile benzersiz bir görünüme sahip olan küpelerdir.

Doğu küpeyi seçmek önemlidir. Küpeler, yüz şekline, ten rengine hatta gözlere ve saçlara uymalı, kıyafeti tamamlamalı ve etkinliğe, gidilecek olan yere uygun seçilmelidir. Bütün bu durumlarda sallantılı küpeler kadınların kurtarıcı parçalarıdır. Sallantılı küpeler kendi içinde farklı boyutları, uzunluğu ve farklı şekilleriyle geniş ürün çeşitliliği sunar. Böylece her yüz tipine, her etkinliğe uygun sallantılı küpe bulmak ve kombinlemek çok daha kolaydır.

Sallantılı küpelerin esas özelliği bu küpelerin hareketli oluşudur. Küpenin kulağa tutturulan kısmından aşağıya doğru sarkan hareketli kısmı kıyafeti de hareketlendiriyor. Bu küpeler zarif boyuna ve körpücük kemiklerine vurgu yapar, dikkati oraya çeker ve aynı zamanda kıyafetin şıklığını artırır.

Malzemesine göre sallantılı küpeler farklı metallerden üretilir ve farklı doğal taşlarla süslenir. Özellikle bu küpelerin üretiminde altın ve 925 ayar gümüş maden tercih edilir. Bunun esas sebebi sallantılı küpelerin birçok modelinde sallantılı bazılarının da zincirden oluşan kısmının tamamının kulak deliğinden gemesiyle ilgilidir. Yüksek ayarlı madenler olduğu için enfeksiyon oluşturmaz. Bu nedenle de gümüş sallantılı küpe ve gümüş gibi yüksek ayarlı metaller tavsiye edilir.

Uzunluk ve boyutlarıyla ilgili kesin bir ölçü ve kural olmayan sallantılı küpelerin bazıları kulak memesinin hemen altında biterken bazıları daha uzundur, boyunun yarısını kaplayabilir veya omuzlara kadar gelebilir. Özellikle yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınların yüzlerini daha uzun gösterebilmek için seçtikleri küpelerdir. Daha kısa modelleriyle uzun yüz tipine de uyarak her kadının kullanabileceği küpelerdendir.

Gümüş Sallantılı Küpe Modelleri

Her dönem için popüler metallerden olan gümüşten üretilen sallantılı küpe modelleri geniş ürün yelpazesiyle herkesin zevkine ve tarzına hitap ediyor. Sallantılı küpeler, kadınların genelde özel günlerde ve davetlerde şık elbiseleri tamamlamak ve dikkatleri çekmek için tercih ettikleri küpelerdir.

Gümüş sallantılı küpe modelleri sektörde geniş ürün yelpazesiyle karşımıza çıkar. Zaten geniş model çeşitliliğine sahip sallantılı küpelere gümüşle birlikte yeni ve farklı modeller eklenmiştir. Gümüş, sallantılı küpe modellerine farklı bir hava katmış, artık bu küpeleri günlük kıyafetlerle de ofiste, tatilde, bir arkadaş buluşmasında kullanılabilir yapmıştır. Böylece sallantılı küpeler şık davetlerin yanı sıra artık günlük hayatta da kadınların vazgeçilmez küpelerinden biri haline gelmiştir.

Sallantılı küpeler görünümü bir üst seviyeye çıkaran, en basic kıyafetleri bile şıklaştıran kadın küpe modellerinden biridir. Uzunluklarına, boyutlarına, tasarım özelliklerine (taşlı veya taşsız, motifli, mineli vb) göre farklı modellerde üretilen gümüş sallantılı küpe modellerinin eşsiz görünümü kişinin yüzüne sihirli bir dokunuşla farklılık katıyor.

Diriliş Takı olarak ince bir görünüm için değerli kadın müşterilerimize narin sallantılı küpeler tasarlıyoruz. 200`ün üstünde geniş ürün yelpazesiyle motifli, zincir detaylı, taşlı ve taşsız, minenli, ihtişamlı ve yalın tasarımlı, minimalist tarz ve daha birçok özelliklere sahip sallantılı küpe modelleri sunuyoruz. Böylece farklı tarzlara hitap edebiliyoruz. Ayrıca her bütçeye uygun gümüş sallantılı küpe fiyatları ile de gönülleri feth ediyoruz.

Motifli Sallantılı Küpe Modelleri

Motifli sallantılı küpeler iki farklı modelde tasarlanıyor. Bunlardan birincisi en klasik ve bir dönemlerin en trend sallantılı küpe modellerinden olan zincirli uç kısmı motifle süslenmiş modelidir.

Motifli gümüş sallantılı küpe modelleri arasında bu modeller ince ve sade tasarımlarıyla günlük kullanıma uygundur. Bu küpelerin tamamı 925 ayar gümüş madeninden üretilmekle üç kısımdan oluşuyor: küpenin kulak deliğinden geçebilmesi için kanca kısmı, zincir kısmı ve zincirin uç kısmına tutturulumuş motif kısmı.

İkinci model motifli sallantılı küpeler ise kulak memesinin hemen altında biten daha küçük boyutlu modellerdir. Bu modeller de zarif tasarımlarıyla günlük hayatta kullanılabilecek şıklığa sahiptir.

Taşlı, taşsız ve mineli olmakla ay yıldız, çiçek, kalp, kar tanesi, yıldız, kuş, balık, yaprak, çilek, nazar boncuğu ve daha farklı motiflerle süslenmiş eşsiz görünüme sahip küpeleri Diriliş Takı`da bulabilirsiniz.

Gümüş Taşlı Sallantılı Küpe Modelleri

Diriliş Takı olarak genellikle daha günlük kıyafetlerle kombinlenebilecek sallantılı küpe modeller üretiyoruz. Taşlı modellerimizde bile her ne kadar parlaklığı ile göz kamaştıran zirkon taşlar, hareket ettikçe farklı renk yansımalarıyla dikkat çeken mistik topaz taşı kullansak da tasarımlarımızda abartıya kaçmıyoruz. Böylece kadınların günlük yaşantılarında da rahatlıkla gümüş taşlı sallantılı küpe modelleri takmalarına yardımcı oluyoruz.

Farklı doğal taşlarla süslediğimiz bu küpelerimizi rose, gold ve silver olmakla üç farklı renkte üretiyoruz. Taşlı sallantılı küpelerimizin arasında iki farklı renkte baget sallantılı gümüş küpe modelimiz özellikle kadınların dikkatini çekiyor. Hem günlük hem de özel davetlerde kullanılabilir.

Doğum Taşlı Sallantılı Küpe Modelleri

Taşlı sallantılı küpeler arasında en özelleri doğum taşlı sallantılı küpelerdir. Her ayın kendine özel taşıyla tasarlanan bu küpeler her ayrıntısı düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Kişiye özel tasarlanan bu küpelerin uç kısımları zevke ve isteye göre harf veya motifle süslenmiştir.

Minimalist Sallantılı Küpe Modelleri

Gümüş sallantılı küpe modelleri arasında modern tasarımlarıyla minimalist sallantılı küpeler herkesin favorisine çevrilmiştir. Bu modeller sallantılı küpeler seven ama bu küpelerde sadelikten yana olan kadınların günlük hayatlarında vazgeçilmezidir. Küçük detaylarıyla hareket ettikçe hafifce sallanan minimalist tarz bu küpeler basic kıyafetleri şıklaştırırken, hareketli kıyafetlerle harika bir uyum yakalamaya yardımcı olacaktır.

Gümüş Sallantılı Küpe Fiyatları

Sallantılı küpe modelleri gerçekten geniş model çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Model çeşitliliğinin çok olması farklı ürün özellikleri demektir. Bu nedenle de gümüş sallantılı küpe fiyatları sabit olmamakla her modelin tasarım özelliklerine göre farklılık gösterir.

 

Diriliş Takı olarak geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunduğumuz gümüş sallantılı küpe kategorimize sizden gelen istekler ve teklifler üzerine, değişen trendlere uygun olarak her gün yeni modeller ekliyoruz. Tarzınıza hitap ederken aynı zamanda kaliteli ürünler sunuyoruz. Bütün bunlarla beraber gümüş sallantılı küpe fiyatları için uygun rakamlar belirliyor hatta indirim kampanyaları uyguluyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR