ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Gümüş Tektaş Yüzük

Tektaş model yüzükler dünyada en popüler yüzük modelleridir. Tek kelime ile tektaş yüzük ikoniktir. Evliliği ve bağlılığı, sonsuz ve saf sevgini simgeleyen değerli sembollerden biridir. Tektaş yüzükler genellikle çok değerli metallerden, değerli taşlardan üretilmektedir ve oldukça maliyetlidir. Ama gümüş tektaş yüzük modelleri ve fiyatları ile uygun rakamlara sunulan, hiç de yüksek fiyatlara satılan tektaşlardan geri kalmayan şık görünümleri ve parlaklığı ile müşterileri memnun etmiştir.

İlk bakışta minimal tasarımlara sahip tektaş yüzükler zerafeti ve parlaklığı bir araya getiren, her tarza uygun dünyada en çok satılan ve en çok alınan yüzüklerdir. Tektaş yüzük modelleri esasen yalın bir bant üzerine tek bir taşın konumlandırılmasıyla tasarlanıyor ve tüm dikkat sadece o taşa yöneliyor.

Tektaş yüzükler klasik nişan yüzükleridir, çoğu zaman evlilik teklifleri için tercih edilir. Evlilik teklifi ise evlilik yolunda atılmış ilk adımdır. Ama bu adımın sonrasında uzun bir yol vardır. O yol büyük paraların harcandığı ve maliyeti olan bir süreçtir. Hiç bir metal ve hiç bir doğal taş diğerinden daha üstün değildir. Hepsinin kendine has özellikleri vardır. Bu yüzden evlilik teklifi için de 20-30 bin TL fiyatında yüksek karatlarda değerli taşlardan yapılmış tektaş yüzkler yerine gümüş tektaş yüzük tercih edilebilir.

Sadeliği ve zerafetiyle popüler olarn tektaş yüzükler nişan yüzüğü olarak saf sevgiyi ifade eder. Değerli metaller, değerli taşlarla yapılıyor ve fiyatına bakmaksızın her kadına sunulduğunda o anı ölümsüzleştiriyor. Tektaş yüzükler en samimi itirafların yüzüğüdür. Siz de sevdiğiniz kadına samimi itiraflarınızı 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş çok şık tasarımlara sahip tektaş yüzük modellerinden biri ile yapabilirsiniz.

Tektaş Yüzüğün Hikayesi Nedir?

Tektaş yüzükler kadınlar için çok önemli yüzüklerden biridir. Genel olarak tektaş yüzük medeni durumu gösterir. Tektaş yüzüğü takan kadın ya evlidir, ya da nişanlıdır. Paki neden sadece tek bir taş? Neden evlilik teklifi? Neden tektaş yüzük bu kadar önemli?

Bu yüzükler kadınlar için önemli olsa da yüzüğün altında yatan anlamı çok az kişi biliyor. Tektaş yüzük için Solitaire kelimesi de kullanılır. Bu aslında herkesin bilgisayarda tek başına oynadığı bir kart oyunudur. Bu kelimenin de tektaş yüzük modelleri için kullanılması da tesadüf değildir. Tektaş yüzük, “benim için tek sensin”, “sonsuza kadar sadece sen” anlamlarını ifade etmektedir. Bu nedenle de aslında evlilik teklifi için mükemmel bir seçimdir.

Bu yüzükler aylanslar gibi çiftler arasındaki bağlılığı ve sadakati sembolize  eder, erkeğin sevdiği kadına olan saf sevgisini anlatır.

Tarihteki ilk tektaş nişan yüzüğünü ise 1477 yılında Kutsal Roma İmparatoru I. Maximilian evlenme kararı aldığı kadın Mary`ye takmıştır. I. Maximilian evleneceğini ve gücünü göstermek için elmas taşla süslenmiş metal bir yüzükle yani tektaş yüzük hediye etmiştir. Bundan sonra evlenecek olan çiftlerin çoğu zaman tercihi tektaş yüzük olmuştur. Ama tam anlamıyle 19. yüzyılda popülerlik kazanmış, ikonik bir yüzüğe çevrilmiştir.

Gümüş Tektaş Yüzük Modelleri

Tektaş yüzük modelleri arasında gümüş madeninden üretilen tektaşlar son yılların en çok tercih edilen modellerdir. Gümüşün kendi parlaklığı ve bir elmas kadar parlak olan zirkon taşı ile süslenmiş gümüş tektaş yüzük modelleri hem şık tasarımları hem de göz alıcı parlaklığı ile mükemmel alternatif modellerdir.

Tektaş yüzükler modelleri genel olarak minimalist tarasımlarıyla bilinen modellerdir. Esasen yalın bir gümüş çerçeve üzerine farklı kesimlerde ve farklı boyutlarda değerli taşların yetleştirilmesiyle yapılmaktadır. Bu tektaş yüzükler için genel bir tasarımdır. Ama tektaş yüzük modelleri sadece bununla sınırlı değildir. Sade tasarımdan ihtişamlı ve karmaşık tasarımlara kadar farklı modellere sahiptir.

Hem gümüş madeninin ve hem de yeterli sertliğe, eşsiz parlaklığa ve geniş renk yelpazesine sahip zirkon taşının takı tasarımına oldukca uygun olması ortaya göz alıcı tasarımlara sahip gümüş tektaş yüzük modellerinin çıkmasını sağlıyor. Böylece bu yüzükler farklı zevklere hitap edebiliyor.

Genel olarak tektaş yüzüklerde farklı zevklere ve stillere hitap edebilmek adına taşlarda farklı kesimler kullanılıyor. Bu da tektaş modellerini farklılaştırıyor. Tektaşlarda kullanılan en popüler kesimler prenses kesim, zümrüt kesim, oval kesim, markiz kesim, yuvarlak kesimlerdir. Son zamanlarda ise tektaş yüzüklerde en çok tercih edilen kesim baget kesimdir.

Diriliş Takı olarak biz de sizlere artık kalsikleşmiş tektaş yüzük modelleriyle beraber daha farklı modellere sahip, mikro taşlarla süslenmiş, farklı renklerde ve farklı kesimlerde taşlar kullanılmış her biri kendine has farklı tasarıma sahip gümüş tektaş yüzük modelleri sunuyoruz.

Tektaş yüzüklerde en popüler kesim yuvarlak kesimdir ki biz de müşteri talepleri ve tercihlerini göz önünde bulundurarak ürettiğimiz tektaş yüzüklerimizde esasen yuvarlak kesim taşlar kullanıyoruz. Bunun yanı sıra kalp kesim, dalma kesim, penses kesim, baget kesim zirkon taşla süslediğimiz tektaş yüzük modellerimiz de en şık tasarımlarımızdandır.

İkonik Tektaş Yüzük Modeli

İkonik tektaş nişan yüzüğü ortasına parlak tektaşın konumlandırılmasıyla oluşan modellerdir. Taş ne kadar büyük veya küçük olursa olsun bu yüzüklerin tasarımı minimalisttir, herhangi bir taş eklenmemiştir. Tektaşın evlilik yüzüğü olarak popülerleşmesinden bugüne kadar değişmeyen bir modeldir.

Biz de diriliş takı olarak en kaliteli gümüş madeni ve yine en kaliteli zirkon taşları kullanarak sizlere farklı boyutlarda ve farklı yüzük kalınlıklarıyla geleneksel tasarımda tektaş yüzükler sunuyoruz.  

Gümüş Tektaş Yüzük Fiyatları

Günümüzde gümüş tektaş yüzük modelleri şık tasarımlarıyla kadınların en çok tercih ettiği yüzüklerdir. Bu yüzük modelleri hem erkeklerin kadınlara evlilik teklif etmesi için hem de kadınların kendilerini şımartması için mükemmel bir seçimdir.

Yüksek fiyatlı tektaş yüzüklerle hemen hemen aynı görüntüye sahip gümüş madeninden tasarlanmış tektaş yüzükler fiyatları ile de ile de gönülleri fethetmektedir.

 

Gümüş tektaş yüzük fiyatları kullanılan gümüş madeninin ve taşın kalitesine göre değişmektedir. Ayrıca yüzüğün tasarımında kullanılan ek taşlar, altın ve rose kaplama, el işçiliği ve ürünün toplam ağırlığı fiyatları da etkilemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR