ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Gümüş Tamtur Yüzük

Gümüş tamtur yüzük modellerinin artık klasikleşmiş modeller olduğu söylenilebilir. Ama buna rağmen hala kadın yüzük modelleri arasında farklı tasarımlı seçeneklerden biri olarak görülür. Bu yüzükler tarzından ödün vermeyen ama aynı zamanda farklılık arayışında olan kadınların vazgeçilmez yüzük modellerinden biridir. Hem de artık daha uygun fiyata.

Yüksek fiyatlı metallerden ve değerli taşlardan üretilmiş tamtur yüzüklere nazaran gümüşün ve zirkon taşların mükemmel uyumu ile tasarlanmış göz alıcı parlaklığa sahip gümüş tamtur yüzük fiyatları ile de hem kendini şımartmak isteyen kadınları hem de onlara tamtur yüzük hediye almak isteyen erkekleri mutlu ediyor.

Tamtur yüzükler zamansız ve şık tasarımlarıyla yaşa bakmaksızın her tarza hitap edebilen nadir yüzüklerdendir. Hem de zamansız hediye edilebilen yüzüklerdendir. Bu yüzüğü ister Anneler Günü için annenize, ister evlilik yıldönümü için eşinize, isterseniz kız kardeşinize ya da ablanıza doğum günü için hediye olarak alabilirsiniz.

Sonsuzluk Yüzükleri...

Tamtur yüzük modelleri evlilik teklifi için tercih edilen yüzük modellerinin başında gelmektedir. Dilerseniz tamtur gümüş yüzükler arasından seçtiğiniz şık bir modelle sevdiğiniz kadına evlilik teklifi de yapabilirsiniz.

Bu yüzükler bir çeşit taşlı alyans yüzük modelleridir. Şık görünümü ve parlaklığı ile evlilik tekliflerinde tektaş veya sade alyans yüzüğü yerine tercih edilebilecek alternatif ve farklı bir seçim olabilir. Evlilik teklifleri dışında nişan yüzüğü ve söz yüzüğü olarak da takılıyor.

Şeklinden dolayı tıpkı alyans yüzükler gibi sonsuz aşkı, sadakati ve bağlılığı ifade eder. Bu nedenle tamtur yüzüklere “sonsuzluk yüzükleri” de denilir. Bazen bu yüzüklerle ilgili gümüş tamtur alyans kelimesinde de rastlanabiliyor.

Gümüş Tamtur Yüzük Modelleri

Tamtur yüzükler tamamı taşlarla süslenmiş yüzük modelleridir. Bu yüzüklerde de tektaş yüzük modellerinde olduğu gibi prenses, markiz, yuvarlak, baget kesimli parlak zirkon taşlar kullanılır. Taşların farklı kesim şekilleri farklı tamtur yüzüklerde farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlayan önemli unsurlardır.

Gümüş tamtur yüzük modelleri farklı çeşitlerde ve tarzlarda tasarlanıyor. Ürün çeşitliliği taşların kesimiyle beraber dizilişine ve renklerine göre de farklılık gösteriyor. Şöyle ki yüksek fiyatlı yüzüklere alternatif olarak  tasarlanan bütçe dostu gümüş tektaş, gümüş beştaş yüzük ,tria ve baget taşlı yüzük modellerinde genellikle reniş renk yelpazesine sahip zirkon taşlar tercih ediliyor.

Bu yüzüklerde zirkon taşın tercih edilme sebebi ise bu taşın fiziksel özellikleriyle çok değerli taşlar olan elmas ve pırlantaya en yakın doğal taş olmasıdır. Şeffaf zirkon taşlar yapıları gereğiyle ve benzersiz kırılma özelliği ile elmas ve pırlantaya benzerler.

Zevke göre tasarlanabilen ve değiştirilebilen tamtur gümüş yüzük modellerinin genellikle klasikleşmiş tasarımları vardır. Ama bu yüzükleri birbirinden farklı yapan önemli unsurlardan biri de yüzüklerin genişliğidir. Bu da taşların sırasına göre değişebiliyor. Sade ve daha az ışıltı isteyen kadınlar tek sıra gümüş tamtur yüzük modelleri tercih ederken, parlamayı seven kadınlar üç sıra ve başka modeller seçiyorlar.

Biz de Diriliş Takı olarak şıklığından ödün vermeyen kadınlar için birkaç farklı tasarımda tamtur gümüş yüzükler tasarlıyoruz. Sizlere yuvarlak kesim taşlarla süslenmiş hem tek sıra hem de üç sıra tamtur yüzüklerle beraber baget kesim tektaş model tamtur yüzükler de sunuyoruz. Böylece farklı zevklere hitap ediyoruz.

Gümüş Tamtur Yüzük Fiyatları

Gümüş tamtur yüzük fiyatları ister görüntüsü ister parlaklığı ve kalitesiyle alternatifi olduğu çok yüksek fiyatlı yüzüklere kıyasla çok uygun rakamlara sunuluyor.

Öncelikle kullanılan zirkon taşları çok değerli taşlara rakip olabilecek parlaklığa sahiptir. Hatta o kadar çok benziyor ki eski zamanlarda uygun fiyatlı olmasından dolayı mücevherlerde elmas ve pırlanta gibi çok değerli taşların yerine kullanılmıştır. Çünkü zirkon taşlar da saf ve kusursuz taşlardır. Aynı zamanda sahip olduğu iyileştirici ve büyülü özellikleriyle de sahibinin hayatına güzel dokunuşlar yapıyor.

Zirkon taşlar tamtur yüzük modellerinde gümüşün mükemmel parlaklığı ile de buluşunca ortaya eşsiz tasarımlar çıkıyor. Ama bunun için öncelikle her iki parçanın da yüksek kaliteye sahip olması gerekir.

Zirkon taşın doğallığı ve nadirliği, gümüşün kalitesi gümüş tamtur yüzük fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan en önemli unsurdur.

Diriliş Takı olarak biz sizlere şık tasarımlar sunarken aynı zamanda yüksek kalite vaad ediyoruz. Ürünlerimiz her birinin bir yıllık garantisi olmakla İKO güvence etiketine sahiptir.

Gümüş Tamtur Yüzük Ne Zaman Takılır?

Gümüş tamtur yüzük modelleri zamansız tasarımlar olmakla her tarza ve her yaşa hitap eden yüzüklerdir. Bu nedenle de her yaştan ve her zevkten kadına hediye edilebilir.

Tamtur yüzüklerin ne zaman takılması ile ilgili kesin bir kural yoktur. Her zaman her yerde tercih edilebilir. Genellikle alyans takmayı sevmeyen kadınlara nişan veya söz töreninde alyansın alternatifi olarak takılır. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmez yüzüklerinden birine çevrilmiştir.

Sonsuzluğu ifade ettiği için bu yüzükler aynı zamanda evlilik yıldönümü için tercih edilebilecek eşsiz hediyelerden biridir. Ayrıca dünya genelinde doğum yapan kadınlara hediye edilen özel anlama sahip yüzüklerdendir. Bu durumlarda alınan tamtur yüzük başka bir sonsuz aşk yolculuğuna işaret ediyor.

Durum ne olursa olsun, gümüş tamtur yüzük sevdiklerinize hediye etmek için mükemmel bir seçim olacaktır. Dilerseniz bu yüzüğü annenize, eşinize, arkadaşınıza, kız kardeşinize, ablanıza hediye edebilir veya kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Gümüş Tamtur Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Tamtur yüzüklerin hangi parmağa takıldığı o yüzüğün hediye edilme amacına ve kişinin zevkine göre değişir.

Gümüş tamtur yüzük bir evlilik teklifi yüzüğüyse geleneksel olarak sağ elin yüzük parmağına takılır. Nikah töreninde veya evlendikten sonra herhangi bir özel gün için takılıyorsa sol elin yüzük parmağına takılması gerekir. Diğer durumlarda ise kişinin zevkine ve yüzüğü nasıl kullandığına göre değişiklik gösterir.

Gümüş Tamtur Yüzük Küçülüp Büyütülür Mü?

 

Bütün 925 ayar gümüş yüzük modellerinde olduğu gibi tamtur yüzükler de parmağın ölçüsüne göre küçülüp büyütülebilir. Ama bu zaman özellikle yüzüğü küçültme işleminde bazı sıkıntılar yaşanabilir. Küçültme işleminde yüzük kesileceği için taşlardan atılır. Bu nedenle de tamtur yüzük alırken yüzük ölçüsünü doğru öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR