Star Kesim Alyans

Tarihi henüz kimse tarafından bilinmese de farklı zamanlarda farklı coğrafyalarda ortaya çıkan, hemen hepsinde nişan ve evlilik gibi aile kurumlarının simgesi olan alyans yüzükler günümüzde de hala aynı anlamı taşımaktadır.

Eski zamanlarda insanlar sol elin yüzük parmağında bulunan ve doğrudan kalbe giden yolu açan aşk damarının olduğuna inanırlardı. Bu nedenle de alyansın sevdiklerinin kalbine giden doğrudan yol olduğunu düşünürlerdi. O zamanlardan beri kusursuz dairesel şekliyle sonsuzluğa işaret eden alyans alyans aşkın, ailenin, sadakatin ve bağlılığın sembolü olmuştur.

Alyansın ilk günden bugüne kadar şekli ve anlamı değişmemiştir. Ama insanların yaşam şekli, gelenekler ve modanın değişmesi ve bunların yanı sıra teknolojinin gelişmesiyle şimdi daha özel ve farklı tasarımlara sahip, metal ağırlıklı alyanslar ön plana çıkmaktadır. Özellikle son zamanların en güzel tasarımları gümüş alyans modellerinde görülmektedir.

Gümüş Alyans

Gümüş, hem günlük hem de özel günlerde kullanılabilen ve oldukça şık görünümlü değerli metallerden biridir. Gümüş alyans modelleri de hem başarılı ve şık tasarımlarla hem uzun ömürlü olması hem de gümüş alyans fiyatları diğer metallere nazaran daha uygun rakamlı olduğu için son yılların en trend alyans modellerindendir.

Diriliş Takı olarak biz de sizlere en kaliteli 925 ayar gümüş madeninden ürettiğimiz, birbirinden şık tasarımlarda farklı kategorilerde hem ayrı ayrılıkta kadınlar ve erkekler için tekli hem de çiftli gümüş alyans modelleri sunuyoruz.

Gümüş alyans modellerini tasarlarken farklı zevklere hitap edebilmek adına yüzüklerin her birinde farklı ve şık desenler ve motifler işlenirken aynı zamanda alyansların geçmişten günümüze kadar gelen geleneksel formuna ve sade yapısına da sadık kalınmıştır.

Gümüş Star Kesim Alyans Modelleri

Antik Roma’da çoğunlukla alyansı kadınların taktığı söylenmektedir. Alyans burada romantik duygulardan ziyade bir kadının belirli bir erkeğe ait olduğunu ve diğer erkekleri uyarmak için takılan bir etiketti. Bu tür alyansların üzerine kadının “sahibinin” ismi de oyulurdu. Kadınlar alyansı takmaktan mutlu olurlardı çünkü bu bir güvenlik işaretiydi.

Alyans takmak eski zamanlarda yalnız Roma’da değil birçok coğrafyada kadınların ayrıcalığıydı. Günümüzde alyans yüzükler hala nişanı ve evliliği ifade etse de artık eskisi gibi bir aitliği değil, romantik duyguları ifade etmektedir.

Star kesim alyans kategorisi de Diriliş Takı’nın kadınlara özel tasarladığı gümüş star kesim alyans modellerinden oluşmaktadır. Gümüş Star Kesim Alyans Modelleri her biri 925 ayar gümüş madeninden üretilmiş farklı tasarımlara sahip alyanslardır.

Diriliş Takı olarak değerli kadınlar için bu gümüş alyans modellerini tasarlarken her birinin farklı zevklerine hitap etmeye çalıştık. Şöyle ki alyansta sadelik seven müşterilerimize sade ve düz, biraz daha hareket sevenler için farklı minimal motif ve desenlerle süslenmiş modeller, 925 ayar gümüş olmasına rağmen gold detaylar seven ve biraz görkemli alyans tercih edenler için ise gold detaylı ve 14K altın kaplama gümüş star kesim alyans modelleri tasarladık.   

Star Kesim Gümüş Alyans

Gümüş star kesim alyans modelleri arasında sade ve minimal desenlerle biraz hareket kazandırılmış alyanslar bulabilirsiniz. Bu alyansların tasarımındaki motif ve desenler abartılmadan ve alyansın geleneksel yapısı bozulmadan işlenmiştir.

Eğer alyansınızın dümdüz sade bir model olmasını istiyorsanız seçiminiz kesinlikle Sade Tek Şerit Motifli Gümüş Alyans olmalı. Eğer biraz hareketli bir model istiyorsanız sonsuzluk motifi işlemeli, sade çizgi desenli, kenar kısımları işlemeli gümüş alyans modelleri arasından birini tercih edebilirsiniz.

Bu modeller arasında en özelleri ve tasarımlarıyla dikkat çeken modeller ise Kalp Ritmi Motifli Gümüş Alyans ve Sonsuzluk Motifli Gümüş Alyans modelleridir. Sade tasarımlı bu modellerin üzerindeki siyah renk kalp ritmi ve sonsuzluk motifleri alyansa farklı bir hava katmıştır.

14K Altın Kaplama Gümüş Alyans Modelleri

Takılarda altın detaylar sevenler için gümüş star kesim alyans modelleri arasında sizlere 14K altın kaplama gümüş alyans modelleri de sunuyoruz.

14K altın kaplama gümüş alyans modellerine farklı hava ve hareket katmıştır. Yüzükler simli ve şerit detaylı olmasına rağmen 14K altın kaplama gümüş alyans modelleri de yine sade ve şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Bu modeller günlük hayatında da şıklığından ve tarzından ödün vermeyen kadınların çok beğeneceği alyans modelleridir.

Star Kesim Gold Detaylı Alyans Modelleri

Takılarda gold ve silver renkleri karıştırarak kullanmak trend olduktan sonra gümüş alyans modellerine de etkisini gösterdi ve gold detaylı gümüş alyans modelleri kadınların en çok beğendiği ve tercih ettiği modellerden birine çevrildi.

Her zaman evliliğinin ve sonsuz aşkının simgesini yeni trend gold detaylı gümüş alyansıyla taşıyan kadınlar bu modellerden birini tercih etmekle günlük hayatlarında kullandıkları bütün takıları rahatça kombinleye biliyorlar.

Gümüş Star Kesim Alyans Fiyatları

Farklı seçeneklerle farklı tasarımlara sahip gümüş star kesim alyans modelleri kategorisinde bir alyans modeli diğerini tekrar etmemektedir. Gümüş star kesim alyans modelleri her biri farklı özelliklere sahip olduğu için gümüş star kesim alyans fiyatları da birbirinden farklılık teşkil etmektedir.

Diriliş Takı her zaman olduğu gibi gümüş star kesim alyans modellerinin üretiminde de en kaliteli 925 ayar gümüş madeni kullanmıştır. Kaliteli gümüş madeni kullanılmasına rağmen bu kategori tekli alyans modellerinden oluştuğu için bu kategorideki gümüş star kesim alyans fiyatları daha uygun rakamlara sunulmakta ve her müşterinin bütçesine uymaktadır.

Gümüş star kesim alyans fiyatları sadece gümüş madeninin kalitesine göre değil, aynı zamanda gümüş alyans modelinin tasarımına göre de belirlenmektedir. Şöyle ki gümüş star kesim alyans modelleri, farklı motif ve desenlerle, gold detaylarla süslenmiş, birkaç modelde ise 14K altın kaplama şerit detaylar kullanılmıştır.

 

Yüzüklerin her birinin sahip olduğu özelliği ve kendine has tasarımı dikkate alınarak ve hesaba katılarak gümüş star kesim alyans fiyatları belirlenmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR