ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

MUTLAKA OKUYUN >> Lotus Çiçeği Anlamı

 

Lotus Çiçeği Yüzük

Kadın modası ve kadın takı modası çok hızlı bir şekilde değişiyor. Şıklığından ödün vermeyen, modayı hep takip eden kadınlar yeni trendleri kendi stilleriyle birleştiriyorlar. Yeni takı modelleri kadınları modern görüntüye kavuştursa da bir de zamansız tasarlanmış takılar vardır ki bu tasarımlar kadınların her zaman kullanabileceği ve kurtarıcı özel aksesuarlarıdır. Lotus çiçeği yüzük modelleri de tam anlamıyla zamansız tasarımlardan biridir.

Etkileyici hikayesi ve sembolizmiyle kuyumculara ilham kaynağı olan lotus çiçeği yıllardır kadın takılarını süslemeye devam ediyor. Asil duruşu, mükemmel görünümü ve zerafetiyle kadınların beğenisini kazanan lotus çiçeği model takılar ve özellikle yüzükler kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmayı başarmıştır. Kadınlar tarafından çok sevilen aynı zamanda erkeklerin de dikkatini çeken lotus çiçekli gümüş yüzük hemen her kadın takı markasının yüzük koleksiyonunda bulunabilir.

Lotus çiçeği yüzükler farklı markalarda farklı değerli taşlar ve değerli metallerden tasarlanıyor. Ama günümüzde en çok rağbet gören modeller gümüş madeninden üretilen yüzüklerdir. Gümüşten hazırlanan lotus çiçeği yüzük fiyatları , kalitesi hem de kusursuz tasarımlarıyla müşterileri memnun ediyor.

Zerafeti ve şık tasarımlarıyla göz okşayan, her ortamda bu yüzükleri kullanan kadınları ön plana çeken ve odak noktası yapan lotus çiçeği yüzükler zamansız olmasıyla beraber her kadına hitap edebilen nadir modellerdendir. Şöyle ki farklı renk seçenekleri ve farklı tasarımlarıyla hem genç hem de olgun kadınların kendine yakıştırabileceği yüzüklerdir. Böylece lotus yüzükler yaşa ve tarza bakmaksızın hiç düşünmeden sizin için değerli olan kadınlara hediye edebileceğiniz veya kendinizi şımartabileceğiniz mükemmel bir seçimdir.

Lotus Çiçeğini Bu Kadar Özel Yapan Nedir?

Zamansız tasarımlardan birine çevrilen konseptini lotus çiçeğinin oluşturduğu yüzükler, takılar zarif ve şık tasarımla müşterilerin gönlünü feth ediyor. Lotusun bu zerafeti nereden geliyor? Neden lotus çiçeği yüzük? Bu çiçeği bu kadar özel yapan nedir?

Lotus çiçeği antik zamanlardan beri farklı kültürlerde sembolik ağırlığı olan çok özel çiçeklerden biri olmuştur. Özellikle Doğu kültüründe en kutsal çiçeklerden biri olarak kabul edilmiştir. Kutsal kabul edilmesinin sebebi bu çiçeğin kendinse has bir yaşam döngüsünün olmasıdır. Yaşam döngüsü lotus çiçeğini dünyadaki diğer bütün çiçeklerden farklı kılan en önemli özelliğidir. Şöyle ki çamurlu, durgun suların, bataklıkların çiçeği olan lotus çiçeği hergün güneşin ilk ışıklarıyla en saf ve temiz haliyle doğar onunla birlikte kendini kapatır ve suya gömülür. Lotus çiçeği hergün yeniden doğar, yaşar ve ölür.

Çok ilginç olan bu yaşam döngüsü adeta mucizedir. Bu nedenle de yeniden dirilişin, yeniden doğuşun ve ruhsal aydınlanmanın simgesi olmuştur. Ayrıca dayanıklı olmasıyla da bilinir. Bir lotus tohumu susuz binlerce yıl dayanabilir ve iki yüzyıl sonra filizlenebilir. Saflığı, yeniden doğuşu ve güçlü duruşuyla kesinlikle kadın takılarını sembol olmayı hakediyor. Lotus çiçeği yüzük modelleri zerafetiyle kadınların ince ellerini süslerken aynı zamanda onlara güç ve dayanıklılık katıyor, umut bahşediyor.

Yeni Başlangıçların Çiçeği Lotus

Hergün güneşin ilk ışınlarıyla doğan lotus çiçeği yeni başlangıçları, bitmeyen umudu sembolize eder. Siz de lotus çiçeği yüzükle hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Evlilik yolunda attığınız ilk adımda, evlilik teklifinde lotus çiçeği hem anlamlı hem de çok zarif bir seçim olacaktır. Ayrıca sadakatle ilişkilendirilendirildiğini de eklemek isteriz.

Evlilik teklifi için alışılagelmişin dışına çıkıp bir tektaş yüzük değil de lotus çiçeği gümüş yüzük modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu yüzüğün zarif tasarımı, mükemmel ışıltısıyla sevdiğiniz kadına evlilik teklifi yaparken lotus çiçeğinin etkileyici hikayesiyle onun kalbini bir daha kazanabilirsiniz.

Lotus Çiçeği Yüzük Modelleri

Lotus çiçeği yüzükler genellikle taşlı modellerden oluşuyor. Diriliş Takı olarak biz de değerli kadınlar için lotus çiçekli yüzüklerimizi farklı renklerdeki zirkon taşların eşsiz güzelliği ve gümüşün kendine has ışıltısıyla birleştirerek tasarlıyoruz.

Rose kaplama lotus çiçeği yüzük modellerimizin her biri 925 ayar gümüş madeninden üretilmiştir. Ayarlanabilir özelliğine sahip olduğu için yüzük ölçüsü mevcut değildir. Bu özelliğinden dolayı lotus yüzükleri birine hediye ederken onun yüzük ölçüsünü öğrenmenize gerek kalmayacak, böylece dilediğiniz gibi sürprizinizi yapabileceksiniz.

Bu mucizevi çiçeğin en eski zamanlardan günümüze kadar gelen derin anlamları ve hikayesinden etkilenerek tasarladığımız beyaz, pembe, mavi ve mor renkli lotus çiçeği yüzüklerimiz iki farklı tasarımda altı modelden oluşuyor. Bir modelde lotus çiçeğinin yaprakları sadece zirkon taşlardan oluşurken diğer modelde taşları rose kaplama gümüş çerçeve ile süslemeyi tercih ettik. Böylece ortaya iki farklı tasarıma sahip lotus yüzükler çıkarmaya çalıştık.

Beyaz Renkli Lotus Çiçeği Yüzük

Lotus çiçekleri farklı kültürlerde her rengi farklı şekillerde yorumlansa da genel olarak hemen hepsinde saflığı simgeler. Beyaz renkli lotus daha çok Buddha ile ilişkilendirilir, zihinsel saflık ve ruhsal mükemmellik durumunu temsil eder.

Biz de lotus çiçeği yüzük beyaz zirkon taşlarla süleyerek iki farklı modelde sizlere sunuyoruz. Kusursuz tasarıma sahip bu yüzük her ortamda sahibini günün en ışıltılı kadını yapacaktır.

Mor Renkli Lotus Çiçeği Yüzük

Ezoterikler tarafından rağbet gören mor renkli lotus çiçeği bu çiçeklerin arasında en mistik olanıdır ve çok nadir görülür. Siz de sizin için değerli olan bir kadına bu mistik mor renkli lotus çiçeği yüzüğü armağan edebilirsiniz.

Pembe Renkli Lotus Çiçeği Yüzük

Pembe lotus çiçeği ise ruhsal yolu ve aydınlanmayı simgeler. Lotus çiçeklerinin temel rengidir ve bu çiçekler arasında en yüce olanıdır. Böyle özel anlamları olan pembe renkli 925 ayar gümüş lotus yüzük iki farklı tasarımıyla Diriliş Takı`da sizleri bekliyor.

Mavi Renkli Lotus Çiçeği Yüzük

Mavi zirkon taşlarla süslediğimiz lotus çiçeğimizi ise nadir bulunan, bir ruhun bilgelik ve bilgi karşısındaki zaferini simgeleyen mavi lotus çiçeğinden etkilenerek tasarladık.

Lotus Çiçeği Yüzük Fiyatları

 

Lotus çiçeği yüzüklerimizin tamamı 925 ayar gümüşten üretilmiş, farklı renklerdeki doğal zirkon taşlarıyla süslenmiştir.  Yüzüklerimizin her biri özenle hazırlanmıştır.

Diriliş Takı maharetli ustalarının el işi olan lotus çiçeği yüzük fiyatları kullanılan gümüş madeninin yüksek kalitesi, zirkon taşının doğallığına rağmen sitemizde uygun rakamlar sunuluyor. Belirlediğimiz uygun fiyatların yanı sıra sıklıkla uyguladığımız indirim kampanyaları da lotus yüzüklerin fiyatını daha uygun hale getiriyor. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR