ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Gümüş Küpe

Küpelerin kökeni eski Asya’dan gelir. 7000 yıldan fazla bir süredir çeşitli kültürlerde farklı anlamlarda ve farklı sebeplerle kullanılan küpeler popülerliğini hiç kaybetmeyen en eski takı çeşitlerindendir. Hatta ilk ortaya çıktığı zamanlarda ağırlıklı olarak erkeklerin kullandığı aksesuar olsa da zamanla daha çok kadınların kullandığı takılardan birine çevrilmiştir. Özellikle 925 ayar gümüş küpe modelleri günümüzde kadınların vazgeçilmez aksesuarlarındandır.

Küpe, kadın takıları arasında özel bir yere sahiptir. Bunun bir çok sebebi vardır. Bunlardan birincisi küpeler kulağa takıldığı için dikkati hemen yüze çeker. Özellikle doğru seçilmiş bir küpe ise kadınların yüz hatlarını ortaya çıkarır, onları daha güzel gösterir. Küpelerin de amacı zaten tam olarak budur. Aynı zamanda küpeler kıyafetleri ve tarzı vurgulamak için de kullanılan özel takılardan biridir.

Yüz hatlarına ve kıyafete göre doğru küpeyi seçmek tabi ki önemlidir. Ama doğru metalden üretilmiş küpe seçmek daha önemlidir. Çünkü küpeler direk tene temas ettiği için ciltte bir takım sorunlar ortaya çıkarabiliyor. Bu yüzden de imitasyon küpelerden uzak durmalı Yüksek ayarlı altın veya gümüş küpe modelleri tercih edilmelidir.

Gümüş antibakteriyal metallerden biridir. Birçok hastalıkların tedavisinde kullanılıyor. Bu nedenle de küpe seçiminizi gümüş küpelerden yana kullanabilirsiniz. Kadın gümüş küpe modellerinin alerjik reyaksiyon yapma ihtimali düşüktür, neredeyse hiç yoktur. Aynı zamanda kadın gümüş küpe fiyatları ile de bütçe dostudur.

Kadın Gümüş Küpe Modelleri

Küpelerin tarihi çok eskilere dayanır. Geçmişten günümüze kadar popülerliğini hiç kaybetmeyen küpeler, fazlasıyla değişikliğe uğramış, tarihin farklı dönemlerinde ve farklı kültürlerde, her yeni modayla yenin tasarımlarda karşımıza çıkmıştır. Bu yıllar içerisinde bazı modeller tarihte kalmış bazı modeller ise yenilenerek günümüze kadar gelmiştir.

Aynı zamanda küpe tasarımlarında bu zamana kadar farklı metaller ve farklı doğal taşlar kullanılmıştır. Bugün ise diğer kadın takı çeşitlerinde olduğu gibi küpe modellerinde de en popüler ve en çok tercih edilen metal 925 ayar gümüş madenidir.

Diriliş Takı olarak sizlere kaliteli gümüş madeninden ürettiğimiz şık tasarımlara sahip kadın gümüş takı modelleri sunuyoruz.

Ürünlerimizi tasarlarken her zaman olduğu gibi her yaştan ve her tarzdan kadının zevkine hitap etmeye çalışıyoruz. Bunun için de sektörü takip ediyor sizlerden gelen istekleri değerlendiriyoruz. Tarzınıza uygun ve aradığınız küpeyi rahat bulabilmeniz için en çok aranan ve tercih edilen küpeleri gümüş halka küpe, gümüş sallantılı küpe, gümüş taşlı küpe, gümüş kıkırdak küpe olmakla dört kategoride sergiliyoruz.

Kadın Gümüş Küpe Fiyatları

Kadınlar takıp takıştırmayı sevdikleri için sürekli yeni takılar arayışındalar. Takı ararken kaliteli, aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını istiyorlar. Bu nedenle de gümüş madeninden üretilmiş takılar tercih ediyorlar. Gümüş hem parlaklığı hem de kadın takılarına çok yakıştığı için kadınların beğenisini topluyor.

Sektörde şık tasarımlara sahip her tarzda kadın gümüş küpe modelleri vardır. Şık tasarımlarıyla beraber kadın gümüş küpe fiyatları ile de müşterilerin gönlünü fethediyor.

Küpeler farklı tasarımlarıyla her biri farklı fiyatlara sunuluyor. Şöyle ki daha sade, minimalist tasarıma sahip küpeler için daha düşük rakamlar belirlenirken, taşlı, gösterişli, el işi tasarımlarda fiyatlar daha yüksek olabiliyor. Ürünün ek parçaları, kullanılan gümüşün kalitesi ve ürünün ağırlığı da fiyatları etkilemektedir.

Siz de hem şık hem de kaliteli hem de uygun fiyatlı gümüş küpe arıyorsanız Diriliş Takı online sitemizde kadın gümüş küpe kategorisini inceleyebilirsiniz.

Gümüş Küpe Nasıl Temizlenir

Küpeler cilde doğrudan temas eden takıların başında gelir. Bu nedenle de en çok zarar görebilen takılardandır. Şöyle ki kulağa takıldığı için tenle temasına ek olarak saçlarımızla da temas eder. Aynı zamanda ter, kullandığımız parfümler ve değişen çeşitli hava koşulları gümüş küpenin kirlenmesine ve kararmasına yol açabilir.

Gümüş küpe nasıl temizlenir sorusunu yanıtlamadan önce kirlenmesini önlemek için yapılması gerekenleri bilmeniz gerekiyor. 925 ayar gümüş küpe modellerinizin her birini kendi ayrı kutusunda tutmanız küpelerinizi koruyacak ilk adımdır. Aynı zamanda parfüm, şampuan gibi kimyasal ürünlerden uzak tutarsanız gümüş küpeniz daha az hasar görür.

Küpeniz karardıysa ve kirlendiyse temizlenmesi veya parlatılması için öncelikle satın aldığınız veya güvendiğiniz bir kuyumcuya emanet etmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer ev ortamında kendiniz temizlemek istiyorsanız sizler için yazdığımız GÜMÜŞ KARARIR MI? GÜMÜŞÜN KARARMA NEDENLERİ? (https://www.dirilistaki.com/blog/icerik/gumus-kararir-mi-gumusun-kararma-nedenleri) blog yazısından evde gümüş nasıl parlatılır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Diriliş Takı olarak bizden sipariş verdiğiniz ürünü muhafaza edebilmeniz için kendi kutusunda gönderiyoruz. Aynı zamanda gümüş takınızı parlatmanız için gümüş parlatma bezi de hediye ediyoruz.

Gümüş Küpe Yara Yapar Mı

Genel olarak imitasyon takıların birçok ciltte çeşitli alerjik sorunlara yol açtığı görülüyor. Aynı zamanda bu kişiden kişiye de değişebiliyor. Her metal her cilde zarar vermeyebilir. Ama hassas ciltlerde büyük oranla alerji yaptığı ve yara yaptığı tespit edilmiştir.

Takılar arasında özellikle küpeler kulakta yara oluşturuyor. Diğer takılardan farklı olarak küpeler derinin içerisine geçtiği için oluşturduğu hasar diğer takılara kıyasla daha büyüktür. Bu nedenle de küpe alırken yüksek ayarlı metaller seçilmesi gerekiyior. Bunlardan biri de gümüş madenidir.

Kadın gümüş küpe modellerinin büyük oranla ciltle uyum sağladığı ve nadiren alerjik reaksiyon yapıyor. Bunun sebebi ise gümüşün antibakteriyal metal olmasından kaynaklanıyor. Gümüş birçok yaraların ve hastalıkların tedavisinde kullanılan metallerden biridir. Bu nedenle de genellikle alerjik reaksiyonlar yapmaz.

Gümüş küpe yara yapar mı sorusuna gelecek olursak gümüş küpelerin yara yapma ihtimali düşüktür neredeyse hiç yoktur. Tabi ki bunun için de yüksek ayarlı gümüş madeninden üretilmiş küpe takmak şarttır.

 

Siz de kaliteli ve herhangi alerjik sorun yaşamayacağınız 925 ayar gümüş küpe arıyorsanız Diriliş Takı en doğru seçimdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR