ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Beştaş Gümüş Yüzük

Kadınlar genel anlamda takıları çoğu zaman estetik görünüm, kombini tamamlama, ışıltılı ve daha şık görünmek için takarlar. Tabi ki takı bir kadını şık gösteren, kıyafetini tamamlayan en önemli parçalardan biridir. Ama bununla beraber her takının kadın takıları arasında özellikle yüzüklerin her birinin kendine has özel anlamı vardır.

Son zamanların en popüler ve en çok tercih edilen yüzükleri olan gümüş kadın yüzük modelleri de estetik açıdan şık görünüme sahip olmanın yanı sıra belli bir sembolizm ve anlamla ilişkilendirilebiliyor. Şöyle ki yüzüklerin hangi ele ve hangi parmağa takılmasının, yüzükte taş kullanılmışsa taş sayısının, taşsızsa modelin, desen ve motiflerin özel anlamları vardır.

Bir gümüş alyans veya tektaş nişan ve evlilik yüzüklerinin bağlılığı, sevgiyi ve sadakati sembolize ettiğini herkes bilir. Peki kadınlar için tasarlanmış diğer yüzükler? Tasarlanmış ve tasarlanmakta olan her yüzüğün anlamı ve hikayesi olabilir mi? Her yüzüğün kendi anlamı ve kendi hikayesi olduğunu söylerler. Bir yüzüğün hikayesini sadece hediye edilmesi, bir evillik teklifi sırasında takılması oluşturmaz veya sadece anlamlı bir motif onu anlamlı kılmaz. Her yüzük kişiye göre anlamlandırılır ve her kişi kendi hikayesini kedisi oluşturur. Yani yüzük, ona yüklediğiniz anlamla hikayesini bulur.

Gümüş Tria Yüzük

Artık çok değerli metallerden tasarlanmış, değerli taşlarla süslenmiş büyük paraların harcandığı yüksek fiyatlı takı dönemi bitti. Kadın takılarında artık 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş takılar tercih ediliyor. Kadınlar şimdi çok beğendiği ve sahip olmak istediği tektaş, tria, beştaş, tamtur gibi takılara ve yüzüklere artık gümüşün ve doğal taşların muhteşem uyumuyla sahip oluyorlar.

Tektaş yüzüklerden sonra tria gümüş yüzük ve gümüş beştaş yüzük kadınların en çok sevdiği yüzük modelleridir. Gümüşten üretilmiş, genellikle beyaz renk zevke göre farklı renklerdeki zirkon taşlarla süslenmiş bu yüzükler şık tasarımlarıyla ve parlak görünümleriyle göz kamaştırıyor.

Kadınların hem günlük kombinlerinde kullanabildikleri hem de özel gece davetlerinde şıklıklarını tamamladıkları yüzük modellerinden olan tria ve gümüş beştaş yüzük fiyatı ile de gönülleri feth ediyor.

Bu yüzükler her yaştan ve her tarzdan kadının kullanabileceği yüzükler olmakla hem medeni durumu ifade edebilir hem de sadece tarzı şıklaştıran bir aksesuar olarak da kullanılabilir. Bu yüzükler alyans ve tektaş yüzüklerden sonra evlilik teklifinde takılabilen geleneksel ve zamansız, özel anlamları olan nişan yüzükleri sırasında yer almaktadır.

Gümüş Beştaş Yüzük Modelleri

Tria yüzük modelleri ve gümüş beştaş yüzükler adından da görüldüğü gibi üç taşlı ve beş taşlı yüzük modelleridir.

Tektaş yüzük modellerinden farklı olarak burada daha fazla sayıda taş kullanıldığı için bu yüzüklerin tasarımı kişiselleştirilebilme özelliğine açıktır. Şöyle ki üçtaş ve beştaş yüzük modellerinde esasen iki ana model seçeneği görebilirsiniz. Bunlardan birincisi her biri aynı boyutta olan taşların sırayla dizildiği modellerdir. İkinci modelde ise büyük bir taş yüzüğün ortasında konumlandırılır ve bu taş tasarımın odak noktası olur. Bu taş yüzüğün genel tasarımına uyacak şekilde herhangi kesimde ve boyutta olabilir. Diğer iki veya dört taş da daha küçük boyutlarda kesilerek bu taşın yanlarına dizilir. Tasarım tamamlandıkta ise bu taşlar birlikte bir bütün oluşturur.

Yüzüklerin üzerine işlenen motifler, taşların boyutları, şekilleri, konumlandırılması, rengi modelleri çeşitlendirirken aynı zamanda tria ve gümüş beştaş yüzük fiyatları belirlemede de önemli rol oynuyor.

Diriliş Takı olarak biz de tria ve beştaş yüzükleri üretirken farklı zevklerden ve farklı yaşlardan olan kadınlara hitap edebilmek için en çok tercih edilen bu iki model üzerinden hem ihtişamlı ve göz alıcı hem de daha minimalist tarzda zarif ve ışıltılı yüzükler tasarlıyoruz.

Gümüş beştaş yüzük modellerimiz taşların boyutu, kesimi, dizilişi, taraklarının sayısına, sade ve ihtişamlı tasarımına, motif işlemelerine ve bazı modellerde kaplamasına  göre birbirinden farklılık gösteriyor. Şöyle ki sitemizde rose, gold ve rodyum kaplama, dört taraklı, altı taraklı, yuvarlak, kare ve baget kesim, sonsuzluk motifli, Osmanlı desenli, çiçek motifli, sade, geleneksel ve ihtişamlı tasarımlara sahip yüzükler bulabilirsiniz. Bu yüzükler içerisinde gümüş beştaş tektaş yüzük , üç farklı renkte tasarladığımız ayarlanabilir özelliğe sahip baget kesim beştaş yüzük, Özel Tasarım Rodyum Kaplama Gümüş Beştaş öne çıkan modellerimizdir.

Gümüş Beştaş Yüzük

Gümüş beştaş yüzük modellerini evlilik teklifi için ideal seçimlerden biridir. Evlilik teklifinin yanı sıra beştaş yüzükler evliliğinin beşinci yılını kutlayan çiftlerin sembolüdür. Üzerindeki beş taş aşk ve neşe içinde geçen beş yılı temsil eder. 

Aynı zamanda bir ilişkinin en önemli beş niteliğini (sevgi, bağlılık, güven, iletişim ve empati) ifade ettiği için de tercih edildiği söylenir. Başka bir kültürde de ilişkinin beş aşamasını (arkadaşlık, kur yapma, flört etme ve çocuklar) temsil eder. Beştaş yüzükle ilgili çok fazla anlamlar vardır. Daha önce de söylediğimiz gibi her yüzük ona yüklediğiniz anlamı ifade eder.

Gümüş Tria Yüzük

Tria gümüş yüzük ise bir çiftin geçmişini, bugününü ve geleceğini sembolize eder. Bu nedenle de evlilik teklifi için mükemmel bir seçim olabilir. Yüzüğün orta taşı şimdiki anı diğer iki taş ise geçmişi ve geleceği temsil eder, çiftlerin aşk hikayesini oluşturur.

Gümüş Beştaş Yüzük Fiyatları

Beştaş yüzükler ve tria yüzükler her kadının çok sevdiği ve tercih ettiği olmazsa olmaz yüzüklerindendir. Zamansız tasarımlara sahip bu yüzükler evlilik tekliflerinde ve yıldönümlerinde kadınlara alınabilecek en değerli hediyelerden biridir.

 

Şık tasarımlarıyla kadınların gönlünü feth ederken gümüş beştaş yüzük fiyatları ile de beyleri mutlu ediyor. Taşların boyutu, kesimi, kaplaması, motifleri ve el işçiliği ile birbirinden farklı görünümlere sahip bu yüzüklerin fiyatları tasarımlarına göre de farklılık göstermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR